Saray'a kriz yok: Emine Erdoğan, 50 bin dolarlık çantasıyla Japonya'da

su-doku

sen bilirsin
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2017
9.602
33.180
Saray'a kriz yok: Emine Erdoğan, 50 bin dolarlık çantasıyla Japonya'da27 Haziran 2019, Perşembecumhuriyet.com.tr
Haber görseli

1
Yurttaş zamlarla boğuşurken Saray lüksten geri adım atmıyor.

Haber görseli

2
Yurtdışı gezilerinde Chanel ve Hermes gibi lüks çantalarını kullanan Emine Erdoğan Japonya gezisinde de geleneği bozmadı.

Haber görseli

3
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte Japonya'ya'a giden Emine Erdoğan, daha önce de birçok kez kullandığı 50 bin dolarlık Hermes marka çantasını taktı.

Haber görseli

4
Daha önce yapılan lüks harcamalar için "İtibardan tasarruf olmaz" savunması yapan Saray'ın ejder suyu, starex meyvesi eşliğinde aloevera, zencefilli somonlu suşi menüsü tartışma konusu olmuştu.

Aciz tuvalete gidemiyoz diyosun yani:))
şunu merak ediyorum milleti patates soğan kuyruğuna sokup ellibin dolarlık çanta takmak sonra gidip orada burada aç çocuklar için ağlamak nasıl bir psikolojidir?
aslında kıskanıyoruz heralde: )))))
tuvalet konusuna gelirsek bence gelmeyelim malum banlıydım yeni geldin gelmeden gitmeyeyim:))))

şunu merak ediyorum milleti patates soğan kuyruğuna sokup ellibin dolarlık çanta takmak sonra gidip orada burada aç çocuklar için ağlamak nasıl bir psikolojidir?
aslında kıskanıyoruz heralde: )))))
tuvalet konusuna gelirsek bence gelmeyelim malum banlıydım yeni geldin gelmeden gitmeyeyim:))))
Bu dunyada cogu kisi boyle 2 yuzlu degil mi? Tuvalet konusu diger konudan alinti yaptim, arkadas oyle demiste😂 ban onemli degil aslinda benim bunye aliskin ama sizlere agir gelebilir😂

Bu dunyada cogu kisi boyle 2 yuzlu degil mi? Tuvalet konusu diger konudan alinti yaptim, arkadas oyle demiste😂 ban onemli degil aslinda benim bunye aliskin ama sizlere agir gelebilir😂
bende yeni konuyu gördüm :))
böyle bir düzeni haksızlığı normalleştirmezsek daha iyi olacak hepimiz için
sizler derken totriko bir ötekileştirmemi hissediyorum ne:))))
ben kimseden değilim haklı kimse o ötesi yok

Cakmadir belki😂 koskoca cumhurbaskaninin esi semt pazarindanmi taksaydi😂 bu seferde kadina rezil ettin bizi diye soylenirdi herkes😂
Rezil ediyorlar ama sonradan görmelikle. Neden önceki First lady lerde yoktu $50.000 (300.000) lik çanta? Kadın kolunda ev parası taşıyor

bende yeni konuyu gördüm :))
böyle bir düzeni haksızlığı normalleştirmezsek daha iyi olacak hepimiz için
sizler derken totriko bir ötekileştirmemi hissediyorum ne:))))
ben kimseden değilim haklı kimse o ötesi yok
Haha siz derken ben haric herkes demek istemistim😂 buluttan nem kapiyonuz yeminlen😂

Niye? Boyle bi canta takinca rezil mi oluyisun? Keske benim olsa rezil olsam😂
Halkından bir kişi bile yoksulluktan kendini yakıyor, üniversite okumuş dahi beyinler, intihar ediyor köprülere tırmanıyor, eğitim sağlık bütçe yetersizliğinden kan ağlıyor, doktorların öğretmenlerin maaşları enflasyon karşısında eriyorken, bir yüzükle gelen halktan liderleriz deyip yola çıkanların 300.000 tl lik çanta takmalarına başka isimler de konulabilir elbet.

Elinde olmayip o canta parasinin belki 3.de 1 ine sahip olamayip okuyamayan cocuk varken

O parayla tedavi olmayi bekleyen onca hasta varken

Bir anne evinde bebegini sac kurutma makinasiyla isitmaya calisip intihar ederken
O koluna taktigi canta degil bunca insanin vebalidir.

Parayla markayla itibar kazanacaklarını mı düşünüyorlar insanlar vaay marka çanta takıyor diye mi saygı gösterecek ne kadar boş bir düşünce bir insanın ilimi irfanı bilgi birikimi varsa kimse birşeyine bakmaz.

X