Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

hanımlar sizden kızıl önerisi istiyorum :KK43: bu cilt alt tonuna göre renk seçimi meseleleri de çıktı piyasaya hiç bişey anlamadım ben neyim hangi taraftayım:olamaz: sarı alt tonlu buğdayımsı bir tenim var, çok koyu değil.. bana nasıl bir kızıl önerirsiniz? kod olarak vs verebilirmisiniz. bu arada yıllardır kızılım zaten, şuanda da koleston yoğun kızıl kullanıyorum ama gözüme şu ara bi sert görünüyor bu ton sanki

Yardımcı olur musunuz bana acaba çünkü bu aralar kızıl aşkı ile yanıyorum 😍
Saçlarımın resmini ekliyorum. Dipler kendi rengim. Yanağımdan aşağısı geçen seneden kalma ombre. Beyaz tenliyim. Eklediğim renkler arasında kararsız kaldım. Evde kendim boyamayı düşünüyorum. Hangisi daha çok yakışır ve dip boyası ister mi sürekli ? Ve açarak mı daha iyi tutar yoksa üzerinden direkt boyamalı mıyım ?
0A8D5B64-EEF8-453F-9CDC-5A70A61B9829.png
F3CC54DD-1CB6-4023-A747-8BADBFE1A0AF.png

Eklentiler

• A694585B-4487-41B8-BF75-A05B7B784396.png
    A694585B-4487-41B8-BF75-A05B7B784396.png
    713 KB · Görüntüleme: 161
Son düzenleme:
Sadece dip boya değil sürekli boyamak istiyor kızıl. Çünkü her banyoda yada terlediginizde renk akıyor. Bu da zamanla pembeleşmeye sebep oluyor.

Bu saç rengi nedir acaba?

Eklentiler

• 20220222_141452.jpg
    20220222_141452.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 148
  • 20220222_141345.jpg
    20220222_141345.jpg
    147,5 KB · Görüntüleme: 145
Bu renk hangi karışımlarla yapılabilir ? Tarçın bakırın çiğliği yok daha yumuşak daha olgun bir renk ve çok hoşuma gitti

Eklentiler

• 5CB9CB51-381F-45D6-AB72-971864F117D0.png
    5CB9CB51-381F-45D6-AB72-971864F117D0.png
    461,1 KB · Görüntüleme: 173
  • 6206A63C-BFB8-4FF1-B5F6-A496FCE1A306.png
    6206A63C-BFB8-4FF1-B5F6-A496FCE1A306.png
    413,6 KB · Görüntüleme: 162
  • 18878DFA-B7B9-4DEC-B36E-FE31FEB99FA6.png
    18878DFA-B7B9-4DEC-B36E-FE31FEB99FA6.png
    448,4 KB · Görüntüleme: 154
Merhaba bu renk nasıl yapılır acaba? Adını veya kodunu bilen var midir?

Eklentiler

• 215F28AB-214C-4220-9A75-5CE0EA9EA43B.jpeg
    215F28AB-214C-4220-9A75-5CE0EA9EA43B.jpeg
    107,2 KB · Görüntüleme: 252
kizlar merhaba 2 gun once saclarimi koleston 3.66 kizil kestane rengine boyadim yalniz bu renk patlican moruymus maalesef saclarim patlican moru oldu su an cok koyu guneste anlasiliyo ama akicak
Lutfen yardim edin efsanevi turk kahvesi rengine boyasam tutar mi aktikca boyasam kapanir mi acaba 5.15 ile?
Sizler nasil kurtuldunuz bu renk nasil duzelir

kizlar merhaba 2 gun once saclarimi koleston 3.66 kizil kestane rengine boyadim yalniz bu renk patlican moruymus maalesef saclarim patlican moru oldu su an cok koyu guneste anlasiliyo ama akicak
Lutfen yardim edin efsanevi turk kahvesi rengine boyasam tutar mi aktikca boyasam kapanir mi acaba 5.15 ile?

Denize gitme imkanınız varsa gidin, tek seferde bile rengi söner. 1 hafta boyunca da her gün şampuanlayarak yıkayın. Daha sonrasında boyarsınız.

Işıltılı kızıl kahve gibi sanki. Tek bir boya ile tutmaz ama. Kızıl kahve ile kestane/çikolata kahve karışımı bir renk

Eki Görüntüle 3092375 Eki Görüntüle 3092376
6 88 daha önce 1 yıl kullandım bu renk için tabanı önemli cok güzel bir renktir ama saçlarınız kumralsa harika tutuyor kestane yada kahveyse koyu yansıması bir kızıl oluyor.Bir kaç boyamada rengi yakalıyorsunuz çokta akıyor

İllaki alacaktır ama akmasını hızlandırmak için bol şampuan yıkayın.

