Sag yumurtalikta zonklama tarzinda agri neden olur?

Ay bence gebesiniz içime öyle oldu . Bende bir sorun yoktu ama sizin gibi belirtiler oldu test yapıyorum negatif test yapıyorum negatif … adet 2 geçti 3 geçti 4 geçti yeter yav dedim yapmayacağım seni istersen 3 aylık ol öğreneyim 😅 sonra bir öğlen bir kötüleştim ateşler basıyor ayaklarımdan boğazıma doğru sonra tabi dayanamadım test yaptım adetim 5 gün geçmesine rağmen erken gebelik testinde silik çizgiydi 😂 ertesi gün kan verdim ve çıktı
Ay ne guzel tebrik ederim.🥰 Insallah içinize dogru doğmuştur. Ben de hamile gibi hissediyorum ama bu kist meselesi de kafamı karistirdi acikcasi.

Ay ne guzel tebrik ederim.🥰 Insallah içinize dogru doğmuştur. Ben de hamile gibi hissediyorum ama bu kist meselesi de kafamı karistirdi acikcasi.
Teşekkür ederim 🙏🏼 İnşallah.
ama benim en büyük belirtim birden gelen sinirdi ikisinde de devamlı değil ama ben ona cok inanıyorum nedense …

Peki adet duzeniniz nasil benim ne zaman olacagi belli olmaz ama her ay olurum. Sizde de daha once olmayip birdenbire mi ortaya cikti bu kist? Akşamüstü mide bulantim ınanılmaz artiyor. Bir de bu zonklama agrisi devamlı degil ara ara gelip gidiyor.
adetlerim düzensiz cnm pco var bende ,karın şişliğiyle başladı sonra ilaç ve adetle bitti cok şükür amabende ağrılar başladı yne:KK43:

Ya bende hamileyken sizin gibi kasık ağrıları çekiyodum. Özellikle sağ kasıkta oluyodu birden bi ağrı vuruyodu. Test yapmıştım negatifti ama meğer hamileymişim. Inşallah sizde de vardır. Benim ilk belirtilerim kasık ağrısı ve göğüslerde hassasiyet vardi

Teşekkür ederim 🙏🏼 İnşallah.
ama benim en büyük belirtim birden gelen sinirdi ikisinde de devamlı değil ama ben ona cok inanıyorum nedense …
Bende çok gergin durumdayım normalde böyle biri değilim ama herşeye sinirlenyrm birde kasık ağrım var 5 gündür gebelikten mi piskljkmi bilmiyrum sonucu heyecanla bekliyorum 😂😂 bat 1 Eylül

önümüzdeki aya nasip dicez o zaman. adetiniz bitmeden bir doktora gidin isterseniz kist şüpheniz varsa baksın
Hsg randevusu icin aradim randevular doluymus pazartesi de tatil araya hafta sonu giriyor. En ters zamana denk geliyor hepsi.

Hsg randevusu icin aradim randevular doluymus pazartesi de tatil araya hafta sonu giriyor. En ters zamana denk geliyor hepsi.
Sizde sıkıntı sadece pco mu. Yani eşinizde bir problem yoksa eğer bitkisel şeylerede yönelmek fayda verir belki 🤔 gerçi belkide denedinizde bilmiyorumda

Sizde sıkıntı sadece pco mu. Yani eşinizde bir problem yoksa eğer bitkisel şeylerede yönelmek fayda verir belki 🤔 gerçi belkide denedinizde bilmiyorumda
Esim de ben rahim filmi cektirirken test verecekti. Onda da bir sorun var mi bilmiyoruz onceden yoktu. Bitkisel seylerden cekiniyorum acikcasi ama su inofolic ve gynositolu oneriyorlar surekli ona bakıyordum ben de.

Esim de ben rahim filmi cektirirken test verecekti. Onda da bir sorun var mi bilmiyoruz onceden yoktu. Bitkisel seylerden cekiniyorum acikcasi ama su inofolic ve gynositolu oneriyorlar surekli ona bakıyordum
İnşallah bir vesileyle niyetimize kavuşuruz 😊 benim şimdide kasıklarımda sancım başladı. Vakit geçsin diye ofisteki tüm belgeleri indirdim tek tek düzenliyorum 😀

İnşallah bir vesileyle niyetimize kavuşuruz 😊 benim şimdide kasıklarımda sancım başladı. Vakit geçsin diye ofisteki tüm belgeleri indirdim tek tek düzenliyorum 😀
Kolay gelsin 😊dilerim sizinki bu ay gerçekleşir.🙏 Ben de cocuk yapacagim diye calismayi biraktim ama gelen giden yok.

Bende çok gergin durumdayım normalde böyle biri değilim ama herşeye sinirlenyrm birde kasık ağrım var 5 gündür gebelikten mi piskljkmi bilmiyrum sonucu heyecanla bekliyorum 😂😂 bat 1 Eylül
Merhaba hamile misiniz acaba test yaptınız mı

X