Saçlarımı Nasıl Kurtardım?

limonlucayy

Tanısan çok seversin 😉
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2018
453
376
Çok teşekkürler:)
Benim saçlarım kıvırcık ve gürdü aslında. Ama zamanla o gürlüğü gitti. Özellikle yanlardan saçlarım açıldı, boş boş derim gözüküyor. Çok üzülüyorum. Acaba bu tarif oralarda yeni saçlar çıkarır mı?
Benim saçlarımda kıvırcık ve gürdü :) maalesef vitamin eksikliğinden ve ısıl işlemlerden ötürü saçımın yapısını bozmuşum haberim Yok:KK43: bana eczanedeki saç analizi yapan kadın Bebek saçlarım olduğunu söyledi ekrandada gördüm çok sevindim hatta ama sonradan aklıma geldi belki dökülen saçlar yerine başka saç geliyordur diye umutlanmadım açıkçası.
Öncelikle vitamin değerlerin için tahlil yaptır onlarda bir sorun varsa ilaç verecektir doktor ilaçla birlikte bu karışımları yaparsan faydasını fazlası ile görürsün bence. Haftada 2 defa yapıyorum. Bunlar haricinde ayrı bir şişede şampuanıma sarımsak ezip haftada 2 defa da onunla yıkamayı düşünüyorum bakalım. Sarımsak saç çıkarıyor diyorlar ama bakalım.
Ha bu arada saçlarına kesinlikle ışıl işlem uygulama duş sonrası kurutma bile malum yazda geliyor zorlanmazsın diye düşünüyorum. Ben sadece acil zamanlarda vigo ile kurutuyorum acelem yoksa doğal hali ile kuruyor. Uzun oldu ama faydam olsun istedim ben zorluğunu çok yaşadım çünkü. Umarım işinize yarar.