Saç Uzatma Yöntemleri Saçı hızlı uzatma günlüğü fotoğraflı

Tamamda ben bunu lisede öğrenmiştim zaten bu yöntemi.. 13 gündür bu maskeyi uyguluyorum bemiks koymuyorum kokusu basımı ağrıtıyor zaten birazcık geçmişe gidersen son 13 günün değişimini paylastım maske işe yarıyor umarım sanada yardımcı olur⭐ Önceki ve sonraki halime bakmalısın. Sen kaç gündür kullnıyorsun
Ben uzatmak icin kulllanmiyirm cnku sacim belimde kendiliginden uzuyor zaten yardmci olmak icin yazdm genelde soranlara bunu veriyom sac ilgi alanimdir boyamasi bakimi ozellikle sari sac ilgi alanim cok uzun oldugundan koluma dolaniyo kopuyo kesmek de istemiyom kendim aliyom uclarindan

Ben uzatmak icin kulllanmiyirm cnku sacim belimde kendiliginden uzuyor zaten yardmci olmak icin yazdm genelde soranlara bunu veriyom sac ilgi alanimdir boyamasi bakimi ozellikle sari sac ilgi alanim cok uzun oldugundan koluma dolaniyo kopuyo kesmek de istemiyom kendim aliyom uclarindan
Benim yaza kadar uzatmam lazmdı çok fazla ilerlemedi uzaması cunku ucları yandığı için uzama hızıda durdu kısa saçla yapamadıgım ölü bölgeleride alamadm sarıyı bende seviyorm ombre şeklinde:KK43: ama başıma gelmeyen kalmadı saç uclarım cok kuru ne hindistan cevizi yaglar denedim saç milk shakeleri ama hala cok kuru yandığı için:KK43:.. bu gece bu maskeyle yatacagım umarım şu mayıs ayının sonuna kadar istediğim uzunlukta olur victoria:KK43: bütün özgüvenimi kaybettim yemin ederm:KK43:(.. saç diplerin baya çıktı uçlarını elletmeden diplerini boyayabilirler mi sence cünkü uçlrına gelirse boya kesin kopar:KK43:

Benim yaza kadar uzatmam lazmdı çok fazla ilerlemedi uzaması cunku ucları yandığı için uzama hızıda durdu kısa saçla yapamadıgım ölü bölgeleride alamadm sarıyı bende seviyorm ombre şeklinde:KK43: ama başıma gelmeyen kalmadı saç uclarım cok kuru ne hindistan cevizi yaglar denedim saç milk shakeleri ama hala cok kuru yandığı için:KK43:.. bu gece bu maskeyle yatacagım umarım şu mayıs ayının sonuna kadar istediğim uzunlukta olur victoria:KK43: bütün özgüvenimi kaybettim yemin ederm:KK43:(.. saç diplerin baya çıktı uçlarını elletmeden diplerini boyayabilirler mi sence cünkü uçlrına gelirse boya kesin kopar:KK43:
Tahmin edebiliyorum.sac bir bayan icin cok onemli dibini ne renge yaptrcagina bagli oryelin tamamen yakici etkisini gideren bi urun var reklam.olmasin ozelden yazari ozelden yazaym benim bi kere komple yanmsti onun dus sonrasinkremiyle kurtardim o urunu kullanan kuafore gidrrsen pahali olur ama hc zarar gormz sacn kendin almaya kalksan 1.500 tl ben sdc dus sonrasinj aldm uygundu ise yaradi kopan baglari onardi iyibir kuafor bul verdgn paraya da deger

Tahmin edebiliyorum.sac bir bayan icin cok onemli dibini ne renge yaptrcagina bagli oryelin tamamen yakici etkisini gideren bi urun var reklam.olmasin ozelden yazari ozelden yazaym benim bi kere komple yanmsti onun dus sonrasinkremiyle kurtardim o urunu kullanan kuafore gidrrsen pahali olur ama hc zarar gormz sacn kendin almaya kalksan 1.500 tl ben sdc dus sonrasinj aldm uygundu ise yaradi kopan baglari onardi iyibir kuafor bul verdgn paraya da deger
Aynen canm zaten geçen gittiğimde iyi bir kuafördü ve yüklü bi para vermiştim allahım aklıma geldikce sinirlerim bozuluyor hem o paraya hemde yapan gerizekalıya keşke bir sayfa olsa şöyle saçımızı yakan kuaförlerin isim soyisimleribi girsekte bilinçlensek

