Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı boyamak istemiyorum ama beyazlarım nolcak :(

Dmtay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2009
92
0
42
Merhabalar,
Saçlarım yıllardır boyanmaktan yıprandı artık boyatmak istemiyorum ama önlerimde beyazlar var özellikle saçlarımı topladığımda belli oluyor... Bu duruma nasıl bir çözüm getirebiliriz ???

valla çözüm bulursan bana da söyle
ben de bıktım artık dip boya yaptırmaktan
üstelik daha 28 yaşındayım :KK43:

Sarissa aynen işte bende 28 yaşındayım ve annemden daha çok saç boyatmışımdır :roflol: hint kınası iyi bir çözüm müdür acaba kullanan arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var....

Kozmetikçilerde ruj şeylinde şaç boyaları var, su ile temasda çıkıyor ama en azında komple boya yapmıyorsun ve saçların yıpranmıyor
kullanan arkadaşlarım var, gayette güzel duruyor ve belli olmuyor.
Geçengün bende gördüm 3 rengi var siyah kahve sarı.

Bilginize&Sewgilerimle.

cnmm bende sendenim:)beyazlaım olmasa hayatta boyamam..bıktımmm heray boyamaktann..ama beyazlar için boyadan başka bi çözüm yok gibiiiiiiii:KK43::KK43::KK43:

annem zamanında uyarmıştı beni sık sık saçlarını boyatma erken beyazlar diye....doğruymuş sanırım...

sadece kahküllerimde beyazlarım var..
bir arkadaşım koparma çoğalır demişti..
bende oturup tek tek ayıklayıp makasla kesiyorum...
ama 3 yıla kalmaz çoğalır ve boyamak zorunda kalırım...
şimdi biraz doğal gezeyim sonra boyamaktan bıkacağım nasıl olsa :KK43:
ahh ne zor kadın olmak!!!!

annem zamanında uyarmıştı beni sık sık saçlarını boyatma erken beyazlar diye....doğruymuş sanırım...

evet ben de boyanın çoğalttığı düşünüyorum
uzmanlar aksini iddia ediyorlar ama
boyadıkça çoğaldı sanki

Kozmetikçilerde ruj şeylinde şaç boyaları var, su ile temasda çıkıyor ama en azında komple boya yapmıyorsun ve saçların yıpranmıyor
kullanan arkadaşlarım var, gayette güzel duruyor ve belli olmuyor.
Geçengün bende gördüm 3 rengi var siyah kahve sarı.

Bilginize&Sewgilerimle.

evet bu iyi olabilir işte
ben zaten en çok hamilelik döneminde ne yapacağımı düşünüyorum
belki bu şe yarar

beyaz giderici losyonmuş kızlar

o losyondan arkadaşımın eşi kullanıyordu
en son gördüğümde beyazlar grileşmeye başlamıştı
ama son durum nedir bilmiyorum
çok da güvendiğimi söyleyemem

Organik boya kullanın.Phyto,color soin,herbatint,clerence(?)Ve sadece dip boya yapın,organik diye her dip boyada hepsini boyarsabnız yine yıpranıyor.Ama dip boya şeklind eyıpranmıyor.Netteki eczanelerden alıyorum.dermobakım da pyto şimdi %20 indirimli.31tl normal fiyatı 40 tl..35tlye bulunduğu oluyor bazen.Encok phyto yu seviyorum,sonra color soin,herbatint,clerence de iyi ama onalra göre daha vasat.

X