Saçma sapan birşey başıma geldi, yardımınıza ihtiyacım var :(

Ozgee_34

FİNANCE MANAGER
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2013
4.859
997
Kızlar geçtiğimiz pazar evde oturuyorum telefonum şarjdaydı tv izliyordum ve kalktım. Telefonla konuştuktan sonra hızlı bir şekilde koltuğa oturdum.Meğerse kumanda koltuğun üzerindeymiş ve tam vajinama denk geldi az bi sızı hissettim ama umursamadım. Daha sonra 1 saat sonra duşa girmek içinüstümü çıakrdığımda iç çamaşırımda çok çok az bi kan vardı. İnanılmaz korktum annem evde yoktu hemen telefona sarıldım oda koştura koştura geldi. Baktı ama korkma kızım biraz daha fazla kan gelir normalde ve rengi tam pembe olur falan dedi. Ama bi kaç gündür aklımdan çıkmıyor korkuyorum. Doktora gideyim falan dedim annem gerek yok kızım insanlar o kadar uğraşıyorda zar zor oluyor bi kumanda mı yapacak dedi :KK1: Sonuçta annem bilir diyip konuyu kapatmalı mıyım yoksa Dr'a gitmeli miyim? Teyzemler dalga geçiyor valla kumanda ırzına geçti diye :KK52::KK53:

Allah askına o kumanda nası duruyodu ki kan getirdi cok merak ettim.
Adet dönemin yakınsa belki ön kanama gibi bişeydir.
KAnın rengi koyuysa bosa panikleme o zarın kanı pespembe olur.
yani biz burdan teşhis koyamicamıza göre içinin rahat etmesi için doktora gitmen gerek
bişey olduğunu sanmıyorum

Allah askına o kumanda nası duruyodu ki kan getirdi cok merak ettim.
Adet dönemin yakınsa belki ön kanama gibi bişeydir.
KAnın rengi koyuysa bosa panikleme o zarın kanı pespembe olur.
yani biz burdan teşhis koyamicamıza göre içinin rahat etmesi için doktora gitmen gerek
bişey olduğunu sanmıyorum

Bide benim ki 1 damla falandı. Sanırım normalde daha fazla geliyormuş. Ay valla herkes şaşırdı kumandayı otururken görmedim ama tam denk geldi yani .
Bide çok acı olur mu bozulduğunda ?

bişey olmaz korkma sen :) koskocaman yırtılması lazım tamamen kanaması için.

Zar kanı nasıl pespembe oluyor ya? Bildiğimiz vücudun bir yeri kesildiğinde nasıl kan akıyorsa öyle kan :KK1:
Bir şey olmamıştır ama kıymetlim falan diye bahsetme şundan o kadar mühimmiş gibi :KK1:

hiç korkma canım hiç bişey olmaz öyle kolay değilki benimki bir haftada anca oldu:KK17::KK17::KK17::KK17:korkmana hiç gerek yok

Amin aminn :KK16: Valla belanın nereden çıkacağı belli olmuyor :KK3:

güzelim öyle kolay mı öyle şeyler öyle hemen pamuk ipliğimi bu iş ben anlamıyorum ya millet zarıyla filan şaşmış kalmış erkeklere laf söylüyordum valla kadınlar daha çok takıyorlar böyle şeyleri

güzelim öyle kolay mı öyle şeyler öyle hemen pamuk ipliğimi bu iş ben anlamıyorum ya millet zarıyla filan şaşmış kalmış erkeklere laf söylüyordum valla kadınlar daha çok takıyorlar böyle şeyleri

Tabikide takacağım canım çünkü takan bi toplumun bireyiyim. Yapmadığım birşeyi yapmış damgası vurulmak kadar berbat bi duygu olamaz sanırım ..Ve buna önem veren bi adamla evleneceğimi düşünüyorum, çünkü türk erkeklerinin %95 i öyle

kıymetlim nedir ya 25gram et değil mi
muhabbete kop yaaaaaaa :KK9::KK9::KK9:

Tabikide takacağım canım çünkü takan bi toplumun bireyiyim. Yapmadığım birşeyi yapmış damgası vurulmak kadar berbat bi duygu olamaz sanırım ..Ve buna önem veren bi adamla evleneceğimi düşünüyorum, çünkü türk erkeklerinin %95 i öyle

daha çok gençsin ve böyle basit şeyler yüzünden hayatını zehir etme o çok önem verdiğin erkek elbet bir gün seni aldatacak yarın bir gün o hikayelerini okuyacağız. kendin için yaşa kendin için sev bedenini ve kendini.

X