Dün
Hindistan cevizi yağ ve evigen karıştırdım bi gece bununla uyudum çok güzel etkisini gördüm.. dip boyam geldi ama sırf şu günlük için saçlarımı boyatmıyorum bi de o kadar yeminler ettim saçlarımı boyatmamak için allah affetsin :110: bu ayın sonunda belki boyatırım 21 mayıs gibi bi fotoğraf daha paylasmak istiyorum çünkü mükemmel bi uzama gözlemliyorum.. ya da tam 30 mayısta atarım foto şu 10 gün içinde harika sıklıkla maske yapacağım buraya yazmıyorum pek ama bir gün free veriyorum diğer günler yapıyorum.. şu 10 gün geçsede saçım dinlense biraz😇 hedef haziranın 1i 🌷🌷🌷 bakalım neler değişti 6 ayda saçımızda🌕 takip eden Saç mağdurlarına allah yardım etsin👑

arkadaşlar bugun saç uçlarıma bir takım maskeler uyguladım baş faktörlerde aleo vera hindistan cevizi yağ bir takım maskeleri karıştırdım saç uçlarıma uyguladım saçlarım acayip derece yanan kısımlardan bahsediyorum çok sert ve kuruydu iğrençti sarı yerlerinden nefret ediyorum saçlarımın..
bunun dısında benim baya bir saç dibim geldi arkdaslar dün saç diplerimdeki yıpranmamış sağlıklı saçlarımı o kadar çok elledim ki o kadar çok özlemişim ki size anltamam.. ellediğim için baya bir kabardı zaten allahım çok sağlıklı şu anda ve ben boyatmaya kıyamıyorum o kadar üzücü bir durum ki sadece uçlarınada attırabilirim ışıltı hiç bi şekilde bilmiyorum ama cok saglıklı ya maşallah normalde saçlarımı ellimle tarayamam ama o sağlıklı kısımları su gibi tarıyorum ama sarı kısımlarında elim takılıyor düğümleniyor saçlarım.. bugun saç diplerime hindistan cevizi yağ+evigen uyguladım.. saç diplerimde ise 2 damla keratin,hindistan cevizi yağ,aleo vera,panten bukleler için saç kremi,bebe yağ karıştırıp uyguladım (saç uçlarıma)..** tam 10 gün sonra final günü:KK50: buralar çok değerlenecek saçı yıpranmış arkadaşlar tarafından umarım size yardımcı olmuşumdur ve bu son saç yanma davam olur allahım kimseyi saçsız özellikle kötü hastalık vermesin arkadaşlar.. saç diplerinize masaj yapın!!

Enjektörle nasıl uyguladınız acaba ?
Enjektörün iğnesini çıkardım ilacı çektim saç derime minik minik sıktım her tarafına yaydım canm 🤗 aman iğneli enjektörle yapmayın yanlıs bi algı olusturmayalım ben her tarafa eşit ulaşsın diye bu yöntemi kullanıyorum vitamin maskesinde de hatta sampuanımda da enjektörle alıyorum sampuanımı her bir noktaya ufak ufak damlatıyorum enseme saçımın ortasına kulak hizalarıma her yere sonra harika köpükleniyor iyi arınıyor

Arkadaşlar biraz önce selin cigercinin storylerine baktım.. bir sampuan tanıtıyor adı keratin sütü olarak geçiyor bir ayda 3 ila 6 cm uzama vaadediyor kullanan var mı???? Markası doal diye geçiyor

25.mayıs.2019 yaptığım mask şöyle;

Diplerine bepanten,evigen ampül+hindistan cevizi yağ+badem yağ+çörek otu yağ+hint yağ(önemli olan iki faktör ise evigen ve bepanten diğerleri olmasada olur ama bi tanr yağ kullanmak zorundayız o da zeytin yağ olabilir)

Uçlarına herhangi saç kremi ben elidor bukleler için kullandım fındık büyüklüğünde+bebeyağ+hint yağ+gliserin..

3 saat saçımda bekletecegim 🙏🏼🍷
Keratin sütünü kullananlar yazsın kız belki alırım internetede güvenmiyorum ama bakalım kullanan gerçek anlamda memnun kalan var mı?

Arkadaşlar saçlarım mükemmel uzamıstı ki kuzenim dipleri cok gelmis boyatalım dedi!! Gittik o güvendigi mestettiği kuaföre adam saçımı iğrenç yaptı eve geldim saçlrımı omuzumda kestim hayatım yüne berbat oldu iğrenç bi ay geçiriyorum 7 aydır uzattığım saçlarım bi hiç ugrusuna 400 lira vererek öldürdüm canım cok ama cok sıkkın.. diyeceklerim bu kadar kafayı yemek üzeriyim bu olayı düşünmeden edemiyorum!! 3 4 aya kendine gelir ama yani bi hiç uğruna her şeyi çöpe attım resmen yaptığım bakımlar falan harcadıgım para.. iflah olmaz bi aptalım ya.. en başa yeniden döndük gibi hayatım böyle geçecek galiba.. sinirlerm çok bozuk.

