Sarı yeşil akıntı

Tugba220

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
563
172
Milyon tane konu açıkmıştır ama benim anlamadıgım şu.bende ara ara tekrarlayan akıntı var bazen olmuyor bazen oluyor sık sık doktora gidiyorm doktorlar bi şey yok diyor ama bende enfeksiyon var belli ki.klamidya gibi bakterilerden şüpheleniyorum bana sürekli fitil veriyorlar ama bu tatz bakteriler eşli tedavi gerekmiyor mu eşime neden antibiyotik vermiyorlar yani baştan atıyorlar gibi geliyor artık canım sıkılıyor

Oncelikle iyi bi doktora gidin esinizle beraber hap kullanicaksiniz, fitil, antibiyotik agizdan uzun suredir devam ediyosada igne bol bol su icin

Yanlis yonlendirmek istemem avcilarda Turkan hn var cok ilgili ve bilgili bi doktor, internettende doktor bakin derim yapilan yorumlar vs cok yardimci olacaktir

O bende de oldu bir kaç gün önce kücük bir enfeksiyon geçirdim bol su içerek attım, su için bol bol.

Milyon tane konu açıkmıştır ama benim anlamadıgım şu.bende ara ara tekrarlayan akıntı var bazen olmuyor bazen oluyor sık sık doktora gidiyorm doktorlar bi şey yok diyor ama bende enfeksiyon var belli ki.klamidya gibi bakterilerden şüpheleniyorum bana sürekli fitil veriyorlar ama bu tatz bakteriler eşli tedavi gerekmiyor mu eşime neden antibiyotik vermiyorlar yani baştan atıyorlar gibi geliyor artık canım sıkılıyor
Merhaba son durumunuz nedir benzer şikayetlerim var benim de. Doktora gittim fitil verdi, kullanıyorum fakat bir etkisini göremedim henüz 😔

Merhaba son durumunuz nedir benzer şikayetlerim var benim de. Doktora gittim fitil verdi, kullanıyorum fakat bir etkisini göremedim henüz 😔
Gittim yaptırdım test klamidya falan cıkmadı ureaplasma cıktı bi tek bilmiyom onun icin de tedavi olmadım daha

Gittim yaptırdım test klamidya falan cıkmadı ureaplasma cıktı bi tek bilmiyom onun icin de tedavi olmadım daha
Ureaplasma icin tedaviye basladiniz mi acaba bende ve esimde var. ilac kullaniyoruz ve bir ilerleme yok. Kisirliga kadar gidiyormus bu tedaviye baslamadiysaniz acele edin

Ureaplasma icin tedaviye basladiniz mi acaba bende ve esimde var. ilac kullaniyoruz ve bir ilerleme yok. Kisirliga kadar gidiyormus bu tedaviye baslamadiysaniz acele edin
Başlamadım doktorlar bana bakıyor alttan enfeksiyon gözükmüyor pek anlayamadım yani.kısırlık yapmıyor çünkü hamileyim tedavi ettiricem ama doktorum ilk 3 ay bitsin dedi yakında başlıcam inşallah

Başlamadım doktorlar bana bakıyor alttan enfeksiyon gözükmüyor pek anlayamadım yani.kısırlık yapmıyor çünkü hamileyim tedavi ettiricem ama doktorum ilk 3 ay bitsin dedi yakında başlıcam inşallah
Bu üreplamza dediginiz nasıl bi akıntı yapıyor. Açık yesil sarı arsi sümüksü bi akıntı mi?

Evet aynen öyle bi akıntı kokusuz zaten cok yaygınmış nen kültür yaptırdım kültürde çıkmadı cinsel bulaş testi yaptırdım
Evet kOku kaşınma yanma vs hiç bişey yok. Mixovul diye bi fitil verdi doktorum. Zorunlu kürtaj sonrası olus tu bende. Tedavisi var mı peki bende yaptırayım cinsel bulaş testi

Var tabi tedavisi antibiyogram yapacak bana da doktprum ilk 3 ay bitince neden kürtaj oldunuz kaç haftada belki sizdeki bu degildir ama bi cok enfeksiyon sarı yesil yapıyor zaten

Tupleri tikayabiliyormus bu enfeksiyon varken mi hamile kaldiniz peki

Tupleri tikayabiliyormus bu enfeksiyon varken mi hamile kaldiniz peki
Evet ya bütğn enfeksiyonlar icin aynı seyleri söylüyorlar düsük de yapıyormus vs vs inşallah öyle bi şey olmaz ben de cocuktan önce cok düsünüyordm tüpler mi tıkalı falan diye ilk denemede oldu bu enfeksiyonla doğum yapan da cok inşallah iyi olur tabi tedavi olmak en iyisi ben de tedirginim biraz ama beklemedeyim

X