Sahipsiz ve çırılçıplak 2 masum çocuk... :(

Allah Allah kadın evde mi ..tv de var..e yanı keşke bi daha yapmasa diycem öyle çocukları sokaklarda bırakmasa ..ama ya yine olursa ...

bakalım ne olur şimdiden sonra..

inan aklıma geldikçe sinirlerim tavan yapıyor galiba kadın çok dengesiz biri inşallah yapmaz eğer çocuklar hala o evdeyse polisler iyi bir korkmuştur da aklı başına gelmiştir:KK4:

inan aklıma geldikçe sinirlerim tavan yapıyor galiba kadın çok dengesiz biri inşallah yapmaz eğer çocuklar hala o evdeyse polisler iyi bir korkmuştur da aklı başına gelmiştir:KK4:

canımcım nasılsın..iyi misin..

yolun düştü mü mahallelerine..evde mi anaları olacak kadın.:26::26::26:

Gerçekten böyle anneler varmı yaaa?
Inanmak istemiyorum yuh ya .
Madem ilgi göstermiycen yapma yaaa hayret bisey .
Kesinlikle sosyal hizmetlere bildirmelisin kötü örnekler var ama artik cok denetimli diye biliyorum.
Ayrıca bu çocuklar kötülüğü annelerinden görüyorlar büyüyünce nasil bireyler olucaklar.
Bebek caddeye kadar gidiyomus diyosunuz ,kendi tituzlugumi dusynuyorumda inanamıyorum buna.
Ben yatarken yatak odasının kapısını kitluyip anahtarida yüksek biyere koyuyorum ,ayrıca camda bile kilit var .
Böyle sorumsuz anneleri duyunca şaşırıyorum.
Allah o yavruları korusun cok üzüldüm:KK43:

canımcım nasılsın..iyi misin..

yolun düştü mü mahallelerine..evde mi anaları olacak kadın.:26::26::26:

Birkaç gündür gidemiyordum canım bugün geçtik yine mahallelerinden kimse yoktu ışık da yanmıyordu bahçede çamaşır vardı sanırım akıllandı kadın :banghead:

HTC Wildfire S A510e cihazımdan gönderildi

Gerçekten böyle anneler varmı yaaa?
Inanmak istemiyorum yuh ya .
Madem ilgi göstermiycen yapma yaaa hayret bisey .
Kesinlikle sosyal hizmetlere bildirmelisin kötü örnekler var ama artik cok denetimli diye biliyorum.
Ayrıca bu çocuklar kötülüğü annelerinden görüyorlar büyüyünce nasil bireyler olucaklar.
Bebek caddeye kadar gidiyomus diyosunuz ,kendi tituzlugumi dusynuyorumda inanamıyorum buna.
Ben yatarken yatak odasının kapısını kitluyip anahtarida yüksek biyere koyuyorum ,ayrıca camda bile kilit var .
Böyle sorumsuz anneleri duyunca şaşırıyorum.
Allah o yavruları korusun cok üzüldüm:KK43:

Malesef var canım yaa bildirdim ama kimse üstüne düşmedi :KK43:

HTC Wildfire S A510e cihazımdan gönderildi

X