Saç Uzatma Yöntemleri Saçımiçinne almalıyım acil tavsiye lazım?

kiskanckiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
704
349
Kızlar merhaba..önceki konumu okumuş olan varsa hatırlar belki...saçım bana küstü..1 yıldır hiç uzamıo:KK43:(( birazdan dışarı çıkıcam eczaneye de uğramayı düşünüyorum... bi ara evigen ampul denedim ama faydası olmadı...önerileriniz varmı? eczacıya sor demeyin... burdakiler pek anlamaz o işlerden:KK43:

Bence sampuaniniza dogum kontrol hapi koyun 1 ayda 7-8 cm uzatiyormus...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar merhaba..önceki konumu okumuş olan varsa hatırlar belki...saçım bana küstü..1 yıldır hiç uzamıo:KK43:(( birazdan dışarı çıkıcam eczaneye de uğramayı düşünüyorum... bi ara evigen ampul denedim ama faydası olmadı...önerileriniz varmı? eczacıya sor demeyin... burdakiler pek anlamaz o işlerden:KK43:

canım ben şuan argan yağı kullanıyorum carfoor dan aldım natura hair elixir adı 23 lira filandı sanırım

canım bunu ben duymuştum bir kutumu ezip koyuyoruz şampuana ?

onuda yaptım..maalesef 1-2 cm uzadı da 4-5 ayda:KK43:((

canım ben şuan argan yağı kullanıyorum carfoor dan aldım natura hair elixir adı 23 lira filandı sanırım

argan yağını şampuana mı koydunuz?

Havuç kürünü denedin mi? Benim saçlarıma çok yaradı kullandığım zamanlar çok fazla uzuyor.

hayır canım duştan sonra bi kaç damla saçına sürüyorsun masaj yaparak şampuana direk koyulan birşey istiyorsan çam terebentin yani çam yağı alcaksın

onu da denedim...alerjim varmış....bütün yüzüm yandı..iki hafta da öyle gezmiştim:KK43:((( offff resmen bağırmak istiyorum neden uzamıo die:KK43:(

Canım sinameki kürü diye birşey var netten bak bi istersen nasıl olacağına ben Suan detaylı yazamıyorum benimde bir arkadaşım uyguladı ayda 4-5 cm uzatıyor şimdi bende yeni başladım umarım iyi gelir

Inancli birisyseniz Sac duasinini okusaniza :KK9::KK9::KK9: 40 defa kadir suresi saclari uzatiyormus felan öyle duymustum... hahaha
saka bir yana Bioxin diye bir sampuan varmis.. arkadasim kullanirdi saclari dokuluyordu onun... dokulme durdu ve saclarida cok iyi uzadi. deneyebilirsin istersen

Ben bir hafta cam tetebentin kullanmistim uzatmisti saclarimi ayni sekilde zigavus sampuan uzatti ama cok kisa sure kullandim bunlari bir hafta da uzadi sacim uzun vadede nasil olurdu bilmiyorum bi de zeytinyagini isitip hafta da bir surdumu sacima ise yaradi mi bilmiyorum dayaradi galiba:) sac uclarin kirik mi? Eger oyleyse uzamaz. ha bi de arkadasim da saclarim uzamiyo demisti uc ay sonra gordum cok uzamisti saclari hani uzamiyodu nasil uzattin dedim her aksam örüp yattim demisti

Tresan şampuanın içine e ve b vitamini koyup kullanın.

Cam terabentin ben de bisuru sey denedim ama bu kadar etkilisini gormemistim sampuanin icine koyuyorsunuz bi sisenin ucte birini o kadar bosuna bisuru yagla ugrasmaniza gerek yok

http://www.kadinlarkulubu.com/forumdisplay.php?f=683 buradaki konulardan daha detaylı bir şekilde cevap bulabilirsin tatlım, kolay gelsin.

sacin duraklama zamanindadir bazi insanlarda yzun suruyormus bekle bisey olmaz doktora git bir eksik vitamin varsa onu alman fayda eder biotin cinko demir gibi .diktora gitmeden alma.demir fazla olursa zehirliyor vucudu

X