Sarı Saça Dönmeli Miyim?

M

MeDuSa

Ziyaretçi
Kıslar benim doğal saç rengim kumral güneşten koyu sarı oluyo
Gözlerimde yeşil renk yani sarışına yakın bi kumrallığım var normalde, tenim de beyaz
Fakat ben siyaha boyadım en son,koyu kestane ama siyahtan farkı yok
Ablamlar arkadaşlarım falan, görenler seni esmer sanar değiştir şu saçını sarı yap diye tutturdular napcam bilmiyorum:sm_confused:
sizce hangi renk daha çok yakışıyo bana
doğal saç rengime yakın bişey mi yapmalıyım CADIARZU
sarışın olsam nolur esmer olsam nolur anlamadım yaaaaa kafamçokkarıştı
her gören sarışınsın sen kendini esmer yapmışsın diyor -tatlicadiarzu-

Son düzenleyen: Moderatör:
ben siyah diyorum cnm hepsi güzel ama ,yüzü güzel olan ve renkli gözlülere siyah saçı yok yakıştırıyorum ve sende de çok güzel durmuş..

hepsıde cook yakısmış ama sıyah dıyorum.....:nazar::nazar::nazar:

siyah çok vamp-sert duruyo ya, yaşlanınca yaparsın. sarı çok yakışmış, ben de sarı diorum ama saçının geçeceği işlemleri düşününce pek de dilim varmıo aslında.:sm_confused:

bembeyaz ten ve yemyeşil gözz... bu ikiliye siyah saç eşlik edince wamp kadın olmuşşsun ve harika olmuşşsun kedi, oyum siyahtan yanaa kaydirigubbakcemile5

hepside süper görünüyor yaa kuzum..maşallah sana karar veremedim ben ablacım:)

kızıl ve sarı saçı daha çok yakıştırdım doğrusu,ama kızıla oyum

Siyah kahve tarzı renkler yüzünü ve gözlerini daha ön plana çıkarmış,gayet hoş duruyorsun.Sarı saç zaten doğal halinmiş.Yıllar geçtikçe, beyazlar fazlalaştıkça maalesef koyu değil açık renkleri boyamak gerekiyor.Bu arada en son resmindeki saç renginde ,Fatma Girik in gençliği gibi olmuşsun.

Vayyyy yavrum...

Sarışın şirinlik...

Kahve hoşluk...

Kızıl sexsilik...

Siyah vahşi güzellik...

Katmış valla maşallah sana o gözlere hepsi de yakışmış ama sarışın halin daha güzel duruyor....

sari sacla cok cici sin ama siyah sacli halini görünce vavvvv dedim ya gercekdn cok süper

ben oyumu sarıya verdim aslında siyahta yakışmış sana ama kumral saçlı olduğun için sürekli dip boya gerektirir ama röflede 4-5 ay dip yapma yinede sırıtmaz saçında kaşlarında açık renk bence röfle yada açık kumral a.s.

siyah güzel evet ama bence çok sert kalmış fazla vahşi kahveyi hiç yakıştıramadım cnm sarı güzel ama bence en doğal en yakışan KIZILL...!!!

bence kesinlikle siyah. ilerki yaşlarda beyazların artınca sarıya dönüş yaparsın zaten.
ama siyah bence şu an için çok doğru bir tercih. gözlerinle ve teninle çok uyum sağlamış. bayıldım.

hatta ben de beyaz tenli ve yeşil gözlüyüm. siyahı düşünmeye başladım resmini görünce.

kesınlıkle ve kesınlıkle sıyah dıyorum hepsınden guzel senı daha gosterıslı kılmıs

oyy iyice kafam karıştı benneyaptımki:kedi:
kızıl diyen bile çıkmışşşşş kaydirigubbakcemile3
bakalım başka ne yorumlar gelcekkkk beklioom :jeyyar:
ayrıca öyle güsel yorumlar varkiiiii hepinize tşklerrr opuyorumnanaktan

Siyahdaki gizemi goremedınmı kızım.En guzelı bence sıyah olmus.Ama sen yıne de soyle sıkı bı yeşil ya da eflatun yap da hıc degılse guzellıgıne gölge dussun de nazara gelme:jeyyar:

siyah cok olgun gösteriyor seni,
sari hem daha dogal hem civil civil, ama kizilida begendim ben yakismis sana yzne

X