sadece göbek yağlarından kurtulmak mümkün mü?

nesrinerturk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2018
1.252
465
42
genetik mi nedir bilmiyorum şu göbeğim ne yaparsam yapayım yine dümdüz olmuyor. aynı anda arkadaşımla başladık kilo vermeye o bikini giyiyo ben hala çekiniyorum mecbur mayo giyiyorum. aynı kilodayız neredeyse iki kilo benim fazlam var ama boyum daha uzun. sonunda yağları aldırıcam da bıçak altına yatmak istemiyorum. var mı bıçak altına yatmadan şu göbekten kurtulmanın yolu hanımlar yardımcı olun yaz biticek

pulbiberli yoğurt kürü yapın.
kasede üç yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt,
içine bir çay kaşığı pulbiber dökün. ve yarım limon.
bunu gece yatmadan önce yiyin ve yatın. ama sonra hiçbişi yemek yok.
10 gün boyunca tekrar edin. göbek bölgesini düzleştiriyor düzenli kullanımda. denedim.

pulbiberli yoğurt kürü yapın.
kasede üç yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt,
içine bir çay kaşığı pulbiber dökün. ve yarım limon.
bunu gece yatmadan önce yiyin ve yatın. ama sonra hiçbişi yemek yok.
10 gün boyunca tekrar edin. göbek bölgesini düzleştiriyor düzenli kullanımda. denedim.
çok teşekkürler. yoğurt bana dokunuyor ama göbek gidicekse denerm. sizde işe yaramasına çok sevindim mutlaka deneyeceğim bu geceden itibaren. darısı benim başıma. 10 gün sonra yazarım durumumu :)

İnsalah ise yarar, sabırsızlıkla bekliyorum sonucu😍sevgiler🌸
diyet grubunda da bana istek gelmiş. onlara da söylemiştim göbek kısmı erimiyor diyet ve sporla diye. en son sizin yazdığınız şeyi onlarla paylaştım :) bakalım belki onlar da dener faydanız katlanarak artar. çok teşekkür ederim çok memnun oldum tanıştıığıma

diyet grubunda da bana istek gelmiş. onlara da söylemiştim göbek kısmı erimiyor diyet ve sporla diye. en son sizin yazdığınız şeyi onlarla paylaştım :) bakalım belki onlar da dener faydanız katlanarak artar. çok teşekkür ederim çok memnun oldum tanıştıığıma

Rica ederim ne demek:)ben de cok memnun oldum, umarım istediginiz sonucunu alırsınız🥰

Karın hareketleri videoları var onları yapın devamlı yediğinize de ayrıca dıkkat etmeniz gerekiyor en zor yerlerden biri karın bölgesi.

genetik mi nedir bilmiyorum şu göbeğim ne yaparsam yapayım yine dümdüz olmuyor. aynı anda arkadaşımla başladık kilo vermeye o bikini giyiyo ben hala çekiniyorum mecbur mayo giyiyorum. aynı kilodayız neredeyse iki kilo benim fazlam var ama boyum daha uzun. sonunda yağları aldırıcam da bıçak altına yatmak istemiyorum. var mı bıçak altına yatmadan şu göbekten kurtulmanın yolu hanımlar yardımcı olun yaz biticek
soğuk lipoliz eğer dermatoloğ yaparsa iyi dediler.

rica ederim cnm. sen bir araştır. hemen ameliyat işine girme derim. biraz da mekik filan yap su iç
evet biraz korkuyorum zaten lipolizden. şimdilik burada bir hanım yazmıştı yoğurt kürü onu deniyorum vwe mekik çekiyorum. umarım işe yarar. şimdilik pek değişme yok ama biraz zaman istiyor tabi böyle şeyler. öptm çok

X