Sanırım Aldatılmışım Ne Hissetmeliyim Bilmiyorum..

esoux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2008
208
1
benneyaptımki:1no2::sm_confused:senağlamaSelam Kızlar ..Olayı tam olarak anlayaamdığım için yazım hatalarında tölerans gösterin lütfen..ilk kez burada paylaşıyorum derdimi

3hafta önce sevgilimle ayrıldk.Ayrılmayı ben istedim çünkü onu mutlu edemiyordum.O çok populer çok yakışıklı ve çok rhat biri bense tam bir katı sıkı babanın evladı..Hiç görüşemiyorduk ve bu tartışma nedenimiz oluyordu sürekli.
4ay birlikteydik.ama arada 1ay flört gbiydi.ayrıldık gbi bişey oldu ama sevgiliden bi farkımız yoktu.sanırım bu esnada eski uzatmalı sevgilisyle yatmışlar!!:gitme: ama bunun zamanından emin değilim ,çıkıyorkende olmuş olablir..
Bende bunu bi arkadaşımdan duydum.Alkollü olduğu bir an da anlatmış boş anına denk gelip ve onunda ağzında bakla ıslanmamış.
Rivayete göre ; bunlar tam işe koyulmuşken..O kız sevgilime beni sormuş.Noldu o kız fln demiş o esnada..Çok seviyorum demiş.sositososito kızda kızmış tabi..madem onu seviyorsun benim koynumda ne işin var fln demiş.ama ikiside alkollüymüş.iş üzrndeyken benim adımı sayıklayınca kız bunu yataktanda evden de atmış..

eğer bu bizim ayrılık dönemimze denk geldiyse..O kdar müthiş bi kızlayken her erkeğin amacı olan bi işi yaaprken benim adımı sayıkladığı için sevinmelimiyim yoksa adi pislik deyip üzülmelimiyim şaşakaldım inanın

a.s.

aldatma aldatmadır ne olursa olsun ister adını sayıklasın ister sayıklamasın cnımm :KK66:

of yaa..:sinifsinif: bide ilk duyduumda kendi kendime sevinmiştim aptalalr gibi..o kadar mükemmel biriyleyken bile beni hayal etti ve kovuldu diye..!!

''çok seviyormuşta neden aldatmış '' diye sorarlar insana...
sevgi bu ise ...ne sevilelim ne de sevelim o zaman...

canım yok artık seni sevdiğini söyledi diye aldatılmışlığına sevinecek halin yok heralde
inanmıyorum inanamıyorum:eek:lmaz::eek:lmaz:

adi pislk deyip sevin bence. her içtiğinde kızların koynuna girecekse aman aman eksik dursun. kurtulmuşsun farkında olmadan. midesi geniş biri sevsin onu kaydirigubbakcemile3 yolun açık olsun canım inşallah bu tiplerle karşılaşmazsın bi daha yerimseniben

teoride seven insan başkasına dokunmaz ama pratikte erkek milleti çoğunlugu yapar. senın yerınde ben olsam. bu aklı bir karış adama gözyaşı dökmem. abazalıgını bırakamıyorsa, yüzümü göremez. uzulme. :teselli:

Bende anlattıklarına şaşakaldım
Bu olayın doğruluğunu bile bilmiyorsun tam olarak
Rivayete göre diyorsun anlatırken
Erkek arkadaşına sor bakalım oturup konuşun
Neden onu mutlu edemediğini düşünüyorsun ki
Ne istiyor sende yapmıyorsun veya yapamıyorsun
Bence sen kendinle barışık değilsin
Erkek arkadaşına çok prim veriyorsun rahatmış yakışıklıymış
Önce adam olsun ne yapayım ben popülerliğini
Yattığı dediğin kıza da çok mükemmel diyorsun
Ben diyorum ki sen kendinle barış önce
Erkek arkadaşınada elveda de çünkü bu olayı ne olursa olsun içinde söküp atamazsın
ıster sevdiğinden isterse alkolden sayıklasın adını aldatmışsa eğer aldatmıştır
Ve sen bunu ne yaparsa yapsın unutmaz mutsuz olursun

ALLAHIM NE KDAR SALAKMIŞIM!!! :gitme: bizim 1 aa ayrı olduumu zdönem vardı..o zman yapmış olamazlarmı..tanrım çıldrıcam yaa...

