Sağlıklı beslenirken;

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.594
83.279
34
Kahvaltım aynı. Saat 10 da yaptım evde olunca erken kalkamıyorum.

Akşam yemeğim 17 gibi oldu.
Dışardaydım arkadaşımla.
Köfte
Piyaz
Salata
Yedim.

Bugünkü kaçamağım çekirdek oldu. 😌
bu kacamaga razıyım borek tatlı yemeyın de en azından yedıgın cekırdek :) vıtamın almıs oldun

gayet guzel beslenmıssın super gıdıyorsun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1983 gün geçti.

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.594
83.279
34
IMG_20210610_113321.jpg
6 da yaptım kahvaltımı

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.594
83.279
34
Ay evde biraz süzme yoğurt var ne yapsam diyodum bundan deneyeyim nisam. çileklisini yapayım ben de
çilek dağ çileğiyse guzel olur yoksa mayhos olur canım
Yazamadim kizlar bugün görumceme gidiyoruz 1,5 ay once bebisi olmustu doğru düzgün hiç goremedik bugun gidiyoruz 😍
Sabah dünki mantar soteye yumurta kirip yedim aonra ayran ictim aksam çok kacirmamaya calısirım 💋💋
supersın :KK66:

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.594
83.279
34
elektrık gıttı geldı bulasık makınası ve buzdolabı calısmıyor
aksı gıbı erhanda dun aylık alısverısı yapmıstı buzdolabı dolu :KK43:
agır ben cekemıyorum gelsın de fazlara falan bakalım oncesınde bızım yapabılecegımız bırsey var mı dıye malum 7 yıl oldu evlenelı garantı 5 yıllıktı garantısı bıten seylerde hemen bıter bıtmez bozuluyor he

tedası aradık sızın gıbı 2 kısı daha sıkayetcı olursa hasarlarınızı karsılarız yoksa yapabılecegımız bırsey yok dıyor

sız sız olun elektronık alırken asla pahalı bırsey almayın :KK43:

Mihail Zoscenko

Nirvana
Pro Üye
29 Aralık 2010
8.085
22.767
agır ben cekemıyorum gelsın de fazlara falan bakalım oncesınde bızım yapabılecegımız bırsey var mı dıye malum 7 yıl oldu evlenelı garantı 5 yıllıktı garantısı bıten seylerde hemen bıter bıtmez bozuluyor he

tedası aradık sızın gıbı 2 kısı daha sıkayetcı olursa hasarlarınızı karsılarız yoksa yapabılecegımız bırsey yok dıyor

İkisi birden mi bozuldu yaw kötü olmuş nisam, servis gelecek mi?

Konu komşuda veya civarda var mı yine böyle bozulan facebook gruplarında falan yazsanız keşke

Samsonn

Nirvana
Pro Üye
25 Mart 2012
18.097
43.020

ay elektrik gitti geldi diye bozulur mu ki? Benim çok sık gidiyor...fırının saatinden biliyorum, zırt pırt sıfırlıyor.
Belki bir temassızlık ya da hala elektrik de falan sorun vardır. ..inş öyle kolay çözülebilir bir sorundur.

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.594
83.279
34
İkisi birden mi bozuldu yaw kötü olmuş nisam, servis gelecek mi?

Konu komşuda veya civarda var mı yine böyle bozulan facebook gruplarında falan yazsanız keşke

ay elektrik gitti geldi diye bozulur mu ki? Benim çok sık gidiyor...fırının saatinden biliyorum, zırt pırt sıfırlıyor.
Belki bir temassızlık ya da hala elektrik de falan sorun vardır. ..inş öyle kolay çözülebilir bir sorundur.
apartmanda tek bır kısıyle gorusuyorum komsu olarak
onu aradım onda da aynısı olmus onunda buzdolabı ve tv calısmıyormus
baska prıze taktım calısıyor mutfaktakı hıc bır prız calısmıyor dedı
denedım gercekten oyle
antredede prız yok uzatma kablosuyla teeee salona takıcam dıgerını de teee yatak odasına
elektrık fazlarıyla ılgılıdır dıyor erhan 186 yı aradı haber verdı ne zaman yapılır allah bılır
erhanın gelmesını beklıyorum buzdolabı mı tır mı bellı degıl yerınden oynamıyor gelsın ceksın bı baska prıze takalım bakalım ınsallah calısır :KK43:

Bibibella

LibBiBido ♈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Ocak 2010
38.144
101.380
40

2 kişiye gerek yok canım servis gelip rapor yazarsa yaptırırsaniz ücretini karşiliyor googledan araştırabilirsin onların demesine bakma tabi sen yaptıriyorsun sonra onlar öduyor faturayla

Bibibella

LibBiBido ♈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Ocak 2010
38.144
101.380
40
Bozuluyor canım bizimde klima bozulmuştu daikin 1700 tl istemisti 🤪 elektrik gidince fişleri çekmek gerekiyor maalesef geri geldiginde yüksek voltajla geliyor bozuluyor makinalar

Bibibella

LibBiBido ♈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Ocak 2010
38.144
101.380
40
B
apartmanda tek bır kısıyle gorusuyorum komsu olarak
onu aradım onda da aynısı olmus onunda buzdolabı ve tv calısmıyormus
baska prıze taktım calısıyor mutfaktakı hıc bır prız calısmıyor dedı
denedım gercekten oyle
antredede prız yok uzatma kablosuyla teeee salona takıcam dıgerını de teee yatak odasına
elektrık fazlarıyla ılgılıdır dıyor erhan 186 yı aradı haber verdı ne zaman yapılır allah bılır
erhanın gelmesını beklıyorum buzdolabı mı tır mı bellı degıl yerınden oynamıyor gelsın ceksın bı baska prıze takalım bakalım ınsallah calısır :KK43:
Bizde bazen şey oluyordu nasıl yapmıslarsa 2 yere baglanmıs elektrik baZen yatak odası ısıklar falan gidiyor gerisi calısiyor bazen öteki türlü :KK70: ülke de doğru düzgün is yapan adam yok 🤷🏼‍♀️

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.594
83.279
34
2 kişiye gerek yok canım servis gelip rapor yazarsa yaptırırsaniz ücretini karşiliyor googledan araştırabilirsin onların demesine bakma tabi sen yaptıriyorsun sonra onlar öduyor faturayla
yaaaaa bunu bılmem ıyı oldu canım bakalım arıza var mı yokmu varsa aynen dedıgın gıbı yapıcam
mutfaktakı hıc bır prız calısmıyor saka gıbı ya