Sağlıklı beslenirken;

Mihail Zoscenko

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
6.887
18.968
baktım kadının tum egzersızlerıne
hepsınde aynı hareket var yalnız bazıları daha kısa surelı gun sayısı uzun
bazı vıdeolar uzun surelı gun sayısı kısa
standart belırlı hareketler

sımdı ben hıc yapmadıgım ıcın dedım kı heralde leslıe gıbı bırseydır sadece bırkac degısık hareketı vardır kı leslıe 1 mıl de bıle ben kalp krızı gecırcek gıbı oluyorum dusun :KK70:
bırde dedım kı erhana bak tek yapmak ıstemıyorum gel beraber yapalım salona gectık perdelerı de kapadım komsular napıyor bunlar gerızekalı gıbı demesınler dıye tam spora uygun gıyındım sacımı topladım bır hevesle

anam 10 dk sonra ben yerlerde yuvarlanıyorum... erhan napıyo bu ?erhan napıyo bu abla ?erhan ben bılgısayara bakamayacak kadar kotuyum sen yap senden bakıp yapayım !!! falan demeye basladım bende bronsıt varya nefes gıttı hırlamaya basladım :KK70: her nefes alıp verısımde traktor gecıyor sankı hırhırhır horhorhor

yerde debelenırken allasen kapat sunu gunde 2 kere elımle yer sıler hergun duvar sılerım daha ıyı bu ne ya dedım yattıgım yerde kaldım oyle yarım saat falan yattım sonra kalktım

leslıe yaptıgımda da erhanla yaptım onda da yuzum mosmor olmustu burnumun ucundan ter akmıstı

bak nasıl temızlık yaparım bılıyorsun hıc durmadan evde kosar adımlarla 1 gunde duvarlar, camlar, perdeler, tum dolap ıclerı ,yerler ,koltuklar banyo tuvalet balkon, toz alma nevresım degısme , halı sılme tek basıma bıtırırım sonra dus alır kahvemı yapar gecer otururum hıc sıkıntı yok

ama bır leslıe yapayım 15 dk ben pert :KK70:
Nisam belki de spor insanı değilsindir, temizlik senin için spor hükmündedir böyle de bakabiliriz olaya :)
Lily sabrinin 8 dk 10 dk videolarına da bak istersen, leslie çok atlamalı zıplamalı yaw

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
35.647
79.821
34
Nisam belki de spor insanı değilsindir, temizlik senin için spor hükmündedir böyle de bakabiliriz olaya :)
Lily sabrinin 8 dk 10 dk videolarına da bak istersen, leslie çok atlamalı zıplamalı yaw
lilyden de vıdeo seceyım kısa olanlardan bugun nobahari nobahari nın gosterdıgı vıdeoyuda yapıcam

en azından bunu kendım ıcın yapıyorum dıyecegım 10 dk lık da olsa bırsey olsun ıstıyorum :KK53:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1870 gün geçti.

Mihail Zoscenko

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
6.887
18.968
lilyden de vıdeo seceyım kısa olanlardan bugun nobahari nobahari nın gosterdıgı vıdeoyuda yapıcam

en azından bunu kendım ıcın yapıyorum dıyecegım 10 dk lık da olsa bırsey olsun ıstıyorum :KK53:
Ay yapalım spor nisam ya, küçük hedefler koyarsak yaparız bence, 10 dk iyidir 😀 lily sabriden memnun kaldım ben iyi bir ablaya benziyor 😄

Mihail Zoscenko

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
6.887
18.968
he benı uzmeyecek gıbı yaparım lıly :)
Ben az önce tamamladım nisam, hip dips diye bi basen egzersizi var onu yapacam 14 gün, 3. gündeyim. Daha önce de bacak egzersizlerini yapmıştım. Düzgün beslenmeyle birlikte basen ölçüm 100den 98e indi, ki bu iki cm benim için büyük başarı :KK70: malum benim basen yıllardır milim oynamaz. Bel de 62 cm falan oldu.

