Saçlarım uzamıyor! :(

Nazz_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
17
0
29
okulların 1. döneminin ortasında kestirmiştim saçlarımı :çok üzgünüm:belime kadar biseydi simdi de kocaman kadınların kullandığı saçı kullanıyorum bu yaşta:a015::a015: omzumda bile değil omzuhda bükülüyor iğrenç bi model ve çok cansız duruyor:bbo:
Biran önce uzaması için ne yapmam lazım? Ve ne kadar zamanda uzar?
Ya da yeniden bir kısa saç modeli mi verdirsem:bbo: bildiğiniz modeller varsa yardımcı olur musunuz??:

india

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2009
30
0
canım ben de bugün saçımı kestrm baya kısaldı ya :KK43: ben şu turplu su olayını denicem bide çamterabentin yağını sampuanıma eklicem bilmiorum nolacak umarım sağlıklı ve hızlı uzar

Nazz_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
17
0
29
canım ben de bugün saçımı kestrm baya kısaldı ya :KK43: ben şu turplu su olayını denicem bide çamterabentin yağını sampuanıma eklicem bilmiorum nolacak umarım sağlıklı ve hızlı uzar

anldm canm ben de o yontemi denicem tesekkurler cevap icin:kedi:

Mnyk

gurbette ölüyorum
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
2.047
25
34
canim turplu suyu dene mutlaka ben denedim sonuc süper 1 haftada 1 cme yakin bi uzama oldu bende ben 1 aydir araliksiz kullaniyorum farkedilir bi uzama oldu kisa ve katliydi benim saclarim gecen ay kestirdim omzuma bile gelmiyodu yaklasik 3-4 cm uzadi

india

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2009
30
0
canım ben de denedim turplu suyu baya yumuşattı da uzama yönünü daha 1 kez yaptğmdan bilmiorum ama iğrenç bi kokusu var nası sürekli kullanbilceme hiç bilmiorum :KK70: bi de saçların kırılmasın die fönletmekten düzleştrmekten uzak dur derm.badem ve hint yağı da işe yarıomş brazdan da onu denicem denedikçe yazarm sana cnm üzülme ya uzicak ben üzüntmü bi kenara attm daha sağlıklı uzatacm die sevinmeye çalışıorum sen de öle yap :)

india

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2009
30
0
bi de şey yap derm şöle güzel bi model düşün uzadğnda güzel duracağna inandığn bi model öyle kestrebilrsn ama kuaförün gözünü gerçekten korkt kısaltmadan adam gibi şekil versn korktmayınca bnmki gibi 2 cm dersn bi karış gider :S

india

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2009
30
0
cnm ben hint yağını denedim ama bilmiorum ya kurudu sanki biraz saçlarım.turplu su pis kokuo ama daha ii bence :) nası sende var mı bi gelişme

Doro

Tantrumm!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
9.926
3
hint yağına badem yağı ve saf zeytinyağı da eklersen kurumayı önleyebilirsin canım. ayrıca yağları hafifçe ısıt ve öyle sür,başını streçle ve sıcak havlu sar, sıcaklığını muhafaza etmiş olursun. sadece yağ yapıp topuz yaparsan yani açıkta bırakırsan kuruyabilir saçların..

budapest

♥ღ°•.♥.•°ღ♥
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
1.268
11
cnm ben hint yağını denedim ama bilmiorum ya kurudu sanki biraz saçlarım.turplu su pis kokuo ama daha ii bence :) nası sende var mı bi gelişme

hint yağı mı kuruttu, çam terebentin mi demek istedin yoksa? yani hint yağı çok yoğun bir sabit yağ, aklım almadı saçı nası kuruttuğunu:uhm:

india

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2009
30
0
ya cnm ben hint yağını biraz ısıttm içine az badem yağı da koydm sürdm saçlarıma ama bişe sarmadım bilmiorum belki sorun bendedir çok yıkadğmdan olablr dicem ama 1 kez şampuanladım çok da dğl.neyse bi de kafamı sararak deniyim belki kurumaz

S

sevgi88

Ziyaretçi
arkadaslar bence hint yağını deneyin..bn düzenli ve sürekli kullanmadım ama çok etkisi oldu hiç uzamadığı kadr hızlı uzadı.tabi kişiden kişiye değişir ama denemelisiniz.ben baska bişey katmıyordum sadece hint yağı sürüp bekledm zemuszemus

idonotcare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2009
69
2
38
Bende B12 eksikliği vardı. Ampüllerini vermişti doktor her hafta iğne vuruluyordum. Bunun en iyi etkisi saçlarımın normalden iki kat daha fazla uzaması oldu. bir doktora gidin b12nize baktırın derim...ama sakın doktora sormadan baktırmadan kullanmayın. Belki bir yan etkisi vardır.

LoNeLy_1402

Benim için hava hoş..
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
107
9
31
Sarımsağı rendeleyip şampuanına karıştırabilirsin etkili bi yöntem buda.
Ben d.k. hapı atmıştım şampuanıma oda etkili ama sarımsak daha kesin bence o daha da etkili oldu bende.