Saç Kesim Şekilleri Saçım bu kadar düz olmak zorunda mı diyenler!..

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
benim de saçlarım çok düz kırıklarım da olmasa pırasa sabahın köründe kalkıyorum saçlarıma maşa yapıyorum daha okula gitmeden düşüyolar :KK43:

bnde çok şikayetçiydim dümdüz saçlarımdan şu permayı yaptırana kadar:eek:klava:kıvırcık saç meraklısı ben kıvırcık saç görmekten nefret eder oldum düzelmiyolarda bi türlü ne zaman düzelcekseler çok yıprandı saçlarım çok kötü oldular:eek:klava:bazen kızıyorum ananızdan kıvırcıkmı doğdunuz düzleşin artık diye:) kısacık kestirip permadan kurtulasım geliyor pırasa gibi dümdüz saçlarımı çok özledimm:eek:klava:

bnde çok şikayetçiydim dümdüz saçlarımdan şu permayı yaptırana kadar:eek:klava:kıvırcık saç meraklısı ben kıvırcık saç görmekten nefret eder oldum düzelmiyolarda bi türlü ne zaman düzelcekseler çok yıprandı saçlarım çok kötü oldular:eek:klava:bazen kızıyorum ananızdan kıvırcıkmı doğdunuz düzleşin artık diye:) kısacık kestirip permadan kurtulasım geliyor pırasa gibi dümdüz saçlarımı çok özledimm:eek:klava:

ben hep düz saçlı arkadaşlarıma bunu söylerim anlamazlar :eek:klava: düz saçlılar nedense kıvırcak ve dalgalı saça meraklı.. diyorumki öyle dışardan göründüğü gibi değil işte!!

biz boşunamı 2 güne bir düz fön çektiriyoruz saçlarınızın kıymetini bilin yıka çık ne güzel
dlgalı saçı kullanmak zor banyodan sonra 2 sat uğraş dur ya jöle ya fön
jölele akşama tekrar yıka kıvırcık saç çok zor dışardan göründüğü gibi cazip değil bkın arkadaş denemiş anlamış

Benim saclarda dumduz ya bi masa yapiom bi saat sonra saclar ayni eskisi gibi kuzenim bir ara joleyle dagitip kivircik yapmaya calisti onda bile birak kivircigi dalgali bile olmadilar ama vazgectm artik bu dalgali sac sevdasindan zaten her zaman kendimizde olan seyleri istemiyoruz :kedi:

aynı şeyi ben de yaşamıştım. lisedeyken yaptırmıştım perma. sonra saçlarım düzelemedi 1,5 sene. ama şimdi 5 sene geçti aradan gene sıkıldım düz saçtan. dalga yaptırcam galiba. aranıyorum yine ama bilmiyorum doğru mu yapıyorum...

benim saçlarım düüüüümmmmmmdüzzzzz ve çok uzundu şimdi katlı bi şekilde yani arkadan 2 kat hafif v yanlardan katlı omuzlarımda kestirdim
banyodan sonra taramıyorum başımı önüme eğip bigo tutuyorum önce jöle tabi ellerimle yukarı yukarı sıkıp bırakıyorum dalga veriyorum yani sonra saçlarımı arkaya attığımda güzelcede spreyliyorum
sonra şu yeni çıkan tokalar var herşekle giren toka diye nette görmüşsünüzdür onunla dağınık topuz yapıyorum yada hiç toplamıyorum enaz 3 4 saat dalgalı saçım oluyo ve herkez çok beğeniyo
başka çarem yok napayım dalgalı fön tutmuyo hemen düşüyo eee herzaman maşada yapılmıyo düğüne gider gibi bende böyle çözüm buldum çokta güzel oldu

kızlar aynı dertten bende muzdaripim cok düz saçlarım var 1 gün arayla yıkıyorum
Saçımı dalgalı yapmak içinde bez parçalarını kesip sarıyorum sabah onları cıkartıp spreyliyorum bozulmuyo akşama kadar tavsiye ederim...

bizde yapardık bunu ablamla hatta kuzenlerden oğrenmıstık.. gereckten süperr kızlar deneyınce sizde goreceksınız asla acılmıyor saclarınız , bide sarmadan once jole veya sac kremlerı kullanırsanız daha uzun gider buklelerin acılması

Arkadaşlar saçlarım o kadar düz ki...Dalgalı fönler 1 saate atar.Su dalgası,perma en incesinden yaptırılır,2,3 ayda yokulur.Maşalar falan kar etmiyo,napıcam ben yaaa?..
Lütfen öneri bekliyorum,benim gibi olanlar yokmu?...:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

ayni dertten muzdaripim.. ve beni kimse anlamiyor cevremde, ne güzel düz falan diyorlar. ama bir dügüne süslenip sacimi yaptirip gidip yarim yada bir saat sonra sacim berbat gözüküyor, hele ki kendim sekillendirdigimde daha fena...

saçlarımızın bukadr da düz olması hiç güzel değil ya kafayı saçlarımla yedim hiçbi şekil almıyor salkım saçak geziyorum hep bi yöntem bulursanız beni de haberdar edin lütfen :)

benim saçlarım düüüüümmmmmmdüzzzzz ve çok uzundu şimdi katlı bi şekilde yani arkadan 2 kat hafif v yanlardan katlı omuzlarımda kestirdim
banyodan sonra taramıyorum başımı önüme eğip bigo tutuyorum önce jöle tabi ellerimle yukarı yukarı sıkıp bırakıyorum dalga veriyorum yani sonra saçlarımı arkaya attığımda güzelcede spreyliyorum
sonra şu yeni çıkan tokalar var herşekle giren toka diye nette görmüşsünüzdür onunla dağınık topuz yapıyorum yada hiç toplamıyorum enaz 3 4 saat dalgalı saçım oluyo ve herkez çok beğeniyo
başka çarem yok napayım dalgalı fön tutmuyo hemen düşüyo eee herzaman maşada yapılmıyo düğüne gider gibi bende böyle çözüm buldum çokta güzel oldu

o toka nasil bisey merak ettim...

saçlarımızın bukadr da düz olması hiç güzel değil ya kafayı saçlarımla yedim hiçbi şekil almıyor salkım saçak geziyorum hep bi yöntem bulursanız beni de haberdar edin lütfen :)

dimi... ben koyu kumralim, yazin az actiriyorum rengini, yiprandigindan mi ne, o zaman kismen daha iyi sekil aliyor saclarim.

bende aynıyım pırasa gibi ben ıslak saçla yatmayı öneriyorum
uyurken çok dönen bir insan olduğumdan
kaltığımda kıvır kıvrı olyo gerçi bi 5 saat sonrasına pek bişey kalmıyo
ama olsun 5 saat 5 saattir :)

benimde pırasa gibi saçlarım var aşırı inatçı.. hiçbir şekle girmiyor.. kuaför 1 saat fönle uğraşıyor 15 dakkaya fönlü saçın yerinde yeller esiyor :KK43:

biz ne günah işledik de saçlarımızı bir türlü şöyle kullanamıyoruz

6a00fae8e7a002000b01101e.jpg

blairwaldorfs.jpg

sanırım benim saçlarımdan bahsediyoruz :KK70: .....aramakas attırdıktan sonra saçım dalglanmaya basladı bıde katlı kestırdım (ama tabı sadece kendımı avutuyorum)... ne olursa olsun en fazla 2 saat dayanıyor .....kı fone gerek kalmıyor sacımı kurutma makınasına vurmıyayım hemn duzlesıyor o yuzden kurutma bırak kendılıgınden kurusun bu biraz dalga katar inş.Allah

X