🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Selamlar herkese❤️❤️ kilo veren herkesi tebrik ederim🥳🥰 alanlar da napalim haftaya inşallah daha iyi sonuçlar alırız ben sabah tartıldım ama unuttum yazmayı
Bu hafta 58.25 çıktım 750 gram almışım 😫
Canım yine onca hengameye fazla almamışsın 🤩 nasıl yoğunluğun azaldı mı biraz

Bu gün Menüm

Sabah
peynir
zeytin
nane maydanoz
4 wasa

Ara
1 elma

akşam
2 adet şinitzel tavuk
3 YK yeşil mercimek
bol Salata

SU 2 lt

Spor yapınca yazarım

bu gün cuma ve çok güzel geçirdim günü, darısı diğer günlere :KK76:

H hilalce11 senin kilonu yanlış yazmışım canım kusura bakma, nereden buldum o rakamları hiç bilmiyorum :KK70: o kadar da 69 ları kutladım oysa ki :rolleyes:

NEHIR34 NEHIR34 ile 2. Liği paylaşıyorsun sanırım sende farketmedin :KK53: yarın meliSSAnil meliSSAnil kilo bildirsin tekrar güncellerim olur mu 😘

Kızlar 1. Sayfada kilonuza bakın, yanlışlık varsa düzelteyim, kafa gidik bu gün :rolleyes:

Kızlar merhaba

internete yeni girebiliyorum, geçen hafta 53,3 bu hafta 52,1 fark -1,2kg
B2E0D56D-1468-4C81-A147-21181A18F4FA.jpeg

H hilalce11 senin kilonu yanlış yazmışım canım kusura bakma, nereden buldum o rakamları hiç bilmiyorum :KK70: o kadar da 69 ları kutladım oysa ki :rolleyes:

NEHIR34 NEHIR34 ile 2. Liği paylaşıyorsun sanırım sende farketmedin :KK53: yarın meliSSAnil meliSSAnil kilo bildirsin tekrar güncellerim olur mu 😘

Kızlar 1. Sayfada kilonuza bakın, yanlışlık varsa düzelteyim, kafa gidik bu gün :rolleyes:
Farkettim canım ama hiç önemli değil ne kusuru ben kilo veriyim de varsın orda aynı yazsın 😃

Farkettim canım ama hiç önemli değil ne kusuru ben kilo veriyim de varsın orda aynı yazsın 😃
Olur mu ya, bir sonraki hafta yanlış olacaktı, iyi ki farkettim, nasıl oldu eşleşme yapacaktım, ya dedim ben 69 için tebrik ettim ama listede 69 yok öyle işte :KK70:

Olur mu ya, bir sonraki hafta yanlış olacaktı, iyi ki farkettim, nasıl oldu eşleşme yapacaktım, ya dedim ben 69 için tebrik ettim ama listede 69 yok öyle işte :KK70:
Ay iyi bari 69 olan tek kişi olunca yırttım 😃 ben hemen vücut kitle indeksini düzelttim ya onu görünce farkedecegini tahmin ettim 1 kilo için ortalığı velveleye vermiyim dedim 🙈

Selam kızlar akşam menüde hamsi tava ve salata vardı onu dengeli yedim ama çayda biraz abarttım sanırım.simdi ceza olarak kalktım odada adım atıyorum 4000 e tamamlarım inşallah..sabahtan beri aşırı yogundum ona rağmen öğün atlamadim ama akşam da abartmayaydim iyiydi neyse olan oldu..hızlı tempoda yürüyüşe devam💪

Ay iyi bari 69 olan tek kişi olunca yırttım 😃 ben hemen vücut kitle indeksini düzelttim ya onu görünce farkedecegini tahmin ettim 1 kilo için ortalığı velveleye vermiyim dedim 🙈
Bu arada yeşil alana inmişsin 🤩🧿 ben 62 olmam lazım, bu hafta olur muyum acaba 😃

Selam kızlar akşam menüde hamsi tava ve salata vardı onu dengeli yedim ama çayda biraz abarttım sanırım.simdi ceza olarak kalktım odada adım atıyorum 4000 e tamamlarım inşallah..sabahtan beri aşırı yogundum ona rağmen öğün atlamadim ama akşam da abartmayaydim iyiydi neyse olan oldu..hızlı tempoda yürüyüşe devam💪
Afiyet olsun akşam güzel, sonrası bu haftanın cısı olsun 😃 ama bu hafta başka cıslar olmasın, cuma günü 69 karı görmek istersin herhalde :süslü:

Canım yine onca hengameye fazla almamışsın 🤩 nasıl yoğunluğun azaldı mı biraz
Çok şükür canım çok sağol ❤️ evde tadilat işleri çoktu o yüzden bir haftadir bitiremedik bide çocuklar olunca daha bı uzadı tabi valla dediğin gibi yine az almışım ben daha fazla bekliyodum çünkü çok fena şeyler yedim 🙈🙈inşallah pazartesi yeniden basliyorum

Ah canım hem de nasıl isterim valla kaç kez kapısına gittim de eli boş döndüm 🤣bu sefer görücem insallahhhh
Bak bu haftayı ikimizde kaçamak yapmadan, birazda spor yaparak geçirelim, de 69 ları gör, ben 62 olayım söz mü :cool:
Zafer benim💪💪
35 dk hızlı tempoda yürüyüş ve yaklaşık yakılan kalori 150..
Yarın daha güzel geçer inşallah..herkese iyi geceler kızlar ☺️
Harikasın canım 🧿🤩
Artık normal kilo sınırlarına girdim demek mi oluyor yani kilolu değil miyim artık 😃 ben inanıyorum bu hafta 62 olacak 💪
Evet artık normal sınırın üst sınırındasın, yavaş yavaş ortalara gelerek ideal kilona ulaşacaksın 🤩 bende kendime inanıyorum bu hafta 62 olacağım, bunun için çaba göstereceğim 🤩
Çok şükür canım çok sağol ❤️ evde tadilat işleri çoktu o yüzden bir haftadir bitiremedik bide çocuklar olunca daha bı uzadı tabi valla dediğin gibi yine az almışım ben daha fazla bekliyodum çünkü çok fena şeyler yedim 🙈🙈inşallah pazartesi yeniden basliyorum
Kolay gelsin canım, pazartesi seni çok motive olarak dönmüş görmek istiyorum 🤩

Günaydın kızlar, dünkü menümü yazamadım

Kahvaltı
1simit (X)
Yarım kk peynir
4siyah/2yeşil zeytin
1yk lor
1domates
1ceviz

Akşam
1,5lahmacun (X)
2bardak ayran