Sadece Kendini Düşünen Bencil Ve Menfatcı Anne

Okudum hepsini bu arada hayirli olsun size haksizsınız demiyorum sizde haklisniz anneniz duygusalikla yonunden bunu yaptigini düsünüyorum yoksa hic bir anne bunu yapmaz sizde cok agir konusmussunuz bana gore annenize bunlari soylemeyin olum var pisman olursunuz bunu soylediginize
Ölüm evlada da var, anne neden düşünmüyor? Ne şanslısınız, hırsları bencillikleri evladının iyiliğinin önüne geçebilen anne baba görmemişsiniz, ben gördüm, dünyayı öyle tanıdım. Gördüğümden beri ben eski ben değilim.

tebrik ederim canım darısı tüm atanmak isteyenlere. takma kimseyi . senin çocuğunun masrafını annen karşılamayacak sonuçta bu çocuk büyüyor ve büyüdükçe masrafı artıyor.

Benim annemde hep kendini düşünür. Kimsenin çektiği umrunda değildir, sadece onun geçmişte yaşadıkları saygiya değerdir.

Sürekli onun dedikleri olsun ister, evliliğimi yönetmek ister...o gel derse gidip onda 10-20 gun kalmaliyim, o isterse eşime rest cekmeliyim... Sonu şuraya geliyor seni ben doğurdum neler çektim karşılığı bu mu? Benim yüzümden babamı çekmiş bosanmamis bunun diyetini bana ödetmek istiyor. Allah annelerimize vicdan versin.

ben kalbullenemiyorum canm hazmedemiyorum.. bir anne bu kadar bencil menfaatçi olamaz diye inan yedim bitirdim kendimi sevincimi yaşayamadım
Ne gibi bi menfaat mesela? Ben biraz büyüttüğünüzü düşünüyorum belli ki daha önceden kızgınlıklarınız birikmiş. Çünkü bu durumda birçok duygusal ve evladından ayrılmak istemeyen her yaşlı anne aynı tepkileri verebilir.. Güzelce anlatabilirsiniz bir süre sonra kabullenecektir zaten kendisi diyecektir ben biraz tepkilerimi abarttım sizin için hayırlısı neyse o olsun diye.. Siz de bu kadar içinizde büyütmeyin. Ben yakın arkadaşım başka şehre taşınırken bile nerdeyse aynı tepkileri verdim.. Biraz zaman geçince kabullendim :KK66:

aklı sıra böyle yapıp vazgeçirmeye çalştı fakat yemedi eşimi aradı oda yemedi saydı sayd kapattı... demek ki biz burada sefil bir şekilde gözünün önünde yaşasaymsz kanser olmayıp göbek atacakmış
ama bizim orada iyi şartlarda yaşayacak olmamz kanser ediyor.. tezatlıgın bu kadarı gerçekten
belli yaştan sonra insanlar bencil olmaya başlıyor annenizde de böyle bir durum vardır. sıkmayın canınızı yeni hayata gülerek başlayın

Bence ithamlarınız çok ağır. Anneniz olaya biraz duygusal yaklaşıyor, başlayacağınız hayırlı bir işi dilinizle ve kalbinizle hayırsıza çevirmeyin.

Annenizin yanında kaldığınızda size yardım etmiyorsa ki etse de memurluk varken neden kalasınız böyle konuşması gerçekten yanlış. Bazı insanlar gerçekten bencil oluyor ne yapsan da değişmiyor böyle kabul edip siz işinize bakın. Yeni hayatınızda mutlu olun🌼

Böyle bir anne de bende var. Ne kötü! Çocukları birey olsun diye değil, kendilerine ipotek olsun diye doğurmuşlar. Adını da 'kız olsun çamur olsun'' koymuşlar, neden? kadınlar hizmetçi, insan değil. Mutlu olmayı hak etmezler. Ağabeyime hiç böyle yapışmaz. Ben de annemden soğudum, yalnız değilmişim.

malesef haddini ve yerini bilemiyor halen bizi yönlendirmeye çalışıyor her şey onun istedği gibi olsunda nasıl olursa olsun
böyle bir şey olabilir mi ? ben o dayanamıyor diye memurluğumu nasıl yakarım böyle bir şey nasıl istenir ya ?
Yapmak zorunda degilsinki evlenip yurt dışında yasayabilirdinde ozman nolcakti bosanmi dicekti.

Memurlugunu yakmana gerek yok ne güzel atanmissin 5 parasiz kalsan kimse yardım etmez edende en fazla 1 2 sonra . Bildigin yolda yürü

X