Sanki benim hiç senim olmamış gibi ...

miralife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
3.464
21
Sanki benim hiç senim olmamış gibi
Varliginla Yoklugun arasinda kalmiyacagim artik sadece olmyacaksin...Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmus cumlelerimin sonunda belki bir kac satir arasinda uNutulacaksin bir muddet sonra.icimde olmayacak bos bir kagidin golgesi siginmayacak sana sitemlerim.HaNi Hep kizardin Ya "KoNuS,KoNus,KoNus"derdin Haykirabilirmiyim simdi KORKAKLIGINI!!!

Biraktiginda bu mavi dusleriyle avunan yanlizligi artik sahiplenilmeyecek olmanin.Buruklugunu yasarken HAYKIRABiLiRMiYiM dersin,SuSaRMiYiM,GuLuP GeCeRMiYiM YoKSa...???

Aslinda alistirmaliyim kendimi hic donmeyecekmisin donulmeyecek biryerdeymisin gibi farzetmeli unutmali SeNi hic tanimamis gibi Yasamimi surdurmeliyim...VAR OLDUGUM HER YER ASKIN SEHRI OLMALI ARTIK...YeNiDeN Sevmenin Sevebilmenin YeRi HeR YeR...

Zamani Yasanan ve gelecek tum zamanlar olmali benim icin...EVET sayfalardan koparip bir bir savurmaliyim SeNi yasanmis tum zamanlara uzaklasan her adimimla HAPSETMELiYiM BU ANILAR SOKAGINA...Kopan takvim yapraklari Sensiz gecen gunleri saymamali.Yoklugunun guncesini tutmayi Birakmaliyim ARTIK...Her yeni gune SeNi getirmedi diye iSyaN etmemeliyim.Kabullenebilmeliyim,hazmedebilmeliyim, aldirmamali hatta SaNa hak vermeliyim.Bu satirlarla buyumeye baslamaliyim Sirf SeNi Ve CoCuKlasan bir aski kolayca uNutabilmek iCiN.Zira yoksun SaNki BeNiM HiC SeNiM OLMaMiS SaNki bizi yasamamisiz Sanki ask denen o hayrot sarkiyi mirildanmis ve sonra yarim birakmis gibi...

ARTIK YENI BiR SARKI SOYLEMENiN Vakti Yasanmisligina Yitkinligine hic ALDIRMADAN"SaNki BeNiM HiC SeNiM OLMAMIS GiBi..."

alıntı

Bir aşkı unutmak,bir aşkla savaşmak, bir aşkın hoyratrça dinlenen şarkısına kulak ıkamak,birgün daha onsuz olabileceğini bilmek,biran bir daha görememmek,birgün biteceğine kendini kabullandirebilmek nasıl bir duygudur acaba?bunu yapabilen ,yaşabilen ,bunun üstesinden gelebilenler nasıl bugünlere gelebildiler acaba?

yok güzelim ya allah korusun canım nerden çıktı bu şimdi bu yazının zaten alıntı olduğu yazılı bence sadece sen yanlış anlamış olmalısın çok şükür çok mutlu çok aşk dolu bir evliliğim var çok şükür Allah tan daha başka birşey istemem sevdim çok şükürde kavuştum valla herkese nasip olsun inşallah!

X