Saç Rengi ve Saç Boyama Saçımı Siyah Renge Boyamak İstiyorum. YARDIM...

Ishaani

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2015
33
30
32
Merhaba arkadaşlar. Saç rengim ilk ekteki resimdeki gibi şuan. Bu rengi yaklaşık 1 yıl önce filan boyatmıştım şuan baya aşağı indi ombre gibi kullanıyorum herkes doğal rengi gibi durduğunu söylüyor.. Ama ben çok sıkıldım yeşil gözlü ve beyaz tenliyim saçlarım da bu şekilde uzun ince telli ve katsız. Saçlarımı siyah yani koyu kahverengi (boyayınca doğal siyah oluyormuş.) renge evde kendim boyamak istiyorum. Daha önce evde hiç kendi saçımı boyamadım. Annem bu konuda deneyimli o boyayacak. Bunun için hangi marka tavsiye edersiniz yardımınıza ihtiyacım var.. Doğal dursun istiyorum yapay ve mavi siyah olmasın 2. ve 3. resimdeki kızın saçları gibi olsun istiyorum tam olarak doğal ve koyu renk.. göz rengimi ortaya cıkaracağını düşünüyorum.. Ama gözüm korktu herkes farklı bir şey diyor kullanımı zor, akar vs vs zaten çok sık saçımın rengiyle oynayan bir insan değilim ama daha önce saçımı komple hiç boyatmamıştım yani dip boyasıyla filan uğraşmamıştım öyle söyliyim.Tavsiyelerinize önerilerinize ihtiyacım var.. ne marka boya tavsiye edersiniz ve kullanım açısından beni bilgilendirirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler..
Point ss.jpg

d34d8608-4508-4fc3-99af-6c987880797d.jpg

46824894.cms.jpg

Merhaba arkadaşlar. Saç rengim ilk ekteki resimdeki gibi şuan. Bu rengi yaklaşık 1 yıl önce filan boyatmıştım şuan baya aşağı indi ombre gibi kullanıyorum herkes doğal rengi gibi durduğunu söylüyor.. Ama ben çok sıkıldım yeşil gözlü ve beyaz tenliyim saçlarım da bu şekilde uzun ince telli ve katsız. Saçlarımı siyah yani koyu kahverengi (boyayınca doğal siyah oluyormuş.) renge evde kendim boyamak istiyorum. Daha önce evde hiç kendi saçımı boyamadım. Annem bu konuda deneyimli o boyayacak. Bunun için hangi marka tavsiye edersiniz yardımınıza ihtiyacım var.. Doğal dursun istiyorum yapay ve mavi siyah olmasın 2. ve 3. resimdeki kızın saçları gibi olsun istiyorum tam olarak doğal ve koyu renk.. göz rengimi ortaya cıkaracağını düşünüyorum.. Ama gözüm korktu herkes farklı bir şey diyor kullanımı zor, akar vs vs zaten çok sık saçımın rengiyle oynayan bir insan değilim ama daha önce saçımı komple hiç boyatmamıştım yani dip boyasıyla filan uğraşmamıştım öyle söyliyim.Tavsiyelerinize önerilerinize ihtiyacım var.. ne marka boya tavsiye edersiniz ve kullanım açısından beni bilgilendirirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler..
Eki Görüntüle 1875823

Eki Görüntüle 1875821
Eki Görüntüle 1875824
Merhaba bende saçlarımı son 4 seferdir siyaha boyuyorum,ben palettenin siyahını kullanıyorum ve memnunum akma yapmıyor,ancak ilk denemem kolestondu ve her seferinde akıyordu asla koleston siyahını tavsiye etmem.

Ayrıca koyduğunuz fotoğraflardaki kızların saç rengi siyahtan çok koyu kahveye benziyor özellikle son fotoğraf.Eğer 3.fotodaki gibi bir renk istiyorsanız yine palette 3,65 numarasına bir bakın derim.Kutusunda açık bir renk gibi görünüyor ama değil çok daha koyu ama şuan sizin saçlarınız sarı olduğu için ilk boyamada açık durabilir o yüzden bence palettenin 1.0 siyah numarasına boyayın,ne mavi siyah ne inci siyah ne bilmem ne,sadece siyah...

Tavsiyeniz için teşekkür ederim yamukprenses ben daha önce küçük bir araştırma yaptım internette sizin dediğinizin tam tersini söyleyenler de var kafam karıştı. 1 numara çok kömür karası gibi bir renk oluyormuş 4 numaraya boyayın diyorlar doğal siyah olur diyorlar ama bilemedim ben de.. zaten resimde gördüğünüz gibi saçımın dibinden gelen renk kendi rengim o renkten bihayli koyu siyaha yakın ışık vurduğunda kahverengi ışıltıları olan bir renk istiyorum koyu olsun yani göz rengimin de daha ön plana çıkacağını düşünüyorum daha önce hiç koyu renk kullanmadım çok meraklıyım. kesinlikle boyatma diyenler çok var siyah özellikle... kafam karmakarışık

güncellll yardım lütfen :KK43: 15 gün sonra kuzenimin dğünü var değişiklik ols istiyorum şimdiden boyasam 15 güne dip durumu nasıl olur ki bir hafta daha mı beklesem????

Eki Görüntüle 1875823

Eki Görüntüle 1875821
Eki Görüntüle 1875824

eğer fotoğraftaki bayanın saç rengi gibi istiyorsanız önce uçları boyayın derim. açık olduğu için boyayı kabul etmesi zaman alabilir yıkandıkça akma yapabilir. dipler ana renk olduğu için tutması ve koyulaşması daha kolay.uçları boyatıp yarım saat bekletip sonra dipleri boyatıp 15 dk yeterli olur.

Eki Görüntüle 1875823

Eki Görüntüle 1875821
Eki Görüntüle 1875824

yalnız ilerde koyu renkten sıkılırsanız açık renklere dönmeniz zor olur. saçınıza açma işlemi yapılması gerekir ve bu da yıpranmasına neden olur. nacizane fikrim bu kadar koyu rengi tavsiye etmem size.

siyah öyle pembe mavi kızıl gibi hemen akmıyor. saça bi yapıştı mı çıkmıyuor. tenin beyazsa çok yakışır evet. fakat sıkıldığında açtırcağın zaman saçlarına çook büyük zararlar verirsin.

meraba kızlar önerileriniz için teşekkür ederim.ben saçımı dediğim gibi koyu renk düşünüyorum sarı ombre saçtan cidden cok sıkıldım cünkü sokakta 10 kişiden 8inin saçı sarı ombre. bir hastalık gibi yayılıyor resmen. ufak caplı bir boya araştırması yaptım. saçım uzun olduğu için iki kutu boya alacağım. Bir tanesini palette'nin 3.0 numara kakao kahvesi diğerini de 4.0 numara kahve alıp karıştırmayı düşünüyorum böylelikle koyu ve istediğim gibi yapay durmayan bir renk elde edebilirim diye düşündüm. Sizce nasıl olur kızlar?

Siyah kadar kolay renk mi var git siyah boya al bitti gitti çıkarmak istesen bile çıkmayan bir renk ben olsam boyamazdım :KK66: koyu kahveyede boyasan simsiyah olur bence

ben de koyu kahve boyamayı düşünüyorum zaten cnım palette 3 ve 4 numarayı karıştırıp boyamayı düşünüyorum hem koyu olur hem zifiri siyah olmaz diye düşündüm

X