Canım hiç canını sıkma. Hatırladığım kadarıyla saç uclarin baya yipranmisti senin . Tamam uzuyor ama ince yipranik durduktan sonra uzun saç çok da hoş olmuyor. Bende kıştan beri saç uzatmaya çalışıyorum. İki aydır falan uzama tamamen durdu ne yapsam uzamadi. Uçlarından yiprananlari kestirdim. Bakımları birakmama rağmen sırf yıpranan yerlerden kurtuldugum için bı anda 3 cm e yakın uzamış. Bı ay bile olmadan. Üstelik bakımları da bırakmıştım nasılsa uzamiyor ise yaramıyor diye. Sende üzülme sağlıklı saçların daha güzel ve hızlı uzayacak

Canım hiç canını sıkma. Hatırladığım kadarıyla saç uclarin baya yipranmisti senin . Tamam uzuyor ama ince yipranik durduktan sonra uzun saç çok da hoş olmuyor. Bende kıştan beri saç uzatmaya çalışıyorum. İki aydır falan uzama tamamen durdu ne yapsam uzamadi. Uçlarından yiprananlari kestirdim. Bakımları birakmama rağmen sırf yıpranan yerlerden kurtuldugum için bı anda 3 cm e yakın uzamış. Bı ay bile olmadan. Üstelik bakımları da bırakmıştım nasılsa uzamiyor ise yaramıyor diye. Sende üzülme sağlıklı saçların daha güzel ve hızlı uzayacak
Tesekkür ederm canım destegin için:KK43: vallahi şu yazı geçirmek için afrika örgüsü yaptıracagım baska carem kalmadı gibi zaten kısada yakısıyor bana ama 8 aydır uzatmaya calısıyorm baya bi hüsrana uğradım dogru diyosun ucları yıpranmıstı zaten kendi halinde bırakacagm bu yıl ne bakım ne bir sey yaptıracagm bitti canm ya aman evigen bemikse yaglara verdigim paraları toplasam 5000 6000 liradan fazla yapar şu 4 5 yıldır ne çektim ya kuaför kazalarından.. neyse sağlık olsun..

Tesekkür ederm canım destegin için:KK43: vallahi şu yazı geçirmek için afrika örgüsü yaptıracagım baska carem kalmadı gibi zaten kısada yakısıyor bana ama 8 aydır uzatmaya calısıyorm baya bi hüsrana uğradım dogru diyosun ucları yıpranmıstı zaten kendi halinde bırakacagm bu yıl ne bakım ne bir sey yaptıracagm bitti canm ya aman evigen bemikse yaglara verdigim paraları toplasam 5000 6000 liradan fazla yapar şu 4 5 yıldır ne çektim ya kuaför kazalarından.. neyse sağlık olsun..

merhaba canım saçlarının son hali nedir?

Son halini atarım kızlar ama saçlarımı fön yaptırırsam(bu arada fön korkumu aştım.. toni&guy ın ısıya dayanıklı spreyi ile) kısaca anlatayım uçları gögüsümün üzerine geliyor.. ama harika bir kuaför buldum(kuaför korkumu atlattım) saçlarımı baştan yarattı hıı geçen şubat mı hatırlamıyorum papatya zamanı ne zamanda işte boyalı saçlarıma papatya kurutup sürdüm sakın denemeyin sakııın kızıl ve turuncu oluyor çok kötü. Gittiğim kuaför bile kapatamadı diplerinin gelmesini bekliyorm amaa saçımın rengini yolda durdurup soruyorlar o kadar diyim size.. ve mucize bir şekilde harika bir lazercide keşfettim.. ilk defa Adana bana yaradı. Lütfen ne en adisine ne de en lüksüne gidin kuaförlerin... yaptığı işlere bakın instagramlarda yorumlarına bakın diyim size. Bu arada saç diplerime hala evigen bepanten hindistan cevizi yağı yapıyorum. Bu arada saç uçlarım kuru boyadan dolayı onada güzel bir ürün keşfettim ama arada hindisran cevizi yağı ya da zeytin yağında bekletiyorum 1 hafta yağısını emiyor kurumuş çiçek gibi parlıyor. Çocukluğumdan beri saç uzatmaya çalışıyorum))) arkadaşlar sormak istediğinizin sorular varsa alırım. Dediğinim fön yaptrırsam paylaşırım uzunluğu o zaman belli eder öpüyorum iyi akşamlar.

