SANIRIM HAMİLEYİM ÖYLEYSE KENDİME KIYACAĞIM YARDIM EDİN?

Yeniergenkullanici

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mart 2016
11
1
21
Arkadaşlar öncelikle konuyu ciddiye alarak lütfen bana yardımcı olun psikolojikmen kötü durumdayım
Yaklaşık iki hafta önce yani adetimin bitiminden 2 gün sonra sevgilimle korunmalı ilişkiye girdik (okey sıcak temas) prezervatif yırtılmış farkına varmamışız partnerim içime boşaldı sonrasında hemen vajinamı yıkayıp 2 saat geçmeden Ella hapı alıp içtim o günün akşamı ara kanama ve ağrım oldu.
Sonrasında dün sevgilimle ilişkiye girerken okey sıcak temas prezervatif yine yırtılmış ve içime boşalmış farketmedik !!
Ben yine vajinamı yıkayıp bir saat içinde Ella aldım ve yan etki yapmadı.
Artı olarak yumurtama günlerim bu zamanlar
Sizce etki eder mi? çok kötü durumdayım lütfen yardım edin (Ella hapının çok seyrek kullanılması gerektiğinin farkındayım ama zorunda kaldım) VE OKEY SICAK TEMAS PİŞMANLIKTIR

bu baslik biraz enteresan olmus. ilk once idrak edemedim cunku anne mak icin yanip tutusan insanlarla dolu burasi. ilac etki eder bence (ertesigun hapi)ama cok kullanklmasi dogru degil. vucudunun dongusunu mahvediyorsun. ilac alacaksan eger dgum kontrol hapi kullan yada spiral taktir. belliki prezervatif basiniza is acacak.
ayrica hamile oldugunu neden dusunuyorsun?
iliskiye girip yataktan kusmaya giden turk filmi oyunculari gibi :) bu is oyle kolay belli olmuyor adetini beklemen lazim .
eger hamileysen kendine niye kiyacaksin ayrica onuda anlamadim.
eger hamileysen ve istemiyorsan aldirirsin.
bir hamile olarak bunu soylemek icimi acitti acikcasi. Anne olmayi bekleyen pek cok arkadasta oyle dusunecektir.
bu isi bu kadar onemsiyorsan daha ciddi onlemler al. insallah hamile degilsindir.

Açtığın konular baktım da sürekli bir hamile miyim değil miyim hamileysem kendime kıyarım cümleleri mevcut. Madem bu kadar korkuyorsun neden tehlikeli işlere giriyorsun evladım. Yazık günah kendine yaptığın eziyete. Yaşın çok küçük belli ki hayat dersi veremez kimse sana burada ama su testisi su yolunda kırılır... eylülde olmadı ekimde olmadı belki bu ay da gebe değilsin ama sonun kaçınılmaz görünüyor bu kadar korkuya rağmen bu kadar cesaret ...

aktif cinsel bir hayata sahip olan yetiskin bir insan beyani degil hamile kalirsam kendime kiyarim demek ayrica.
belliki cocuksun bir aile buyugunden yardim al. acilen hemde.

Biz cocugumiz tutunsun die kendimizi parcaliyoruz sen canima kiycam diyorsun vallahi yazik hemde cok yazik birde yasin kucukmus valla yawrum allh islah eylesin sizi ailenize yazik

X