🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

tabikiiii dün dünde kaldı :), bugün sabah 83 kg dım, sabah yumurta peynir 2 dilim ekmek yedim öğleden sonra meyve yedim akşamda balık ve salata yemeyi düşünüyorum, ayrıca yatmadan meyve yerim. bu gün 6 aydan sonra ilk defa iş yerime gittim,1 hafta daha yıllık izin aldım, haftaya pazartesi başlıycam artık, 16.00 olan mesai bitim saatimiz 17.00 olmuş çok üzüldüm ama yapacak bir şey yok. herneyse baktım hiç bir kıyafetim olmuyor, kendimden birdaha tiksindim :))) neden mi gülücük bıraktım çünkü bu olay ayrıca beni motive etti, artık daha da diyetimi bozmam inşallah, insanın kendinden tiksinmesi de bazen iyi oluyormuş :)) neyse daha sonra tekrar uğrarım :)) ayrıca ilk yazılarımda 75 kg da spora başlarım demiştim ama, haftaya kayınvalidem gelsin, spora başlıycam, şimdi yapamıyorum küçücük kızım var çünkü :))

tabikiiii dün dünde kaldı :), bugün sabah 83 kg dım, sabah yumurta peynir 2 dilim ekmek yedim öğleden sonra meyve yedim akşamda balık ve salata yemeyi düşünüyorum, ayrıca yatmadan meyve yerim. bu gün 6 aydan sonra ilk defa iş yerime gittim,1 hafta daha yıllık izin aldım, haftaya pazartesi başlıycam artık, 16.00 olan mesai bitim saatimiz 17.00 olmuş çok üzüldüm ama yapacak bir şey yok. herneyse baktım hiç bir kıyafetim olmuyor, kendimden birdaha tiksindim :))) neden mi gülücük bıraktım çünkü bu olay ayrıca beni motive etti, artık daha da diyetimi bozmam inşallah, insanın kendinden tiksinmesi de bazen iyi oluyormuş :)) neyse daha sonra tekrar uğrarım :)) ayrıca ilk yazılarımda 75 kg da spora başlarım demiştim ama, haftaya kayınvalidem gelsin, spora başlıycam, şimdi yapamıyorum küçücük kızım var çünkü :))

yatmadan yenen meyvelerin kilo ya kolaylık sağladığını söylüyorlar.ben o yüzden artık akşam yemeğinden sonra meyve yemiyorum.
zor olacaktır 6 aydan sonra iş koşuşturması.bu motivasyonla daha kolay başaracaksın inşallah.allah kızına uzun ömürler versin.

iyi o zaman akşam 19.00 dan sonra meyve yemeyeyim, bu gidişle karatay diyetine başlıycam galiba, çok zor oluyor ya, hiç böyle zorluk yaşayacağımı zannetmiyordum, neyse genede motivasyonumu bozmuycam :KK43: zayıflamam şart..... bu gün 84 kiloydum, neden diye sormayın....

iyi o zaman akşam 19.00 dan sonra meyve yemeyeyim, bu gidişle karatay diyetine başlıycam galiba, çok zor oluyor ya, hiç böyle zorluk yaşayacağımı zannetmiyordum, neyse genede motivasyonumu bozmuycam :KK43: zayıflamam şart..... bu gün 84 kiloydum, neden diye sormayın....

evt. motivasyonumuzu yüksek tutalım.ancak böyle sonuca ulaşacağız heralde.o 84 birgün 74 -64 olacak. inşallah.

günaydın 83 kg bugün, sabah 2 yumurta peynir 2 dilim kepek ekmek ve bol su

senin bebek hala süt alıyorsa kilonu korumak bile başarıdır zaten.birde kış ayı.kilo ayıdır.veremiyorsan bile kilonu korumaya çalışmakta başarıdır bence.çünkü kilolarımın büyük oranını kış aylarında almış biriyim ben.

kızıma hala süt veriyorum zaten diyeti iyi yapamamamın nedenide bu, sabahtan akşama kadar az yiyince sütüm hemen azalıyor... sonrada kendimi kaybediyorum akşam üzeri yiyorum ha bire, çizelgende gördüm kilo vermişsin tebrik ederim....

84.6 kg ........dün kusana kadar yedim, kendi kendime ne kadar çok yersem acaba bir günde kaç kg alırım dedim ve 1 kilo 600 gr aldım :))))) ben delirdim galibaaaaaaa.....

kızıma hala süt veriyorum zaten diyeti iyi yapamamamın nedenide bu, sabahtan akşama kadar az yiyince sütüm hemen azalıyor... sonrada kendimi kaybediyorum akşam üzeri yiyorum ha bire, çizelgende gördüm kilo vermişsin tebrik ederim....

dreotu deneyin.hem iştah kesiyor yoğurda doğrayın.hemde süt artırıyor.hatta ben bir ara (çok severdim)çok yedim.süt salgılamış.ağrılarım oldu.dr.ye gittim.ee kızım büyükk.ilaçla falan ,dereotunuda kesince rahatladım.

yemedim dere otu, alırım, nasılsa artık otlarla besleneceğiz, şuan kabuska pişiriyorum, başka çare yok en doyurucu sebze yemeği kabuska, hem severimde :))) bu gün en çok su içtim, allahtan severim suyu, sabah yoğurt öğlen yarım dilim lahmacun (çok az) sonra 2 mandalina, tekrar yoğurt şimdi de kabuska :)))))))

allah allah tatlıyı hiiiç sevmem, dünde gözümde kalmasın diye biiirsürü çikolata yedim, diyetimin tam anlamıyla 1. günü ve kanal d de baklava gösterdiler, acayip canım istedi, tamamen psikolojik bu ya, ben bayramları bile 1 dilim baklava yemeden geçiririm :))))

yemedim dere otu, alırım, nasılsa artık otlarla besleneceğiz, şuan kabuska pişiriyorum, başka çare yok en doyurucu sebze yemeği kabuska, hem severimde :))) bu gün en çok su içtim, allahtan severim suyu, sabah yoğurt öğlen yarım dilim lahmacun (çok az) sonra 2 mandalina, tekrar yoğurt şimdi de kabuska :)))))))

ohhh afiyetler olsun arkadaşım.
bende demincek 1 litre çorbamdan içtim,havuç yedimm.

83.6 kg bu gün sabah tartıldım, diyete tam gaz devam, gündüz sorun olmuyorda akşamları canım çok yemek istiyor, :)

akşam yemek yapamadım kahvaltılık birşeyler hazırladım, 1-2 dilim ekmek ve kahvaltılık yedim...

neyseki bu günü de kazasız atlattım :) ben galiba bu işi kıvırmaya başladım :)))))

bu gün tartılmayı unuttum su içtim bu nedenle kikomu yazamıyacam, bu günde fena değildi, ama akşam yemeğini yemeyi düşünüyorum çünkü çok sevdiğim bir yemeği yaptım :)

bu gün 83.6 kg çıktım tartıda, :) sanırım dün yemeği fazla kaçırdım, zaten kaçıracağımıda yazmıştım, çünkü çok sevdiğim, çocukluğumda, annecimin yaptığı lezzetli bir yemek yaptım , bilmem kaç yıl olmuştu yemeyeli :))) herneyse yarın işe başlıyorum, neredeyse 6,5 aydır çalışmıyordum, çok hareketsiz kalmıştım, aslına bakarsanız ev hanımı olmakta fena değil hani :) ama son zamanlarda artık iyice sıkıldım evden, malum çocukta var, hiç dışarıya çıkamıyordum, ama çalışmakta zor gelecek, hadi hakkımda hayırlısı diyeyim :)))

X