Doğuma Hazırlık sağ yumurtadan hamile kalınca cinsiyeti erkek mi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Nrrr_1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
290
10
38
sağ yumurtadan hamile kalınca erkek sol yumurtadan kalınca cinsiyeti kız oluyomuş böyle bişey duyanlar ya da yaşayanlar var mı lütfen paylaşın:CüvCüv:

ne alaka hangi yumurtadan kaldığını nasıl anlıycanki?baştan saçma geldi ayrıntısına inmeye gerek yok die düşünüyorum

ne alaka hangi yumurtadan kaldığını nasıl anlıycanki?baştan saçma geldi ayrıntısına inmeye gerek yok die düşünüyorum

bi bayan bir ay sağdan bir ay soldan yumurtlarmış doktor bana hamile kaldığımda yumurtanın sağdan çatladığını söyledi banada baştan saçma gelmişti ama böyle şeyler duyunca araştırmak istedim

çok yanlış bir bilgi bu.
bebeğin cinsiyetini belirleyen erkekten gelen ve yumurtayı dölleyecek olan spermin x ya da y kromozomu taşımasıdır; sperm x taşıyorsa bebek dişi, y taşıyorsa erkek olur.

sağ yumurtadan hamile kalınca erkek sol yumurtadan kalınca cinsiyeti kız oluyomuş böyle bişey duyanlar ya da yaşayanlar var mı lütfen paylaşın:CüvCüv:

öle bişiiler var diyorlardı bende duydum ama kesinliği ne derece bilemiyorum.benimki soldaydı kız oldu ama tesadüf olabilir.hem spermdeki x y olayı gerçek bildiğim kadarı ile

öle bişiiler var diyorlardı bende duydum ama kesinliği ne derece bilemiyorum.benimki soldaydı kız oldu ama tesadüf olabilir.hem spermdeki x y olayı gerçek bildiğim kadarı ile

başına gelen şey tamamen tesadüf tatlım, demek ki eşinin spermi x taşıyormuş ve bebeğiniz sizden gelen x'i dealıp xx (kız) olmuş yerimseniben

bi bayan bir ay sağdan bir ay soldan yumurtlarmış doktor bana hamile kaldığımda yumurtanın sağdan çatladığını söyledi banada baştan saçma gelmişti ama böyle şeyler duyunca araştırmak istedim[/Q
anlıyorum canım ama diğer arkadaşlarına sölediği gibi spermler belirliyo:)

X