Sarki onerileri

veramilena

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2016
24
3
26
Umarım konuyu doğru yere aciyorumdur. Forumda böyle bir konu göremedim ve bir müzik sever olarak lazım olur diye düşündüm. Herkes dinlediği tarzdan en sevdiği şarkılardan yazarsa çok güzel olur :) başlayayım ben;

Kalben-haydi söyle
Uğur akyürek-aşk izi
Sofi tukker-drinkke

En sevdigim sarkiyi yazamam,yazilarak,bestelenerek hayatimiza girmeyi bekleyen onlarca sarki varken..
Ama en sevdigim sanatcilari yazabilirim

Sezen Aksu,Funda Arar, Haluk Levent , Teoman,Mustafa Ceceli, ilhan Sesen, Duman,Gripin,Manga, Sila...
Manganin ergenlik donemimdeki yeri ayridir,lise yillarinda cok dinlerdim kendimi bulurdum.
Teoman ise yeri suanda bile ayri..Hem cok karizmatik buluyorum hem de eski sarkilarindan vazgecemiyorum

Genelde metal ağırlıklı dinlerim.
Ama öte yandan her türlü şarkı bulunur telefonumda, pop, Türkçe pop, Alman endüstriyel metal, İngilizce heavy, power, vb. metal; İspanyolca , Fransızca, İtalyanca şarkılar... Bazılarından yüzlerce var bazılarından ise sadece birkaç tane...

Evet yazalım bakalım...
Metal türü :
Rammstein - Du hast , Engel, Benzin, Sonne, Mutter, Ohne dich, Rammlied, Spieluhr, Nebel, İch will...

Oomph! - Das letzte Streichholz , auf Kurs, Labyrinth, Purple skin, