Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saclari Bir Kac Islemden Sonra Sert Olanlarin Paylasim Alani

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

EU2

Ziyaretçi
Kızlar ben bi halt ettim ve gidip güzelim uzun saçlarımı kestirdim. Hadi Onu boşverin Siyah rengi açtırmak için yapılan işlem (sanırım oryelle açıldı) saçlarımı mahvetti. Şuan saçlarım inanılmaz cansız kazık gibiler hatta yıkadıktan sonra köpek tüyü gibi oluyorlar ve saç kremiyle bir parça yumuşuyorlar. Lütfen bana acilen serum vs ne tavsiye edebilecekseniz yazın :sm_confused:
Eski yumuşak parlak saçlarımı geri istiyoruuuummmm :çok üzgünüm:

adına üzüldüm bi bilgim olsa yap diyeceğim ama sadece geçmiş olsun diyorum.moralini bozma

sağol canım bişi yazman bile güzel...

Canım aynı olay benimde başıma geldi.Ne yapsan çare yok.Yapılan işlemden sonra saç telleri inceliyor.Ancak kesile kesile kurtuluyorsun.Sana tavsiyem saç kremi değil de banyodan sonra nemli saça uygulanan likit kremlerden kullanman.Bir derece daha iyi oluyor.Moralini bozma kökü msende uzayacak kısa süre sonra istediğin forma girecek

wishne cim teşekkür ederim. Umarım izmir buluşmasında beni kel görmezsiniz :p Bugün gidip kuaförümün boğazını kesmeyi düşündüm ama beni uyarmıştı saçların sertleşir işlem görücek vs die o yüzden vazgeçtim :) insan ne yaparsa kendine yapıyor...

Merak etme kel kalmazsın.Benim bi ilcım var tavsiye ederim.Sarmısağı döv,içine zeytinyağı koy yağ ve sarmısağın suyu özleşsin.Bunu saç diplerine pamuk yardıyla sür.Bir saat tut kokuya dayanırmısın bilemem ama kısa bir süre sonra diplerden saçlar çıkmaya başlıyor.Berber bile şaşırmıştı kokusu kötü olduğu için herkes yanaşmıyor ama gerçekten sarmısak saç için süper

Koku falan vız gelir sürücem wallahi ben çok inatçıyımdır düzelticem bu saçları! Önerin için sağol canım....

benim de saçım senin gibiydi ama kurtuldum çamterebentin yağını şampuanla karıştırdım hem uzadı hemde canlandı yoksa kel kalıcaktım.......

Elseve boyalı ve röfleli saçlar için bakım kremi var daha doğrusu saç kremi ben kullanıyorum ve çok memnunum yıkarken bile yumuşadığını farkediyorsunuz.

Sanırım Vich2nin ve Foltene'in serumları var, bir eczaneye sor bence. Bir de yumurta sarısı, bademyağı ve bepanthene ampul karışımını dene, ama yağı fazla koyma.

Çok mercii kızlar. Birşeyi deneyen, tecrübe sahibi olanlardan öğrenmek her zaman en iyisidir...

avonun elektriklenmeyi önleyici bi serumu var.bir de saç uçlarını onarıcı serumu.belki sonuç alırsın.ben duştan sonra kullanıyorum bukleleri daha düzgün görünmeye başladı.

geçmiş olsun arkadaşı kökü sende değişiklik olmuş de öptüm .herşeyin çaresi var....

Az önce bir arkadaşımın önerisiyle Dove un Onarıcı Saç Maskesi TERAPİ yi aldım. Birde şampuanı var. Serum içerikliymiş ve dediğine göre çok işe yarıyormuş .Kullanmaya başlıycam, bakalım ne olucak. Yardımcı olmaya çalışan herkese sevgilerimi yolluyorum...

bitkisel içerikli şampuan ve kremler var,bence onlardan kullan:1yes2: arkadaşların da dediği gibi kestirdikçe düzelecektir ama her hafta doğal yağlarla bakım yapmalısın bence:teselli:

Arkadaşlar Dove un Terapi serisi işe yaradı saçlarım yumuşadı ve düzelmeye başladı, aynı sorunu olanlara şiddetle öneririm. Herkese sevgiler ve cevap yazanlara teşekkürler....

Aynısı benim başımada gelmişti çok sinir bir durum.
Ne yaptımsa düzelmedi bir sürü şey denedim.
Ancak saçlarını kestirdikçe kurtulabiliyorsun.

ben bir yağ kullanıyorum otacı nın aslında bir kaç yağın karışımı. onun saç için toniği de var bana nedense otacı çok güven veriyor o yağı hafta da bir saçına uyguluyorsun hem uzatıyor hem bakım yapıyor ben memnun kaldım gürleşti sanki saçlarım...

X