Saç Kesim Şekilleri saçlarımm kıvır kıvır olsun:(

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

pambukmelek8788

:) seeen Seeeennn sadece
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
3.986
7
ya kızlar saçlarım düz yani dümdüz diil hafif kabarık ve ince telli çok yıpranık bi durumda mlesef:KK1: kıvırcık olsun istiyorum bu mümkünmü böyle bir saça sizce ama kalıcı istiyorum

Bende kıvırcık olsun istiyorum perma yaptırmayı düşünüyorum 6 7 ay kalır diyorlar su dalgası düşünüyordum ama çok çabuk bozuluyormuş sanırım bu yüzden vazgeçtim. Daha karar vermedim tabi. En kötü yine maşaya kalacağım :):) Sende istersen perma yaptırabilirsin. Yada al bigudileri kendin evde sar eski usül...

Bende kıvırcık olsun istiyorum perma yaptırmayı düşünüyorum 6 7 ay kalır diyorlar su dalgası düşünüyordum ama çok çabuk bozuluyormuş sanırım bu yüzden vazgeçtim. Daha karar vermedim tabi. En kötü yine maşaya kalacağım :):) Sende istersen perma yaptırabilirsin. Yada al bigudileri kendin evde sar eski usül...

evet kısa sürüyormuş o yüzden hem o ilacı saçıma sürdürmek istemem hemde verdiğm paraya yazık :) ay bigudilerle felan sarsamda pek güsel drmuo saçlarım darmadağn duruyor:) çok kırık var çünkü :) hatta nişanlım maşa yaptğmda neden saçlarını taramadın diyor :KK1::KK1:

evet kısa sürüyormuş o yüzden hem o ilacı saçıma sürdürmek istemem hemde verdiğm paraya yazık :) ay bigudilerle felan sarsamda pek güsel drmuo saçlarım darmadağn duruyor:) çok kırık var çünkü :) hatta nişanlım maşa yaptğmda neden saçlarını taramadın diyor :KK1::KK1:

benimde saçlarım ince telli uzun kırık var ama inatla kestirmiyorum zaten pek şekil verebilen bir insan değilim ince telli saçlarda yakışıyor perma kafaya koydum yapacağımda bakalım. Eğer sende cesaret edebileceksen yap bence madem ince telli saçların.

benimde saçlarım ince telli uzun kırık var ama inatla kestirmiyorum zaten pek şekil verebilen bir insan değilim ince telli saçlarda yakışıyor perma kafaya koydum yapacağımda bakalım. Eğer sende cesaret edebileceksen yap bence madem ince telli saçların.

korkuyorum açıkcası :) çünkü saçlarım açık renk gibi kahve ve siyahtan baska boyanmaz artık elmizde kalır saç dediler. böyle diyince perma ilacından da korkar oldum:)

benim çevremde yapan yok permaya iyi bakan pek yok ama iyi bakanlarda çok memnun bilmiyorum. Benim saçlarımda seninki gibi ama Allah'tan hiç boyamadım. Boyada çok yıpratıyor saçları. En kötü kestiririm ne yapayım zaten normalde de dökülüyor saçlarım. İyi bir yer bulursam sorun olmaz. Birde perma yaptırmakla bitmiyor iş iyi bir bakım yapmak gerekiyormuş kremi falan varmış.

benim çevremde yapan yok permaya iyi bakan pek yok ama iyi bakanlarda çok memnun bilmiyorum. Benim saçlarımda seninki gibi ama Allah'tan hiç boyamadım. Boyada çok yıpratıyor saçları. En kötü kestiririm ne yapayım zaten normalde de dökülüyor saçlarım. İyi bir yer bulursam sorun olmaz. Birde perma yaptırmakla bitmiyor iş iyi bir bakım yapmak gerekiyormuş kremi falan varmış.

yaptırırsan önceki ve sonraki halini görmek istrim burda :KK16: hangi ildesin

Sakın saçına perma yaptırma bu kimyasal bir işlem ve çok sağlıksız. Saçın kendi doğal yapısını bile bozabiliyormuş ve duyduğum kadarıyla perma bir süre sonra ilk yapıldığı kadar güzel olmuyormuş. Ben doğuştan kıvırcığım çevremdeki herkes saçlarıma bayılır fakat neler çektiğimi bir ben bilirim. Gerçekten düz saça sahip olmayı çok isterdim. Bunun yerine saçına doğal yağlarla bakım yaptır, saçlarını düzenli olarak kestir, son olarakta kabarmayı ve tülermeyi önleyen güzel bir saç kremi al. Ama sakın perma yaptırma çok pişman olursun :KK43:

Ben perma yaptirmistim ve yaklasik 2sene gitti bana.kaliteli bir kuafor ve kullandigi ilac cok onemli.Ben tekrar yaptirmayi dusunuyorum bnm sacim kalin telli,gur ve malesef duz.Cok yipratmadi saclarimi.

X