Samsun Tüp Bebek Merkezi

Mehaba ece1982;
Samsundamı oturuyorsun,bende samsundayım?bende bilgi arıyorum bu merkezle alakalı,senin sorunun nedir?düşüğün falan var mı?

ben de samsundayım. basında burası ile ilgili birşey bulamadım.bazıları iyi diyor.ama benim doktorum önermedi

arkadaşlar ben çok düşündüm bumerkeze gideceğim galiba.başka illerde otellerde sürünmektense.lütfen burada tedavi gören varsa benimle düşüncelerini paylaşsın kızlar desteğe çok ihtiyacım var.

canım bende samsundayım,bende o merkezle ilgili pek olumlu görüş olmadığını biliyorum.otellerde sürüneceğini düşünme bence,araştırıp öyle karar ver.rabbim hepimizin gönlüne göre versin. biraz geç olsun ama hayırlısı olsun.

benim doktorum ersan şener.
o bu konuda bir ekol.bu yüzden şiddele size ilk ona görünmenizi tavsiye ediyorum..
ve onun yön vereceği doğrultuda ilerlemenizi.
inanın pişman olmazsınız..

Samsun ılk Adım Tüpbebek Merkezi hakkında bu sitede olumlu/olumsuz yazı yayınlanmamasını rica ediyorum.

kazen amacın nedir anlamadım.insanlar buraya olumlu olumsuz fikirlerini paylaşmak için giriyor.senin gibi hiçbirşey söylenmesin diyenini ilkdefa görüyorum.üstelik bu tavır beni merkeze karşı daha da şüphelendirdi.neden diğer merkezler hakkında her şey paylaşılabilinirken burası hakkında hiç bir yorum yapılamıyor.işlginç.bundan sonra merkezin daha sıkı bir takipçisi olacağım

X