­čî║ Salat-─▒ Tefriciye ­čî║

Se_n_299

Aktif ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 May─▒s 2018
1.144
481
35
Merhaba arkada┼člar,

Eksik ├žok az ki┼či kald─▒ onlara da ├Âzelden mesaj att─▒m, bitirdiklerinde yine eksik olan arkada┼člara ├Âzelden haberdar edece─čim hala takipteyim merak etmeyin :KK66:

Yeniden ba┼člayal─▒m m─▒ ne dersiniz ? Kat─▒lmak isteyenler bu mesaj─▒ma cevaben yazarsa yazanlar─▒ s─▒rayla ekleyeyim listeye ve ba┼člayal─▒m Allah'─▒n izniyle.

Ne kadar ├žok olursak ki┼či ba┼č─▒ say─▒m─▒z o kadar az d├╝┼čer. Bilmeyenler i├žin yeniden s├Âyleyeyim, g├╝nl├╝k olarak bir arkada┼ča okuyaca─č─▒z. Listemiz sizin bu mesaj─▒ma cevaben kat─▒laca─č─▒n─▒z─▒ belirtti─činiz mesajlar─▒n s─▒ras─▒yla olu┼čturulacak. S─▒ras─▒ gelen arkada┼č ├Ânce hacet namaz─▒n─▒ k─▒l─▒p niyetlenecek ve bana haber verecek sonras─▒nda onun duas─▒ ile listesini payla┼čaca─č─▒m ve o g├╝n o arkada┼č i├žin okuyaca─č─▒z :) Yine kafan─▒za tak─▒lan sorular olursa sorabilirsiniz.

Ayr─▒ca birden fazla hatim isteyen olursa yazabilir o ki┼čiyi listeye istedi─či kadar eklerim, tabii g├╝nl├╝k okuyaca─č─▒ tefriciye say─▒s─▒da haliyle art─▒yor onu belirteyim :KK66:

@Aktif Lora
@Life light
@Bademmm388
@Tospaagtd
@SoLeiL12
@Saadetim33
@Snigurucka
@Saksi_Degilim_Ben
@Mucizemsn
@rana20
@Ada8171631
@begonvil1985
@Renkli Fiyonk
@aysenurt3991
@Ebruazra
@Krew
@Pinkpinkblue
@burcusami
@Aylinnn_06
@ciceklibocekli111
@Mavi askkk
@Bir Pelincik
@talena
@miyomim
@bebekedi
@Leyl-i-fer
@Calypso95
@edaecoo
@beybilli
@karyaa48
S Se_n_299
@Skrelf35
@Maviayyy
@Sensual_in_love
@Nayro
@Yarpaci
@Zeyno19
@namaste21
@yalutserkan
@Zeynep 0666
Bu listeye gore dedim baya variz diye

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 287 g├╝n ge├žti.

muhursuzpusula

Her┼čey g├╝zel olacak..
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 May─▒s 2020
1.200
3.580
31
Calypso95 Calypso95 , A Aylinnn_06 3. hatmi, R rana20 2. hatmi ve E Ebruazra dualar─▒n─▒z tamamland─▒. Rabbim tez vakitte kabul eylesin in┼čallah :KK200:

B├Âylelikle ├Ânceki listemizin t├╝m dualar─▒ tamamlanm─▒┼č oldu :nazar: