sarigazi bölge hastanesi dr pinar cakmak giden var mi arkadaslar yardim

nevkaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2016
1.022
315
Arkadaslar bana yakin bi hastane ve pinar cakmaga gidiyorum gebelik icin bu ay klomen verdi adet tarihim bugun ama umidim yok doktor aslinda iyi gbi ama kararsizim devam etmekte giden var mi yardmci olun ya da anadolu yakasinda onerebileceginiz doktor hastane varsa yardmci olablr msnz bana

Arkadaslar bana yakin bi hastane ve pinar cakmaga gidiyorum gebelik icin bu ay klomen verdi adet tarihim bugun ama umidim yok doktor aslinda iyi gbi ama kararsizim devam etmekte giden var mi yardmci olun ya da anadolu yakasinda onerebileceginiz doktor hastane varsa yardmci olablr msnz bana
Merhaba hamile kaldi Niz mi banada o hastane yakın doktorları Tecrübeli mi bilmiyorum

Merhaba hamile kaldi Niz mi banada o hastane yakın doktorları Tecrübeli mi bilmiyorum
Kimyasal gebelik yasadim gecen ay canm suan da hamile degilm kasimda gebelik olmazsa gidexm doktora. Pinar hanima gdyrm aslinda iyi bi doktora benziyor sempatik soguk durmuyor yani bi kac defadr ona gdiyordum ama hastane olark dogumda guvenlr mi onu blmyrm cogu duyum da dogumu orda yapma olrsa diyo bkalm sn nerde otrysn canm o hstaneye mi gdceksn

Ben samandra da oturuyorum benimde olmuyo gebelık kist var adetlerim duzensizlesti hangi doktora gitcem bilmoyorum Zeynep Kamil mi sultanbeylide nurdan ozturk mu bölgemı düşünüyorum oyle

Ben samandra da oturuyorum benimde olmuyo gebelık kist var adetlerim duzensizlesti hangi doktora gitcem bilmoyorum Zeynep Kamil mi sultanbeylide nurdan ozturk mu bölgemı düşünüyorum oyle
Walla canm zeynep kamil de sıra alma isi cok zor bolgeye gidiyorm bn en yakin orasi bkalm pinar hanima gideblrsn ya da bolge hstanesine cumartesi günleri ozlem aras geliyormus oda cok iyi diyorlar normalde medipolde calisiyormus ama bn pinar hanima basladgm icin dewm ettm bkalm

Peki nezaman gitmem gerekio adeyin 3.günümü yoksa herhangi bi günkü adette gitsem hormon testleri falan ücretleri nekadar tutuyo

Peki nezaman gitmem gerekio adeyin 3.günümü yoksa herhangi bi günkü adette gitsem hormon testleri falan ücretleri nekadar tutuyo
Ben adetin 3. Gunu gttm hormon testleri en iyi sonucu ozman veriyormus benmki kontrol amaclydi cok sukur bi sorunum yok sende kist var ama demi hormon baktrcaksan 3. Gun git muayene ucreti 45 olmasi lazim tahlilde 110 fln tutmustu

X