Sadece yol gsterin ne yapmam lzm?...

serpilgkbdk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
94
4
38
merhaba eşimle anlaşamaz oldum artık. hayatımı zindana çevirdi. acaba bir psikolojik bir problemmi başladı düşünmeden edemiyorum. 2 yaşında kızım var. ama hiç mutlu değilim. hergün kavga ediyoruz 1 kaç kez dayak bile olduöncesinde herşeyi yapıyor sonra pişman olup gelip özür diliyor. korkuyorum artık. zaten zor sabrediyorum. içimdeki herşey bitmeye başladı. neyse sorun şu onda hissettiklerim onun aşırı derecede mükemmelliyetçi,ayrıntıcı, kuralcı, inatçı, titiz, aşırı sorumluluk sahibi,şakadan nefret eden , kolay karar vremeyen veee para harcama konusunda felaket bir tutum içinde oldu eve bişey aldığım zaman mutlaka tartışıyoruz hergün eve gittiğimde bugün nereye ne hacadın gibi hesaplar veriyorum ona bu arada bende sağlık personeliyim. antalyada otel hemşiresi olarak çalışmaktayım bana ne yapmam konusunda yardımcı olursanız sevinirim acaba diyorum eşimde OBSESİF KOMPULSİF KİŞİLİK BOZUKLUĞU OLABİLİRMİ.... :KK43:

Merhaba Serpil Hanım, her şeyden önce bu kadar geç cevap verdiğim için özür diliyorum. Taşındım. Bu süreçte internet ile ilgili sorun yaşadım.
Siz sağlıkçısınız, konu ile ilgili bir takım düşünceleriniz var gördüğüm kadarıyla. Net üzerinden teşhis koymak elbette ki mümkün olmaz.
Eşinizin mutlak yardım alması lazım.

X