Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu salon kombine yardım. .

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
pencere kenarına bence yemek masası olmaz.Genel olarak kapının yakınına koyarlar zaten yemek masasını.
bende dedim camın önune 2 tane berjer koyulur ortaya sehpa.. sağ yada sol duvara tv ortaya köşe yada koltuk takımı kapı sol taraf yana konsol ve masa (bnm tercıhım yuvarlak masa ) hatta camın oraya duvara kitaplık kısmı mumkunse berjeri cam cevirir kitap okurdum hayalim bu benm yaa :/

kapıdan girdiğinizde sagdaki duvara tv ünitesini koyabilirsiniz.
sol tarafta masa ve konsol olabilir. ( bence yuvarlak masa salona gitmez oval daha iyi olabilir)
2 koltuk bir berjerle ya da L koltukla odanızı tamamlayabilirsiniz tv ünitesinin köşesine de raf kitaplık olabilir.

kapıdan girdiğinizde sagdaki duvara tv ünitesini koyabilirsiniz.
sol tarafta masa ve konsol olabilir. ( bence yuvarlak masa salona gitmez oval daha iyi olabilir)
2 koltuk bir berjerle ya da L koltukla odanızı tamamlayabilirsiniz tv ünitesinin köşesine de raf kitaplık olabilir.
benm dediğim gibi anlatıyorsun bende dedim .. sağda ki kolonn oraya tvyi koyalımm ortaya doğru L koltuk yada koltuk takımı camın önune 2 berjer .. kapınn soluna da masa ve konsol..

kolonn oraya tv olmazmış öyle söyledi bilemedim.. bende camın önune istedim oturur kahve keyfi yaparz fln

kızlar selam evimin salonu aşağıdaki gibi olacak muhtemelen ve eşya almaya başlayacağız yavas yavas..
nişanlım köşe koltuk seviyor ama bende diyorum ki salono köşe takımı pek olmaz alan daraltır.. koltuk takımı alalım herkes birbirini görur..
sizce aşağıda ki salona nasıl kombin olur.. duvar kenarların da karsılıklı 2 petek var ..
ben camın yakınına koltukları tv yı koyalım camın önune 2 berjer koyarz diyorum ferah olur..
peteklerin yanına tv unıtesı olmazmıs sıcak vuracagı için..
sizce nasıl yerleştirmeliyiz..
(yalnız 2 resim var maalesef)
Kapının yanına tv ünitesi ve tv olabilir. İki büyük koltuk karşılıklı, camın önüne de diğer iki koltuk ve ortasına bir sehpa hoş durur.

Bence kapının yanına yemek masası peteğin olduğu duvara L koltuk cam önüne berjer ve kirişli duvara tv ünitesi yapmak daha kullanışlı olur. Kirişleri niş yaptırarak kamufle de edebilirsiniz. Masa camın önüne şık duruyor ama kullanışlı olmuyor gelen gideniniz çok olursa kapıya yakın olması daha rahat hem camın önü açık daha ferah olur oda

Bu salon kac metrekare ona göre planlamak lazım. Berjer kullanıslı birsey değil onu belirtmek isterim öncelikle. İlla istiyorsan al tabi. Masanın pencere yanına konulmasının sebebi iyi ısık alması, kapı yanına konulması da masadan kalkıp Mutfaga hızlı gecmek için. YouTube'da ev dizaynları için bir sürü video var, izleyebilirsin. Bende yeni evlendim, esya için de birkac yer önerebilirim.