Son halini atarım kızlar ama saçlarımı fön yaptırırsam(bu arada fön korkumu aştım.. toni&guy ın ısıya dayanıklı spreyi ile) kısaca anlatayım uçları gögüsümün üzerine geliyor.. ama harika bir kuaför buldum(kuaför korkumu atlattım) saçlarımı baştan yarattı hıı geçen şubat mı hatırlamıyorum papatya zamanı ne zamanda işte boyalı saçlarıma papatya kurutup sürdüm sakın denemeyin sakııın kızıl ve turuncu oluyor çok kötü. Gittiğim kuaför bile kapatamadı diplerinin gelmesini bekliyorm amaa saçımın rengini yolda durdurup soruyorlar o kadar diyim size.. ve mucize bir şekilde harika bir lazercide keşfettim.. ilk defa Adana bana yaradı. Lütfen ne en adisine ne de en lüksüne gidin kuaförlerin... yaptığı işlere bakın instagramlarda yorumlarına bakın diyim size. Bu arada saç diplerime hala evigen bepanten hindistan cevizi yağı yapıyorum. Bu arada saç uçlarım kuru boyadan dolayı onada güzel bir ürün keşfettim ama arada hindisran cevizi yağı ya da zeytin yağında bekletiyorum 1 hafta yağısını emiyor kurumuş çiçek gibi parlıyor. Çocukluğumdan beri saç uzatmaya çalışıyorum))) arkadaşlar sormak istediğinizin sorular varsa alırım. Dediğinim fön yaptrırsam paylaşırım uzunluğu o zaman belli eder öpüyorum iyi akşamlar.
Saç ayda en fazla 1.5 cm uzuyormuş ne yaparsak yapalım ben saçlarımı kızıp kestiğim dönem çok araştırdım. Bu yaptığımız bakımlar kullandığımız vitaminler ancak destekler uzamasını normalde saçınız hiçbir şey yapmadan 1 cm uzuyorsa yaptığınız şeylerle 1.5 cm uzuyor

Saçı hızlı uzamayan var mı aranızda.. Karantinadayız diye mayıs ayında kısacık kestim kendim evde kulak hizası bile değildi. Aralığa giriyoruz bu zamana kadar sadece 1.5 cm kadar uzadı deliricem..

Çok uzun okumadım ama göz gezdirdim. Boş vaktimde okurum inşallah.
Ben saçlarımdan sikildigim için kendim kestim omuzlarda.
Çok dökülüyordu..
Dayanamadım..
Şimdi sağlıkla uzamaları icin bakıma aldım.
Biotin hapı aldım gratisten indirimde.
Memnun kalmazsam eczaneden solar falan alırım.
Hindistan cevizi yağı bende çok ise yaramıştı ona devam ediyorum.
Saçımı çok yikamamaya dikkat ediyorum.
Işıl işlem asla uygulamıyorum.
Başka da bisi yapmıyorum.

Burayi Okuyup bi program olusturucam kendime de.

Saçı hızlı uzamayan var mı aranızda.. Karantinadayız diye mayıs ayında kısacık kestim kendim evde kulak hizası bile değildi. Aralığa giriyoruz bu zamana kadar sadece 1.5 cm kadar uzadı deliricem..
Canım 7 ayda 1.5 cm çok az. Ayda 1 cm bile olsa en az 7 cm olmalıydı. Vitamin yada biotin eksikliğin olabilir mi acaba. Yada beslenmene dikkat ediyor musun

Çok uzun okumadım ama göz gezdirdim. Boş vaktimde okurum inşallah.
Ben saçlarımdan sikildigim için kendim kestim omuzlarda.
Çok dökülüyordu..
Dayanamadım..
Şimdi sağlıkla uzamaları icin bakıma aldım.
Biotin hapı aldım gratisten indirimde.
Memnun kalmazsam eczaneden solar falan alırım.
Hindistan cevizi yağı bende çok ise yaramıştı ona devam ediyorum.
Saçımı çok yikamamaya dikkat ediyorum.
Işıl işlem asla uygulamıyorum.
Başka da bisi yapmıyorum.

Burayi Okuyup bi program olusturucam kendime de.
Bol ıspanak pırasa ve yumurta yemeni öneririm💕 kolay gelsiiin.. hiç üzme kendini 6 ayda uzar. Gerçekten çok uzun yazdm radikal kararlada boyattığım ve tekrar yaktırdığım için son halinide paylasamadm. Ama baya uzattım. Sormak istediğin sorular varsa sana özelden kısaca anlatırım. İyi akşamlar

X