Salonum için aksesuar önerinizi rica ediyorum

Serifea4206

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2014
91
6
Salonumdaki eşyaları çok sewerek aldım ama bişeyler eksik gibime geliyor içeriye girince hep bişe eksik aksesuarmı diyorum birde fon perdesi ben kahve düşünüyordum ama burda diğer ark. Verdiğiniz fikirleri okuyunca yanlış tercih okduğunu anladım fon perdesi içinde bi öneride bulunursanz sevinirim teşekkürlerEki Görüntüle 1071331 Eki Görüntüle 1071332 Eki Görüntüle 1071334 Eki Görüntüle 1071338 Eki Görüntüle 1071340

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Salonumdaki eşyaları çok sewerek aldım ama bişeyler eksik gibime geliyor içeriye girince hep bişe eksik aksesuarmı diyorum birde fon perdesi ben kahve düşünüyordum ama burda diğer ark. Verdiğiniz fikirleri okuyunca yanlış tercih okduğunu anladım fon perdesi içinde bi öneride bulunursanz sevinirim teşekkürlerEki Görüntüle 1071331 Eki Görüntüle 1071332 Eki Görüntüle 1071334 Eki Görüntüle 1071338 Eki Görüntüle 1071340

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim.

Aynayı masayı konumlandırdığınız duvara asarsınız konsolun üzerindeki boşluk hissi ve odanın algısı daha değişik olacaktır. Ayrıca şuan uyguladığınız duvarda

ters ışık aldığı için ışığı yansıtma durumu yok , eğer masanın olduğu duvara uygularsanız çok daha aydınlık hissi artacaktır.

Büyük cam vazolar vb ürünler alabilirsiniz.

http://www.evdebir.com/

Bu sitedeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Vivenseden tavsiye edildi derseniz size indirimde sağlayabilir.

Vivense İç Mimarı
Gözde Köylüoğlu
www.vivense.com

X