Sağlıklı şekilde kilo vermek isteyen buyrun gelin hadi 🤩🤗🥰 KİLO VERELİM 😉💪✊👍

Günaydınlar herkese haydi gelin birlikte zayiflayalim 💪✊
Boy : 167
Kilo : 88.7 :işsiz::KK14:
TARİH ;

19 Ocak 2022
sabah aç karnına bir bardak ılık biraz sıcak limonlu su
saat ; 10 gibi kahvaltı yapılacak "🥗 salata , domates 🍅 beyaz peynir , yeşil zeytin zeytinyağı ile limon 🍋 ve acı pul biber ile karıştırıldı ve iki tane rafadan yumurta kesinlikle ekmek vs gevrek , poğaça börek yenmeycek
şekeri çok kullanıyorum malesef 🤦🥺 sadece kahvede yavaş yavaş azatmaya çalışıyorum çay içmiyorum hiç hadi bakalım hayırlı günleriniz olsun
Bende birlikte kilo vermeye varım. Nasıl yapıcaz tartılarımızı atıcazmı

Kuzu benim kilo problemim yok .
Ben sağlıklı öğünler paylaşmayı seviyorum.
Gün içindekileri atıyorum.
Sen tabiki atabilirsin.
Kendini nasıl iyi hissedeceksen 🥰😇
Anladım ayy bende bigün kilo problemim yok diyebilir miyim acaba ya😢😢 şuan tartıldım haftada bi veya 15günde bir mi atsam bilemedim bana destek olur musunuz 🤷‍♀️🤷‍♀️

Eklentiler

• DSC_1411~2.JPG
    DSC_1411~2.JPG
    134 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba kızlar ben de aranıza katılabilir miyim? Biraz kg vermek istiyorum. 168 boy 88 kg yum
Bende dakikalar önce yazdım sadece. Gercekten desteğe ihtiyacım var. Birbirimize yardım edebiliriz ben her hafta veya 10 günde tartılıp birbirimize atmak fikrindeyim ama sizler nasıl düşünürsünüz bilmiyorum daha motive olur insan sanki🤷‍♀️

Çok teşekkür ederim. Çabuk pes eden bi yapım var onun için gercekten gaza ihtiyacım var😀 10gündür ağzıma çikolata sürmüyorum dayanamayacak gibiyim nerdeyse beni mahveden o tatlılar oldu zaten ne ara bu kadar kilo aldım anlamadım
Rica ederim
Pes etmek yok
Sen istersen hiçbirşey engel değil.
Yeterki kendini sev ikna et beynini.
Evet tatlıyı bende çok seviyorum.
Dengelemeyi öğrendim.
Kuru meyve yediysem
Reçel pekmez meyve tüketmem o gün
Denge önemli.

Rica ederim
Pes etmek yok
Sen istersen hiçbirşey engel değil.
Yeterki kendini sev ikna et beynini.
Evet tatlıyı bende çok seviyorum.
Dengelemeyi öğrendim.
Kuru meyve yediysem
Reçel pekmez meyve tüketmem o gün
Denge önemli.
Gerçekten beynimi ikna ettim. Yanımda bana uyan biri olsa işim daha kolay olacak aslında ama maalesef. Evleneli 2 sene olacak nerdeyse evlendikten sonra aşırı kilo aldım eşim sürekli Fast food yağlı yemekler hamur işleri tüketiyor mecburen bende ona uyuyordum ama artık yok

Gerçekten beynimi ikna ettim. Yanımda bana uyan biri olsa işim daha kolay olacak aslında ama maalesef. Evleneli 2 sene olacak nerdeyse evlendikten sonra aşırı kilo aldım eşim sürekli Fast food yağlı yemekler hamur işleri tüketiyor mecburen bende ona uyuyordum ama artık yok
Uymak zorunda değilsin.
Evet ayrı ayrı yemek yapmak yorucu oluyor .
Fakat kendi sağlığın için.
Kendin için yapmalısın 🥰

Anladım ayy bende bigün kilo problemim yok diyebilir miyim acaba ya😢😢 şuan tartıldım haftada bi veya 15günde bir mi atsam bilemedim bana destek olur musunuz 🤷‍♀️🤷‍♀️
Tabiki elimizden ne gelirse destek oluruz sana Hoşgeldin 🥰
Merhaba kızlar ben de aranıza katılabilir miyim? Biraz kg vermek istiyorum. 168 boy 88 kg yum
Tabikiii 🥰 Hoşgeldin 🤩

Çok teşekkür ederim. Çabuk pes eden bi yapım var onun için gercekten gaza ihtiyacım var😀 10gündür ağzıma çikolata sürmüyorum dayanamayacak gibiyim nerdeyse beni mahveden o tatlılar oldu zaten ne ara bu kadar kilo aldım anlamadım
İyi haber onlardan bir süre uzak kaldığında artık yemek istemiyorsun.bende cips çok yerdim bıraktım ilk zamanlar zor oldu ama bir süre sonra aklıma gelmemeye başladı ve canım istemiyor artık. Arada görünce aklıma geliyor alıyorum ama sonra ne gerek vardı diyorum çok yağlı ve tuzlu geliyor

Sabah
Bir dilim ekmek
1 dilim beyaz peynir
1 domates

Öğlen
Izgara balık
1 dilim ekmek
1 kase salata

Ara öğün
1 Br kefir
1 adet muz
1 avuç ceviz