Saçma sapan gebelik testi

Anne kaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
995
900
28
Kizlar merhaba bi test yaptım bugün tek çizgi çıktı ama t bölgesinde çıktığı için kafam karıştı. Negatif olsa sadece c bölümünde çıkması gerekmez miydi? Kafamda deli sorular :deli: bilgisi olan bi cevap yazsin lutfennn

Kizlar merhaba bi test yaptım bugün tek çizgi çıktı ama t bölgesinde çıktığı için kafam karıştı. Negatif olsa sadece c bölümünde çıkması gerekmez miydi? Kafamda deli sorular :deli: bilgisi olan bi cevap yazsin lutfennn
test bozuk tekrar yapmalisimz c zaten çalışıyor anlamina gelen bolum

Canım çoktan çöpe attim ama söylediğim gibi sadece test bölümünde çizgi cikti
Anladım Can'ım da benimde başıma geldi içini açtım ki ters koymuşlar o yüzen sordum belli ters koyulmuştu seninki de hayırlısı hakkında :KK66:

Insallah canım. Ters konulduğunu nasıl anladın kizz :KK48:
Meşhur marka ucuz test varsa ondan aldıydım Can'ım idrar damlatılan yer hani yeşil olan taraf ya baktım yeşil taraf yanlış yönde öyle anlamıştım bi terslik olduğunu :)

Meşhur marka ucuz test varsa ondan aldıydım Can'ım idrar damlatılan yer hani yeşil olan taraf ya baktım yeşil taraf yanlış yönde öyle anlamıştım bi terslik olduğunu :)
Anladim canim test yapa yapa bi haller oldu bize... sanki biz ürettik herşeyini çözer olduk

X