Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Salon takimim icin fikirleriniz lütfen

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Bsr51

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
18
17
51
Araniza yeni katildim herkese merhaba☺
Ben salonuma koltuk takimi aldim kiremit ve koyu vizon ikiside koyu ton olunca yemek odasi secmekte zorlaniyorum.takimin ayaklari ceviz rengi.sade ceviz rengi mi yoksa krem ceviz mi yada farkli önerileriniz varsa bekliyorum
20190720_095449.jpg

Gümüş rengi masa olup, camı sütlü derim...

Sade kerm degil de cevizle birlikte guzel olur diye düşünmüştüm inegol mobilya sitelerinde şık takımlar var ama güvenemiyorum marka konusun da da yardimci olursaniz sevinirim fikirlerniz için çok teşekkürler

Krem ceviz olanilir neden olmasın. Ben tepe home u begeniyorum bu aralar. Enzaya da bakabilirsiniz. İstanbulda iseniz maskoyu mutlaka gezin derim.

Krem ceviz olanilir neden olmasın. Ben tepe home u begeniyorum bu aralar. Enzaya da bakabilirsiniz. İstanbulda iseniz maskoyu mutlaka gezin derim.
Enza dahil mobilyalarin rengi genelde natural bu aralar ceviz bulmak biraz zor gorunuyor tepe homa bakamadim maskoyuda netten araştırıyorum istanbulda yaşasam alma şansım olurdu internetten de güvenemiyorum fikirleriniz icin çok teşekkürler😐

Araniza yeni katildim herkese merhaba☺
Ben salonuma koltuk takimi aldim kiremit ve koyu vizon ikiside koyu ton olunca yemek odasi secmekte zorlaniyorum.takimin ayaklari ceviz rengi.sade ceviz rengi mi yoksa krem ceviz mi yada farkli önerileriniz varsa bekliyorumEki Görüntüle 2290623
Tekli koltuğuna uygunda olur, mobilya ın ahşap rengine uygunda olur. Çok güzelmiş renkleri, yerden yüksek olmasıda temizlik açısında çok iyi. Tek dezavantajı koltuktaki delikli yerler, toz olabilir

Tekli koltuğuna uygunda olur, mobilya ın ahşap rengine uygunda olur. Çok güzelmiş renkleri, yerden yüksek olmasıda temizlik açısında çok iyi. Tek dezavantajı koltuktaki delikli yerler, toz olabilir
tesekkur ederim yuksek olmasini o yuzden tercih ettim dediginiz gibi toz olma durumu var ama görüntüye karsi koyamadim:KK12:

X