cnm öncelikle dikkat ettiğim şey başkalarından bahsederken hep popüler güzel muhteşem tarzı kelimeler kullanmışsın, neden bi başkasını gözünde bukadar büyütüosunki, kendinle barışık olmayı dene bence eminim daha rahat görüceksin gerçekleri yerimseniben

diğer bi taraftan aldatma olayında yok beni sayıklamış yok sewişirken beni sewdiğini demiş falan bunlar tamamen arkasına sığınılcak şeyler:umursamaz: sakın kandırma kendini affetmek için..

bide şunu anlamadım bunlar sewişmişmi yoksa muhabbetmi etmişler, ne diyalog yaşamışlar ya iş başındayken -tatlicadiarzu-

cnm öncelikle dikkat ettiğim şey başkalarından bahsederken hep popüler güzel muhteşem tarzı kelimeler kullanmışsın, neden bi başkasını gözünde bukadar büyütüosunki, kendinle barışık olmayı dene bence eminim daha rahat görüceksin gerçekleri yerimseniben

diğer bi taraftan aldatma olayında yok beni sayıklamış yok sewişirken beni sewdiğini demiş falan bunlar tamamen arkasına sığınılcak şeyler:umursamaz: sakın kandırma kendini affetmek için..

bide şunu anlamadım bunlar sewişmişmi yoksa muhabbetmi etmişler, ne diyalog yaşamışlar ya iş başındayken -tatlicadiarzu-

sevişmişler..:eek:klava:

KIZLAR TAMAM ÇOK KIZDIM KENDıMEDE..!! BENDE GAYET HOŞ BıR KIZIM..VE ONLARDAN ÇOK ÇOK DAHA ıYı BıRıYıM!! O 'NU HAYATIMDAN TAMAMEN ÇIKARDIM..!!! vereliniortak

Walla şaka gibiii:nazar:
Ne bu gerçek miiiiakannehir

.......................................................................................

aldatma aldatmadır ister fiilen ister bedenen yada ne denirse bence wur tekmeyi guzelim

Rivayete göre ; bunlar tam işe koyulmuşken..O kız sevgilime beni sormuş.Noldu o kız fln demiş o esnada..Çok seviyorum demiş.sositososito kızda kızmış tabi..madem onu seviyorsun benim koynumda ne işin var fln demiş.ama ikiside alkollüymüş.iş üzrndeyken benim adımı sayıklayınca kız bunu yataktanda evden de atmış..

eğer bu bizim ayrılık dönemimze denk geldiyse..O kdar müthiş bi kızlayken her erkeğin amacı olan bi işi yaaprken benim adımı sayıkladığı için sevinmelimiyim yoksa adi pislik deyip üzülmelimiyim şaşakaldım inanın

a.s.

Sizin "üzülmemeniz" için uydurulmuş bir rivayettir muhtemelen... Velev ki gerçek olsun, eşinin adını dövme yaptırıp, vücudunda geniş çaplarda yazdırıp başkasıyla birlikte olanlar var...Her beraberliklerinde "eşlerinin adı geçiyor." Bu durumda, o kadınların da rahatsız olmaması hatta sevinmesi mi gerek... :nazar: (Ayrıca "iş üstü" mü terapi seansı mı belli değil;
- "noldu o kız?"
- "çok seviyorum"
İnandırıcılıktan yoksun...)

of yaa..:sinifsinif: bide ilk duyduumda kendi kendime sevinmiştim aptalalr gibi..o kadar mükemmel biriyleyken bile beni hayal etti ve kovuldu diye..!!

Rivayet... Adınız gerçekten geçse ve o kız kovmaya yeltenseydi de "mükemmel "erkek arkadaşınız "eğer onu sevsem neden burda, yanında olayım?" derdi ve "karizmatik yakışıklılığıyla" gönlünü alarak kaldığı yerden devam ederdi... :nazar: (Aşk-ı memnu ve daha birçok "hovardalık" hikayesi olan yapımda geçer böyle mevzular...)

ALLAHIM NE KDAR SALAKMIŞIM!!! :gitme: bizim 1 aa ayrı olduumu zdönem vardı..o zman yapmış olamazlarmı..tanrım çıldrıcam yaa...