Tavsiyem begenmediyseniz düz koyu bir kahveye boyayın biraz akarsa daha iyi tutar

Saçlarımı karemal yapmak istedim sarı oldu 1 hafta sonra kahve karemale boyattım aktı başka bi renk oldu ondan 1 hafta sonra çikolata kahveye boyattım şiödi kızıl oldu nasıl kurtulurum bu renkten yardım edin

arkadaşlarsaçımı kızıla boyatmak istiyorum.saçım uzun olduğu için evde kendim boyayamıyorum.ama kuaförlerde sanırım orial kullanıyor.zaten saçlarım dökülüyor.sormak istediğim koyu kestane saçı kızıla boyamak için kuaförler saçın rengini orialle açıyorlarmı yoksa direk üzerine boyuyorlarmı?
bir milyoncudan alınan sac açıcı ile yıpratmadan kendim açtım hemde siyahtan fazla bekletme ama

Sacımı 20 aydır kızıla boyuyorum ve herkes bayılıyor, sizlere önerim ilk boyama öncesi zaman kazandırır saçı açtırarak kızıl elde etmek ama ucuza kaçmayın ve kızıl renk veren kaliteli bir açıcı kullansın işinin ehli bir kuaför yapsın işlemi. Sonrasında duş alma sıklığınız ne olursa olsun haftada 2 kez saçlarınızı yıkayın ki renk olabildiğince canlı kalsın, bu şekilde 25 ila 35 günde bir evde kendiniz boyaya bilirisiniz. Diğer dikkat edilecek unsur boyaya katılan krem oksidanın kalitesi, iyi bir oksidan siparişi verin 30 vol. %9 luk gerekecek kızıl için.

Kuaförler (istisnalar hariç) kırmızı ya da kırmızıya yakın tonları tutturamıyor, toptancılarının verdiği boyalar bu tonlarda çok başarısız, ben her seferinde uyarmama rağmen şarap kızılı yapıp yolladılar, uzun zamandır kendim boyuyorum. Bu süreçte hatalarım oldu saçım zarar gördü ve nihayet doğru yolu buldum. İlle göz alıcı kırmızımsı bir saçım olsun diyorsanız akos 7-52 ve 7-53'ü karıştırıp içine bir yemek kaşığı kadar Igora Royal 0-88 Kızıl Yoğunlaştırıcı koyun boyayın.

Saç rengimi markette yolda sağda solda durdurup soruyorlar. Kapalı alanda ayrı açık alanda güne ışığında ayrı güzel.

Not: Benim saçım kalın telli siyahtan bir ton açık renkti, kötü bir yerde ilk açma işlemi yapıldı ve hasarı gidermek için çok çabaladım neyse ki az kaldı.

Kızlar ben saçlarımı kızıla boyadım evde. Eski saçlarım sarı olduğu için çok da güzel tuttu ve 3 ay kullandım, şimdi eski halime geri dönmek istiyorum ama kuaförler 2 bin diyor açma boyama için. Ben evde kendim açıp küllü kumral bir renge geçebilir miyim sizce saçımı yakmaktan çok korkuyorum

Eklentiler

• IMG_20230619_084447.jpg
    IMG_20230619_084447.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 84
Sacımı 20 aydır kızıla boyuyorum ve herkes bayılıyor, sizlere önerim ilk boyama öncesi zaman kazandırır saçı açtırarak kızıl elde etmek ama ucuza kaçmayın ve kızıl renk veren kaliteli bir açıcı kullansın işinin ehli bir kuaför yapsın işlemi. Sonrasında duş alma sıklığınız ne olursa olsun haftada 2 kez saçlarınızı yıkayın ki renk olabildiğince canlı kalsın, bu şekilde 25 ila 35 günde bir evde kendiniz boyaya bilirisiniz. Diğer dikkat edilecek unsur boyaya katılan krem oksidanın kalitesi, iyi bir oksidan siparişi verin 30 vol. %9 luk gerekecek kızıl için.

Kuaförler (istisnalar hariç) kırmızı ya da kırmızıya yakın tonları tutturamıyor, toptancılarının verdiği boyalar bu tonlarda çok başarısız, ben her seferinde uyarmama rağmen şarap kızılı yapıp yolladılar, uzun zamandır kendim boyuyorum. Bu süreçte hatalarım oldu saçım zarar gördü ve nihayet doğru yolu buldum. İlle göz alıcı kırmızımsı bir saçım olsun diyorsanız akos 7-52 ve 7-53'ü karıştırıp içine bir yemek kaşığı kadar Igora Royal 0-88 Kızıl Yoğunlaştırıcı koyun boyayın.

Saç rengimi markette yolda sağda solda durdurup soruyorlar. Kapalı alanda ayrı açık alanda güne ışığında ayrı güzel.

Not: Benim saçım kalın telli siyahtan bir ton açık renkti, kötü bir yerde ilk açma işlemi yapıldı ve hasarı gidermek için çok çabaladım neyse ki az kaldı.
Ya ten renginiz nedir? Ben buğday tenli ama yazın esmerleşenlerdenim. Çok ıstiyorum kızıla boyamak ama korkuyorum :KK43:

X