Samsun kadın doğum hastanesi doktor önerisi

Ozgulgdr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
766
419
33
Merhaba arkadaşlar ben normal de medicana hastanesi Şafak hatırnaza gidiyorum. Kadın doğum hastanesin de de kaydımın olmasını istiyorum. Hangi doktora gitmeliyim ? Kadın doğum hastanesin de memnun kaldığınız doktor var mı ?

Semra öden var ben hamileligimin sonunda rast geldim ama çok memnun kaldım 2. hamileliğimde başka doktor aramam

Ben internetten baktığım da Semra dr için güzel yorumlar vardı. Normal mı doğurdunuz acaba ?
Hayır benim sezeryan oldu miadı dolduğu için semra hanıma gitmiştim ben haftasonu giriyordu sancı su vs hıc belirti yoktu beni fakülteye yönlendirdi suni sancı verdiler ama suyum falan fazlaydı sezeryan olmak zorunda kaldım riskli bir durum vardı beni doğru yönlendirdi yani sağolsun başka bir arkadaşım yine ona sezeryan oldu o da çok memnun kaldı çok şeker bir doktor görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız 🤗

Hayır benim sezeryan oldu miadı dolduğu için semra hanıma gitmiştim ben haftasonu giriyordu sancı su vs hıc belirti yoktu beni fakülteye yönlendirdi suni sancı verdiler ama suyum falan fazlaydı sezeryan olmak zorunda kaldım riskli bir durum vardı beni doğru yönlendirdi yani sağolsun başka bir arkadaşım yine ona sezeryan oldu o da çok memnun kaldı çok şeker bir doktor görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız 🤗
Çok teşekkür ederim ☺️

X