Saç Uzatma Yöntemleri Sacim uzamiyorrrr :(((

Ya kızlar Allah rızası için çabuk saç uzatan bişi yok mu ? 3 ayı geçti kazıyalı saçım hiç uzamıyor.bi anlık öfke ile kazıdım malesef ama kendimi vöyle gördükce nefret ediyorum kendimden.. Tül peruk alıp kullanayım diyorum gerçek saç gibi yapıstırılanlardan çok çok pahalı alamıyorum:KK43: ne olur birileri söylesin nasıl uzar bu saç inanın bir cm anca uzanıstır yapmadıgım bişiy kalnadı . yaglar otlar ama yok...
Selam, şimdi yazacagimin çok faydasını göreceksiniz inşallah. kozmikbakimblog u takip edin instagramda. Ay aslan veya koç burcundayken saçınızı kestirin 3 ay üstüste . Yarim cm bile olsa yeter. Evde de kesebilirsiniz. Sonra bırakın, görün nasıl hızlı uzadığını. Kozmikbakımblog u google da aratin. Kendi sitesinde Saç uzatma kısmındaki yazılan herşeyi okuyun çok basit işlemlerle süper saçlar olacak. Ben deneyimledim bizzat.

Selam, şimdi yazacagimin çok faydasını göreceksiniz inşallah. kozmikbakimblog u takip edin instagramda. Ay aslan veya koç burcundayken saçınızı kestirin 3 ay üstüste . Yarim cm bile olsa yeter. Evde de kesebilirsiniz. Sonra bırakın, görün nasıl hızlı uzadığını. Kozmikbakımblog u google da aratin. Kendi sitesinde Saç uzatma kısmındaki yazılan herşeyi okuyun çok basit işlemlerle süper saçlar olacak. Ben deneyimledim bizzat.
Kozmikbakımı bir ara takip ediyordum tüy için ama cokta ugrasmadim bana saç çıkarıcak birsey lazım ya :KK43:

X