Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarım mahvoldu :(

xilda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2016
161
32
Merhaba... bu da dert mi diyeceksiniz ama sinirlerim çok bozuk. Ombre vs malumunuz fiyatları çok yüksek. Öğrenci olmamdan dolayı biz evde hallederiz diyerek lorealin ombre setini kullandık ve saçlarımı tam anlamıyla mahvettim. Senelerdir hiç boya kullanmayıp kendi rengimde kullandığım saçlarım boyamadan sonra resmen rezil oldu. İstediğim şey hafif kumral ışıltıyken aşağıya eklediğim hale dönüştü. Daha sonra mecburen kuaförde kendi rengime tekrar boyattım. Kumral saçlarım şu an bakır yansımalı oldu. Sağlıklı bi yansımasız saça nasıl sahip olabilirim :KK43: mutlaka yaşayan vardır çözüm önerileriniz neler acaba?

Eklentiler

• D438F87A-6CC4-4233-9172-AA9AD1E8062B.jpeg
    D438F87A-6CC4-4233-9172-AA9AD1E8062B.jpeg
    114,1 KB · Görüntüleme: 864
  • image.jpg
    image.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 797
Simdiki rengi guzel olmus.. bence fazla kurcalama canim sac tellerin ince gozukuyor..dogal hali daha guzel

Yüzünün kapalı olduğu resimde saç güzel
Hiç dokunma, sonra dokunacak saç ararsın bulamazsın

Mor şampuanla tüm bakırlığı yok edebiliyorsunuz normalde 60 70 lira civarı şuan trendyolda küçük boyu 20 lira başka yerde de vardır belki mor şampuanla yıkayarak halledebilirsiniz küllü bi hal halınca daha da güzel olur diye düşünüyorum hiç sıkmayın canınızı şuanda da güzel duruyor🌸

Sokaktaki 10 kadından 11'i ombreli. Bence güzel durmuyor da. Hayatumda gördüğüm en kötü modalardan biri. Ama renkler ve zevkler tartışılmaz tabi.
Gecen yine bir konuda 'kesin sen esmersin' ayarını size mi vermeye calismislardi?
😂

Golge, balyaj, ombre adı, şekli değişiyor, sarısı değişmiyor 🙈

32 yaşındayım, henüz hiç boyamadım sacimi.
Kesim için gittiğimde kuaförlerin israrindan yoruldum.
Şuraya da bir sarı ışıltı atalım .
He bir ben kaldim, bana da atın 😁

X