Bu salon kac metrekare ona göre planlamak lazım. Berjer kullanıslı birsey değil onu belirtmek isterim öncelikle. İlla istiyorsan al tabi. Masanın pencere yanına konulmasının sebebi iyi ısık alması, kapı yanına konulması da masadan kalkıp Mutfaga hızlı gecmek için. YouTube'da ev dizaynları için bir sürü video var, izleyebilirsin. Bende yeni evlendim, esya için de birkac yer önerebilirim.
Çok teşekkür ederim . Esya için yer önerirsen sevinirim iyi olur malum ateş pahası herşey istdayım.. Berjer tekli koltuk değil mi yanlış mı biliyorum

Çok teşekkür ederim . Esya için yer önerirsen sevinirim iyi olur malum ateş pahası herşey istdayım.. Berjer tekli koltuk değil mi yanlış mı biliyorum
Evet evet tekli koltuk ben evime almadım tercih meselesi tabi. Maskoda fabello mobilya var gidip görmeni tavsiye ederim. Dedikleri gün kurulumunu eksiksiz yaptılar o anlamda sıkıntısız bir firma. Biz maskoyu gezince tesadüfen gördük. Onun dısında baska bir yer öneremiyorum. Diğer istediğim seyleri tanıdıgımız bir ustaya yaptırdım cok da güzel oldu. Tülcüye ihtiyacın olursa önerebilirim uyguna yaptırdım cünkü 😂keten, güzel Bi kumas begendim heryerde metresi 90 lira iken 50 liraya diktirdim. Tek tek fiyat aldım bütün perdecilerden 🙈

Evet evet tekli koltuk ben evime almadım tercih meselesi tabi. Maskoda fabello mobilya var gidip görmeni tavsiye ederim. Dedikleri gün kurulumunu eksiksiz yaptılar o anlamda sıkıntısız bir firma. Biz maskoyu gezince tesadüfen gördük. Onun dısında baska bir yer öneremiyorum. Diğer istediğim seyleri tanıdıgımız bir ustaya yaptırdım cok da güzel oldu. Tülcüye ihtiyacın olursa önerebilirim uyguna yaptırdım cünkü 😂keten, güzel Bi kumas begendim heryerde metresi 90 lira iken 50 liraya diktirdim. Tek tek fiyat aldım bütün perdecilerden 🙈

maskoyu gezdik çok pahalıydı.. Açıkçası kira da olacagım için mobilyalara o kadar paralar vermek hiç aklıma yatmadı..
ya ben evime öyle klasık anne perdelerinden taktrmak istemıyorum.. stroy perde dusundum ama temızlemesi zormu bilemedim. yeni story perdeler çok hoş gittim sordum kadın bunlr kolay temızleniyor dedi ama emin olamadım (bir de salona uyması lazım tabi ) keten kumas dediğin nasıl? nerede dediğin yer ?

maskoyu gezdik çok pahalıydı.. Açıkçası kira da olacagım için mobilyalara o kadar paralar vermek hiç aklıma yatmadı..
ya ben evime öyle klasık anne perdelerinden taktrmak istemıyorum.. stroy perde dusundum ama temızlemesi zormu bilemedim. yeni story perdeler çok hoş gittim sordum kadın bunlr kolay temızleniyor dedi ama emin olamadım (bir de salona uyması lazım tabi ) keten kumas dediğin nasıl? nerede dediğin yer ?
Ben store tercih etmem cünkü yapay geliyor bana ve cocuklar için cok tehlikeli storelar. O yüzden eledik biz o konuyu. Gayet sade tül ve fon yaptırdım. Küçükçekmecede bu dediğim yer. Bu dediğim yer bellonadan, istikbalden 2 bin pahalıdır en fazla bende kiradayım acıkcası. Keten kumaslar lifli ve dayanıklı kumaslardır. Çekme yapmazlar.

Bence kapının yanına yemek masası peteğin olduğu duvara L koltuk cam önüne berjer ve kirişli duvara tv ünitesi yapmak daha kullanışlı olur. Kirişleri niş yaptırarak kamufle de edebilirsiniz. Masa camın önüne şık duruyor ama kullanışlı olmuyor gelen gideniniz çok olursa kapıya yakın olması daha rahat hem camın önü açık daha ferah olur oda

nişli odalar çok şık

Eklentiler

• en-sik-oturma-odasi-nis-modelleri-NTIxM.jpg
    en-sik-oturma-odasi-nis-modelleri-NTIxM.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 141
X