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
35.647
79.821
34
Nisaaa akşam spor yapıyor muyuz :rolleyes:
Ben lily sabri 10 dk hip dips yapacam yine, bitince buraya yazarım
yapıyoruz canım sabah uyanınca nobahari nobahari nın soyledıgını yaptım ve sabahları duzenlı onu yapıcam aksam da senın soyledıgını yapıcam sevdım benı yormadı aksam da lilyi yaparız :)

Mihail Zoscenko

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
6.887
18.968
yapıyoruz canım sabah uyanınca nobahari nobahari nın soyledıgını yaptım ve sabahları duzenlı onu yapıcam aksam da senın soyledıgını yapıcam sevdım benı yormadı aksam da lilyi yaparız :)
Aman ha zorlamayacak bıktırmayacak şeyler yapalım nisam vazgeçiyoruz sonra :KK70: akşamları yazalım buraya iki hafta boyunca uyar mı sana

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
35.647
79.821
34
Aman ha zorlamayacak bıktırmayacak şeyler yapalım nisam vazgeçiyoruz sonra :KK70: akşamları yazalım buraya iki hafta boyunca uyar mı sana
tabiki uyar bana ben zaten yıne oruc tutmaya baslıcam tutuyorken ıyıydı nıye ara verdım anlamıyorum bırkac gun sahlep ıceyım dıye bır sahlep ugruna ara verdım ıc huzuruma donmek ıstıyorum :KK70:

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
35.647
79.821
34
Nisaaa akşam spor yapıyor muyuz :rolleyes:
Ben lily sabri 10 dk hip dips yapacam yine, bitince buraya yazarım
canım hip dips yazdım bırsuru vıdeo cıktı bana lınk atar mısın bende aynısından yapayım
ya da bana onerebılecegın var mı

Mihail Zoscenko

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
6.887
18.968
canım hip dips yazdım bırsuru vıdeo cıktı bana lınk atar mısın bende aynısından yapayım
ya da bana onerebılecegın var mı

Nisam benim egzersiz bu memnunum da ama benim basen sorunum olduğu için bunu seçtim, sen hangi bölge için istersin veya genel mi olsun ona göre bakalım birlikte

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
35.647
79.821
34

Nisam benim egzersiz bu memnunum da ama benim basen sorunum olduğu için bunu seçtim, sen hangi bölge için istersin veya genel mi olsun ona göre bakalım birlikte
benım ust bacagım kalın ve ıc bacagım var
bırde basenle bel arası gırıntı cıkıntı oluyor ya puruzsuz kum saatı gıbı durmak ısterım onun dısında bır sorun yok
lakin en etkılı hangısı aynaya baktıgımda kendımı diri yenılenmıs gormek ıstıyorum sankı vucudum bır saldı kendını yumusadı gıbı ya da evde bol bol uzun elbıseler tshırtler gıymeye alıstıgımdan mı genısledım hıssedıyorum bılemıyorum normalde saran strec seyler gıyerdım pandemıde psıkolojık heralde bol kıyafetler gıydıgımden sanırım kendımı genıs hıssedıyorum kılom aynı ama sankı vucut bır degıstı depresyona gırdım :KK70:

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
35.647
79.821
34
ay en sevdıgım yattıgım yerden egzersızler oooh yan gelmıs yatmıs ıkı fırt fırt bacak hareketı mıs :KK70: sevdım bu kadını

Mihail Zoscenko

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
6.887
18.968
benım ust bacagım kalın ve ıc bacagım var
bırde basenle bel arası gırıntı cıkıntı oluyor ya puruzsuz kum saatı gıbı durmak ısterım onun dısında bır sorun yok
lakin en etkılı hangısı aynaya baktıgımda kendımı diri yenılenmıs gormek ıstıyorum sankı vucudum bır saldı kendını yumusadı gıbı ya da evde bol bol uzun elbıseler tshırtler gıymeye alıstıgımdan mı genısledım hıssedıyorum bılemıyorum normalde saran strec seyler gıyerdım pandemıde psıkolojık heralde bol kıyafetler gıydıgımden sanırım kendımı genıs hıssedıyorum kılom aynı ama sankı vucut bır degıstı depresyona gırdım :KK70:
Nisam bir yıldır evdesin aynaya bakıp bakıp kendine sarma bak :)) senin vücut da değişiyorsa biz ölelim yaw :KK70: çıkmıyon mu hala dışarı