saçma sapan bahane

tugdi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2019
50
43
25
kızlar selam marttan beri konuştuğum şu son bir aydır ilişki yaşadığım biri var. Şu 4-5 ay içerisinde bir ay kadar bir süre konuşmayı kestik( asiri kıskanç bir yapısı olduğu için ve sürekli aynı konular hakkında kavga edip kavga etmemek için ben konusmak istemediğimi söyledim) ve o süre içinde 2 haftalık bir ilişkisi oldu. Daha sonra tekrar bana yazdı. her sey gayet iyiydi hiç bir sıkıntımız yoktu. İlişkiye basladık vs kısa kesiyorum. Bu pazartesi gunu nöbeti vardı (eczacı) ve doğum gunune denk geldi yoğun ve yorgun olduğu için o aksam hiç bi sekilde sıkmadım benımle ilgilen görüşelim vs diye. salı gunu gayet normal konustuk dün mesaj attım hiç bi sekilde geri dönmedi. bende arkadaslarımla bulustum sabah baktığımda her yerden çıkarmış. bende aradım sana vermem gereken bisey dedim calıstığı yere gidip dığum gunu hediyesini verdim. Bana ne desen haklısın kafam cok karısık işte ki olayları biliyosun, hayatımda kimse yok asla öyle düşünme vs falan dedi. hiç bisey söylemedim sadece kendine iyi bak dedim gittim. Eve gelince de su mesajı attım ;
İçimde kalmasın diye son kez yazmak istedim sakin bi sekilde kötü vedalasmak istemedim. Söylediğin sey tamamen bahane ben senin her zaman yanında olmaya calıstım sürekli sordum bisey varsa söyle anlat dedim.hiç bisey söylemedin. birini hayatıma aldıysam her zaman yanında olmaya calıstım. söylediklerin tamamen hevesimi aldım yolu verdim bahanesi. Sana söylemiştim köprüyü gecene kadar yanımda olucaksan hiç olma daha iyi diye. Hayatında birinin olup olmadığını bilemem o senin karakterine kalmış. ama sundan çok eminim iki haftaya kalmaz yine biriyle bi ilişkiye baslarsın. Ama bu sefer baskasına gidip bana sakın gelme. hiç bisey olmamış gibi hayatıma tekrar seni almam. . Kendine iyi bak.
durup durup ağlıyorum sinirlerim bozuldu dünden beri.

Bir aylık ayrılıkta iki haftalık ilişkisi olduğuna göre yedekte beklettiği varmış. Muhtemelen Onda aradığını bulamayıp sana döndü. Belli ki ilişkisi olsa da radarları kapamayan bir tip. 1 aylık ayrılıkta hemen yeni ilişki yapınca bir daha güvenmeyip şans vermemen lazımdı ama zaten o bitirmiş. Boşver önüne bak

ilk 2-3 ay sadece konuştuk sevgililik gibi bir durum olmadı bulusmadık bile zaten. Kızı sorduğumda bir ay konuştuk senden sonra çıkmaya basladık dedi. Bende kafaya takmadım zaten o dönem bir şey hissetmediğim için.

Kiskanmasinin sebebi kendisinin seninleyken başka birileriyle konusmasiymis demek... kişi kendinden bilir işi hesabı...

Ay biriyle doğru dürüst ilişki yaşamadan hemen onu bırakıp başkasıyla olup, onu da bırakıp diğerine dönüp ilişki yaşamaya başlayan insandan ne beklenir ki? Dengesizin tekiymiş, bi de kıskançmış mış kendisi sürekli bir şeyler karıştırdığı için karşısındakini de kendi gibi sanıyor işte. Siz de her yerden engelleyin iletişime geçemesin bir daha, gözyaşlarınıza değmez valla

Adamin imi haftalik ilişkisi yolunda gitseydi size yazmazdi. İkinci tercih olmuş bunu da kabul etmissiniz. Sizi çoook sevse o ilişki olmazdi alti ustu konusmayi keseli 1 ay olmuş. Bu duruma şasirmaniz daha şasirtici bence.

Cevap vermedi mi hala

Ay biriyle doğru dürüst ilişki yaşamadan hemen onu bırakıp başkasıyla olup, onu da bırakıp diğerine dönüp ilişki yaşamaya başlayan insandan ne beklenir ki? Dengesizin tekiymiş, bi de kıskançmış mış kendisi sürekli bir şeyler karıştırdığı için karşısındakini de kendi gibi sanıyor işte. Siz de her yerden engelleyin iletişime geçemesin bir daha, gözyaşlarınıza değmez valla
uzun süredir kimseye karşı bişey hissetmedim sanırım bu beni biraz saçma sapan davranmaya itiyor, kullanılmıslık vs

Hata sende...Senin mesajına dönmüyor...Yani istemiyor....Sen ise gidip hediye veriyor, onun saçma bahanelerini dinliyor bi de üstüne eve gelince msj döşüyorsun...

Yapman gereken mesaja dönmediyse asla senden artık ona bi adım olmamasıydı

uzun süredir kimseye karşı bişey hissetmedim sanırım bu beni biraz saçma sapan davranmaya itiyor, kullanılmıslık vs
Hiç hiç öyle düşünüp de kötü fikirleri sulayıp beslemeyin. Denediniz tanıdınız olmadı bitti gitti. Bu da bir tecrübe bu şekilde git gelli insanlara güvenilmeyeceğini anladınız. Size bi ders oldu

X