Saç Bakım Ürünleri SAÇLARINI SADECE SABUN ILE YIKAYANLAR BURAYA!

Benim saçlarım normalde kurudur. O yüzden ben pek yağlanma sorunu yaşamadım. Elektriklenme sorunum da kalmadı sabunla. Sizin saçınız yağlıysa belki öyle etki etmiştir. Nasıl saçımıza uygun şampuanı deneyerek buluyorsak sabunu da deneyerek bulabiliriz diye düşünüyorum. Çünkü dökülme, elektriklenme sorunlarını çözmesi üstüne sirke ile kullanıldığında şampuan kullanmış gibi olması gibi nedenlerle şampuana dönmeyi düşünmüyorum.
Bebek sampuaninda zararli maddeler yok diye dondum sinirlerim bozuluyor artik sacim dokuldukce aglayasim geliyor

Bebek sampuaninda zararli maddeler yok diye dondum sinirlerim bozuluyor artik sacim dokuldukce aglayasim geliyor
Stres kaynaklı da dökülür, üzülmeyin lütfen. Evet bebek şampuanlarının içeriği daha temiz oluyor. Kullanmadığım için yorum yapamayacağım bu konuda. Ama hiçbir bebeğin de şampuan kullanıp gürleşen saçını görmedim. Nacizane tavsiyem biotin, omega3 içeren gıdalardan tüketmeniz, demir ve b12 ölçümü yaptırmanız. Her şey normal de stres kaynaklıysa da meditasyon yapmanız. Umarım düzelir.

Stres kaynaklı da dökülür, üzülmeyin lütfen. Evet bebek şampuanlarının içeriği daha temiz oluyor. Kullanmadığım için yorum yapamayacağım bu konuda. Ama hiçbir bebeğin de şampuan kullanıp gürleşen saçını görmedim. Nacizane tavsiyem biotin, omega3 içeren gıdalardan tüketmeniz, demir ve b12 ölçümü yaptırmanız. Her şey normal de stres kaynaklıysa da meditasyon yapmanız. Umarım düzelir.
B 12 degerim 399 ferritib 22 cikti yani bi sorun yok gibi...

B 12 degerim 399 ferritib 22 cikti yani bi sorun yok gibi...
Stres heeeer hastalığın, derdin başında geliyor. Elimizden gelmese de gün içinde bir şeylere üzülebiliyoruz. Stres yapmamaya, rahat olaya çalışın. Meditasyon da düşünceleri kontrol etmede insana yardımcı oluyor. Zamanınız varsa deneyin isterseniz. Sağlıcakla kalın

Bemim saclar biotin icmeme ragmen🤦‍♀️😩 dokuluyor malesef.
Stres tum kotuluklerin anasi maalesef:KK43:

Yasadigim yerin havasi cok pis termik santral var disari cikinca komur kokuyor sonra suyu cesmeden kullaniyorz kuyu suyu ev eski borulardaki metalleri yutuyoruz bebek istiyorum cok korkuyorum otizm yada dehb olur diye :/

Bemim saclar biotin icmeme ragmen🤦‍♀️😩 dokuluyor malesef.
Stres tum kotuluklerin anasi maalesef:KK43:
Biotin 5000lik kullandım 1.5 ay kadar ama sabun gibi saç dökülmesini durdurmaya yaramadı bence. Sonrasında onun da kimyasal maddeler içerdiğini düşündüğüm için doğadan almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. Biotin içeren gıdalar tüketmek daha mantıklı geldi bana

Biotin 5000lik kullandım 1.5 ay kadar ama sabun gibi saç dökülmesini durdurmaya yaramadı bence. Sonrasında onun da kimyasal maddeler içerdiğini düşündüğüm için doğadan almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. Biotin içeren gıdalar tüketmek daha mantıklı geldi bana
Sabun bi donem yikadim hatta konunun basinda da yazmisim. O donemler bittim sabunu kullanirdim. Ama sonralari saci acilmaz hale getirdigi ve yaglandirdigi için yine sampuanlara dondum. Tam dogal sabun bulmak zor.. bulsam.saci alistiririm bi nebze.. ama bir de boyali benim saclar hic alismadi maalesef..

Evet zateb ihtiyacimiz olan dogada fazlasiyla mevcut ama sunu anladim biotin icmek de cozum degil, saglikli beslenmek de... dogal ve stressiz yasam lazim o da yok🤦‍♀️

Saçlarımı bir yıldır zeytinyağlı sabunla yıkıyorum. Saçlarım boyalı ama Sonuçlarından çok memnunum. Ancak saç dökülmem durmadı. Son zamanlarda da saçımın dökülen kısımlarında saç derisinde yanma oluştu. İki seferdir bitkisel bir şampuanla yıkadım ve dökülme yok gibi ya da az,yanma da yok. Böyle durumla karşılasan var mı? Sabunu bırakmalı mıyum? Teşekkürler.

X