Sadece sporla zayıflamak..

minerva.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
132
4
Merhabalar..
75 kiloyum hedefim 55.. Hergün 1 saat yürüyüş yağmurlu havalarda evde leslie 3 mil yapsam.. abur cubur yemeyi bıraksam kilo verebilirmiyim...
Diyet listelerine uyamıyorum.. Yardım edin lütfen bir fikir verin bana:2:

Kesinlikle mümkün :) Ben 62,5 dan 56,8 e indim diyetsiz :) Diyetsiz derken hazır gıda tüketmiyorum ztn (hazır kek bisküvi vs)( ayda yılda 1), asitli içecek yok, ekmek sadece sabah kahvaltıda 2 kocaman dilim kepekli :p ama yemekte sınırım yok karnım doyana kdr yerim yani :KK17: Bu arada ev yapımı hamur işlerinide haftada 1-2 gün yiyorum :) işin sırrı hareket etmekte her gün 1-1,5 saat yürüyorum hafta sonları 2-3 saati buluyo bazen, pilates yapıyorum, bide kondisyon bisikletim var evde.. Önce 1 saat yürüyüşle başla zamanla vücudun rutine alışınca süreyi ve hızı arttırabilirsin, önemli olan az yiyip kendini mutsuz etmek değil, çok hareket edip yediğini yakmak :) kolay gelsin :KK3:

Çok teşekkür ederim cevabınız ilaç gibi geldi şu an:KK52::KK52:
Peki siz ne kadar zamanda verdiniz?? yaklaşık 7 kilo vermişsiniz tebrik ederim darısı başıma..
Söylediğiniz gibi zamanla artırarak yapıcam..

Bu 4. ayım yanılmıyorsam, aralık sonu ocak başı gibi başladım bu rutine :) Hatta ilk başladığım 2 hafta 1,5 kilo aldım 61den 62,5 e çıkmıştım, cm olarak incelme vardı ama kas kütlem arttığı için tartıda en başta biraz artıyor, sanada olursa üzülme hiç normal bir şey :)

ben de istiyorummm.:KK52::KK52: yazlığa geldik.bizim yazlıkta 3 katlı sürekli merdiven in çık. hedefime ulaşacağım.:KK15::21:
Malesef boğazıma dur diyemiyorum..abur cubur yiyemiyorum.ülserim var.ama doymadan kalkarsam masadan bu sefer sürekli buz dolabına gidip atıştırıyorum ki daha çok kilo aldırıyor.umarım bu merdivenler iyi gelir bana.:KK9:

ben de istiyorummm.:KK52::KK52: yazlığa geldik.bizim yazlıkta 3 katlı sürekli merdiven in çık. hedefime ulaşacağım.:KK15::21:
Malesef boğazıma dur diyemiyorum..abur cubur yiyemiyorum.ülserim var.ama doymadan kalkarsam masadan bu sefer sürekli buz dolabına gidip atıştırıyorum ki daha çok kilo aldırıyor.umarım bu merdivenler iyi gelir bana.:KK9:

Çok şanslısın bende sırf merdiven inip çıkmak için dubleks ev almak istiyorum:KK31: Çok faydası var çünkü.. çok iyi değerlendir o merdivenleri:21:
Abur cubur yemiyosan doyana kadar yemek yemenin hiç zararı yok bence.. açlık krizi çekip her yiyeceğe saldırmaktansa benim gibi:KK5: bende öğrenmeliyim bunu

Çok şanslısın bende sırf merdiven inip çıkmak için dubleks ev almak istiyorum:KK31: Çok faydası var çünkü.. çok iyi değerlendir o merdivenleri:21:
Abur cubur yemiyosan doyana kadar yemek yemenin hiç zararı yok bence.. açlık krizi çekip her yiyeceğe saldırmaktansa benim gibi:KK5: bende öğrenmeliyim bunu
şişiyorum artık yemekten sonra.alt katta ki banyoyu yaptırıyoruz.mecburi merdiveni çıkıp üst kattaki banyoda yıkıyorum eli yüzü.çıkıp inince şişliğim azalıyor.3 gün oldu.eşim inceldin diyor ama fark göremedim ben.moral olsun diyede söylüyor olabilir.hayırlısı.:KK31::KK31:

Son düzenleme:
X