Saclarimi sariya boyattim

Tugcetug1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
870
329
Konuyu kuzenim adina aciyorum.is yerinde cok hoslandigi cocuk var .Saclarini ombre yaptırıp gidiyor sarı bayaga açık ombre......cocuk gulumseyerek bakmış .Saçlara yorum yapar belki derken sactan bahsetmemis. Pek samimi değiller .. sizden yorum bekliyor sizce hoşlanma ihtimali var mi diyor. Kendisi mantıksız düşünceler icinde:)

Son düzenleme:
Konuyu kuzenim adina aciyorum.is yerinde cok hoslandigi cocuk var .Saclarini ombre yaptırıp gidiyor sarı bayaga açık ombre.... ayrıca kuzenim kırmızı giymiş bugün..cocuk gulumseyerek kirmizi yakismis demis. Saçlara yorum yapar belki derken sactan bahsetmemis. Pek samimi değiller cocuk ilk defa kuzenime iltifat etmiş.. sizden yorum bekliyor sizce hoşlanma ihtimali var mi diyor. Kendisi mantıksız düşünceler icinde:)
Sarıya boyattı diye mi hoslancak

😳😳😳

Ben bugün yeşil giydim, 15 kişi yorum yaptı hepsi benden hoşlanıyor olamaz. Oladabilir bilemeyiz ki tek yorumla.
Kuzenim taktiği icin herşeyden mana çıkarıyor kendisine de söylüyorum ama saclarimi boyattim herkes saçıma yorum yaptı...cocuk ılginç şekilde giydigim kıyafetin rengine yorum yapti diyor.kirmizi yakismis demis...ve ilk defa iltifat etmiş yorum yapmış ilk defa giydiği birseye

Konuyu kuzenim adina aciyorum.is yerinde cok hoslandigi cocuk var .Saclarini ombre yaptırıp gidiyor sarı bayaga açık ombre.... ayrıca kuzenim kırmızı giymiş bugün..cocuk gulumseyerek kirmizi yakismis demis. Saçlara yorum yapar belki derken sactan bahsetmemis. Pek samimi değiller cocuk ilk defa kuzenime iltifat etmiş.. sizden yorum bekliyor sizce hoşlanma ihtimali var mi diyor. Kendisi mantıksız düşünceler icinde:)
Kesin aşık.

Konuyu kuzenim adina aciyorum.is yerinde cok hoslandigi cocuk var .Saclarini ombre yaptırıp gidiyor sarı bayaga açık ombre......cocuk gulumseyerek bakmış .Saçlara yorum yapar belki derken sactan bahsetmemis. Pek samimi değiller .. sizden yorum bekliyor sizce hoşlanma ihtimali var mi diyor. Kendisi mantıksız düşünceler icinde:)
Helal olsun size..
Ateş olmayan yerden duman cikartmak için cabalamissiniz ama olmamis.
Saç platinken kas kömür gibi kalınca şaşırtmış demek ki. :)
Ayrıca adam sarisinlarin hastasıyım demis gibi muamele yapmayın.Belki saçını bile fark etmemiştir.Hatta kuzenini de iş ortamı adabı üzerine usulen selamliyordur.
Düz bir mantıkla Samimi olmayan bir kisi karşısindaki insanin saçları hakkinda nasıl yorum yapabilir ki.
Kuzenin kendi çalıp kendi oynuyor bence :)
Ayrıca bu bahsedilen kişi sensin bence.
Konunun içeriğini iyi yazmışsın da başlığı yazarken bilinçaltin tesbih atmış :)
Saçlarımı sariya boyattım yazmışsın :)

X