O zaman neden ayrı olduğunuz ispatlanmış olurdu; adam cinsellik peşindeymiş ve ayrılmış sizden... Şehveti sizin aşkınıza, bağlılığınıza tercih etmiş. Bu daha fena değil mi? :nazar:

KIZLAR TAMAM ÇOK KIZDIM KENDİMEDE..!! BENDE GAYET HOŞ BİR KIZIM..VE ONLARDAN ÇOK ÇOK DAHA İYİ BİRİYİM!! O 'NU HAYATIMDAN TAMAMEN ÇIKARDIM..!!! vereliniortak

Bu kadar ani verilen kararlar aynı hızda "unutulur"... Bu adamın "karizmatik yakışıklılığıyla" aklınızı karıştırmasına izin vermeyin ve manevi değerlerinize uygun, sadakatinize layık, kendinizi kandırarak bahaneler bulup rahatlamak zorunda kalmayacağınız bir ilişkiye yelken açın... vereliniortak

AYNI ŞEYİ YAŞAMIŞZ canım bak benim sevgilimde çok populer ve çok yakışıklı ve seninki oldugu gbi böle düşük kızlarla yatıp kalkanlardandı takii !! beni bulana kadar bizim suan 2.5 yılımız ve ciddiyiz yüzük falan taktık aramzda ailelermz bilio seney gerçek nişan inşşallah ama o eski halinden eser yok benden başkasını düşünmuo ama biz 1.yılımzdayken bişey öğrendim kendisi anlattı 3.ayımızdayken biriyle birlkte olmş şok oldum ilk başta konusmadaım bunla bi süre ö.diledi ihtiyaç falan diye geveledi hem ozaman bu kadar tapmıoduk birbirmze sevıoduk sadce dedi o kız şeyımdeydi ama sen her zaman kalbimdesin dedi snra düşndüm ve affettim . çok da ii yapmışım ! eger seni sevdiğine inannıosan affet :).. şuan istesem canını verir bana bi şey kız yuzunden gelecegmı bitiremem nefsine kurban gtmş ii düşün derim bence :).. buarada kendini sakın küçümseme bende guselım ve populerm de ve ona bunu hssttr kendine guvendğini :).

Sizin "üzülmemeniz" için uydurulmuş bir rivayettir muhtemelen... Velev ki gerçek olsun, eşinin adını dövme yaptırıp, vücudunda geniş çaplarda yazdırıp başkasıyla birlikte olanlar var...Her beraberliklerinde "eşlerinin adı geçiyor." Bu durumda, o kadınların da rahatsız olmaması hatta sevinmesi mi gerek... :nazar: (Ayrıca "iş üstü" mü terapi seansı mı belli değil;
- "noldu o kız?"
- "çok seviyorum"
İnandırıcılıktan yoksun...)

Rivayet... Adınız gerçekten geçse ve o kız kovmaya yeltenseydi de "mükemmel "erkek arkadaşınız "eğer onu sevsem neden burda, yanında olayım?" derdi ve "karizmatik yakışıklılığıyla" gönlünü alarak kaldığı yerden devam ederdi... :nazar: (Aşk-ı memnu ve daha birçok "hovardalık" hikayesi olan yapımda geçer böyle mevzular...)

O zaman neden ayrı olduğunuz ispatlanmış olurdu; adam cinsellik peşindeymiş ve ayrılmış sizden... Şehveti sizin aşkınıza, bağlılığınıza tercih etmiş. Bu daha fena değil mi? :nazar:

Bu kadar ani verilen kararlar aynı hızda "unutulur"... Bu adamın "karizmatik yakışıklılığıyla" aklınızı karıştırmasına izin vermeyin ve manevi değerlerinize uygun, sadakatinize layık, kendinizi kandırarak bahaneler bulup rahatlamak zorunda kalmayacağınız bir ilişkiye yelken açın... vereliniortak

NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ..RESMEN KENDİ KENDİME DÜŞÜNEMEDİKLERİMİN REHBERİ OLMUŞSUNUZ..ÇOK SAOLUN :1hug: ARTIK BENİM İÇİN TAMAMEN BİTMİŞTİR:dilcikar:

aldatma aldatmadır
hem madem seni seviyodu neden başka biriyle birlikte oldu ki
sence gerçek bi sevgi mi bu
hiç sevinme senin adını sayıkladı diye
sonuca bak
canınıda sıkma değmeyen biri için

X