🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Selam kizlar bende dün 85.9dum. bakalım haftaya degisim nasıl olacak 😍

Biz dun gece sahura kalkamadik :KK43: alarmi kapamış yatmışım :'( o yüzden niyetlenmedim

Ramazan'a salı günü başladık ondan salı tartılıyoruz, ayrıca cuma günleri alışkanlık olarak yine tartılıyoruz 😃 biz hep tartılıyoruz :KK70:
Tamam o zaman cuma da bildiririm bende evet alışkanlık oldu valla tartı hergün tartılıyorum. Bide Sahur yapıyoruz yaa sabah kalktığımda haliyle artı oluyorum ben ramazanda iftar öncesi 6 da tartılıyorum hep doğru sonucu alabilmek için
Regl sonu yeniden oruca başladığın için olabilir, bu gün daha güzel geçer umarım 😘
Evet olabilir biraz da bayram öncesi temizlik yapayım diyorum ondan da oldu sanırım

Tamam o zaman cuma da bildiririm bende evet alışkanlık oldu valla tartı hergün tartılıyorum. Bide Sahur yapıyoruz yaa sabah kalktığımda haliyle artı oluyorum ben ramazanda iftar öncesi 6 da tartılıyorum hep doğru sonucu alabilmek için

Evet olabilir biraz da bayram öncesi temizlik yapayım diyorum ondan da oldu sanırım
Ben sahur yapmadığım için sabah tartılıyorum, sahur yapsaydım akşam 5-6 gibi tartılırdım sanırım 😃

Kahvaltim biraz cok oldu ama bugun olsun artik.😌
2 dl. Ekmek 2 sahanda yum. 2 catal peynir 3 zeytin

Ara yogurt leblebi

Ara bir meyve kahve 1 hurma

Aksam 8 kasik kuru fasulye yanina az yagli domates biber sote yaparim ,yogurt 🙂

Yarim saat de yuruyus yapayim:süslü:. 10 dakka da jillianlara baslayalim.insallah. :KK49: :KK49: :KK49:

Kahvaltim biraz cok oldu ama bugun olsun artik.😌
2 dl. Ekmek 2 sahanda yum. 2 catal peynir 3 zeytin

Ara yogurt leblebi

Ara bir meyve kahve 1 hurma

Aksam 8 kasik kuru fasulye yanina az yagli domates biber sote yaparim ,yogurt 🙂

Yarim saat de yuruyus yapayim:süslü:. 10 dakka da jillianlara baslayalim.insallah. :KK49: :KK49: :KK49:
Bence menün güzel canım sporla da dengelenir

X