Sarışınlıktan mavi-siyaha geçtim(resimli) :(

Blondegirll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
87
2
mafoldumben Kıslar Yıllardır sarışınken birden mavi siyaha boyadım bu cuma.Ama bi türlü kabullenemedim.Kıslar sizden tek isteğim siyahın yakışıp yakışmadığı? Eğer yakışmadıysa hafta sonu gidip koyu kumral tonlarına boyatıcam kıslar mafoldumben

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3133 gün geçti.

yabangxuxlxuxm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.740
23
38
sarı saçlı halin daha güzellllllllllllllllllll:kedi:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2882 gün geçti.

MutlulukRecetem

EvlendmEkonomiyeCanVerdim
Pro Üye
25 Haziran 2008
4.446
3
33
ihanet ettin bize, nasil sarisinliktan vazgecersinnnn kaydirigubbakcemile3 saka canim, ama bence sarisin sana cok yakismis, gözlerinde renkli cok hos bir sarisindin bence :sinifsinif:

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.384
207
üzgünüm ama sarı tonları sana daha çok yakışır canım..
bence vazgeç bu renkten..

azelya55

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
7.090
21
37
Hİİİİİ naaaptınnn akannehir çok pişman olcaksın, üzülme ama gerçek bu.
Ben de sarıdan siyaha geçtim birara, ve çabuk sıkıldım, şimdi karamel rengindeyim, bir hafta sonra yine sarı olcam..
Siyahta yakışmış ama sarı daha bir havalı.
Ama siyahta daha çıtır görünüyorsun, yaşın daha küçük gibi, sarıda daha olgun..
Neyse kullan birkaç ay, sonra açtırırsın yine vereliniortak

gxoxksenin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
912
0
38
bence de sarı. bak resimlerde bile belli siyah için bi sürü aksesuar lazım ama sarı öylemi. gerçi yapmışssın artık boşuna açıpta mahvetme saclarını yavas yavas tonlarını kullanırsın bence olan olmuş zaten denemedim demezsin en azından..

Blondegirll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
87
2
Kıslar bakıpta es geçmediğiniz için Allah razı olsun. Demek siyah yakışmamış :çok üzgünüm: birden siyaha geçince öcü görmüş gibi oluom,ağlıyorum hep senağlama
Bu arada kkible kuoförüm loreal kullanıo ama görmedim kullandığı markayı,yanıltmış olmayım seni canım emi:1no2:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3133 gün geçti.

okypete

Nirvana
Pro Üye
28 Mart 2008
86.683
41.022
sarı çok hoş duruyormuş sizde. ama siyah yakışmamış diyemeyeceğim. oda gitmiş.ama sarının hali sizde daha başkaymış. daha meleğimsi ve yumuşak bir ifade veriyormuş yüzünüze...

C

crnnn

Ziyaretçi
cnm hiç üzülme ağlama sarışınlık vazgeçilmez bi hastalık olduğu için ben sarı saçı daha çok seviyorum sarı saç genel olarak daha güzeldir kendimde sarışınım opuyorumnanaktan ama siyah yakışmamış dersem yalan olur bence çok ta yakışmış gözlerin ortaya çıkmış daha genç görünüyorsun gerçekten tam çıtır olmuşsun çoook yakışmış bence :teselli:

stelina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
1.007
1
47
bence siyah daha çok yakışmış.ben bayıldım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2986 gün geçti.