Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saçım kıvırcık, kuru ve kabarıyor :((

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

angel_

♥ Herşey güzel olucak ♥
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
1.187
14
senelerden beri ne yaptıysam bi çözüm bulamadım saçlarıma. saçlarım kuru, çok kabarıyor ve kıvırcık. acık bırakmak istediğim zaman bolcana jole sürmek zorunda kalıyorum ve yapış yapış yapıyor saçı sevmiyorum .. düzleştirici kullanıyorum bazen ama onu her gun kullanırsam dahada kuruyor ve sac uclarım cok kırılıyor. ne tavsiye edersiniz bana ??:kahve:

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm bence nemlendirici özelligi olan şampuan kullan sabun kullanma bi arkadaşım avonun kuru saçlar için olan şampuanını aldı kullandıgından beri çok memnun herkes saçlarının düzelmeye başladını söyledi avon benim saçımı döktü memnun kalmadım ama arkadaşım sorun yaşamadı yada dovenin sanırım kuru saçlar için serisi var onuda deniyebilirsin saç kremiyle maskesiyle falan ben dove nin 7/24 almıştım kullandıgım andan itibaren saçım canlanyıo bide yaglandırmasa süper olcak zaten saçlarım yaglı oyüzden herzaman kullanamıyorum bunalrın yanında aktarlarda yaglar var gidip sor onlarda işe yarıyobilir

Saçının düzleşmesini istiyorsan düzleştirici şampuan kullan loreal gayet başarılı bu konuda. Eğer düzgün bukleler istiyorsan pantene in mükemmel bukleler serisini kullanabilirsin. Ayrıca saç kremini sakın ihmal etme. Bir de saçların kıvırcıkmış eğer krem kullanmazsan kazık gibi olur saçların.

X