Samsun'da tüp Bebek tedavisi yaptiran duyan memnun kalan kalmayan dr onerebilen var mi?

omü de davut güven de 3 başarısız aşılamam oldu. Davut hoca sempatik biri ama tüp bebek sürecine omü de girmek istemedim. Gerekli özenin sağlanmadığı kanısındayım. Sadece öğlene kadar çalışıyorlar bundan kaynaklı bir yoğunluk var herkese maksimum 2 dk ayırabiliyor ayrıca işlemler için saatlerce bekliyorsunuz. Eğitimleri konferansları oluyor ve sizi erteleyebiliyorlar.
Medical parkta Mehmet Bilge Çetinkaya ile başladım tüp bebek için daha çok yeniyim yorum yapmak için erken olabilir ama ilk izlenimim mehmet hoca rahat biri gereksiz strese sokmayacak gibi duruyor.

• Beğen
Reactions: Sfb
Teşekkür ederim 🥰 biz de once safak beye gittik gorustuk orasi tamamen ozel oldugu icin devam etmedik medicana da ayse zehra ozdemir le gorustuk orada baslayacagiz o da gayet rahat cana yakin rahatlatiyor

Teşekkür ederim 🥰 biz de once safak beye gittik gorustuk orasi tamamen ozel oldugu icin devam etmedik medicana da ayse zehra ozdemir le gorustuk orada baslayacagiz o da gayet rahat cana yakin rahatlatiyor
bende şafak hocayı düşündüm ama bütün uygulamaları medical parkta yapıyormuş zaten iki ayrı yer olmasın dedim. Ayşe hoca da omü deydi geçen yıl onunla ilgili olumlu yorumlar duyuyordum hayırlısı olsun hepimiz için.

• Beğen
Reactions: Sfb
bende şafak hocayı düşündüm ama bütün uygulamaları medical parkta yapıyormuş zaten iki ayrı yer olmasın dedim. Ayşe hoca da omü deydi geçen yıl onunla ilgili olumlu yorumlar duyuyordum hayırlısı olsun hepimiz için.
Aynen medicalparkta yapiyor hayirlisi olsun hakkimizda insallah

Güzel haberlerimizi paylaşırız inşallah 🙏🙏 ben adet olmayi bekliyorum başlamak için

şafak hocayı eski bir embriyolog arkadaşımdan duydum. çok güveniyor ve çok övüyordu🙏 hakkınızda hayırlısı olsun

X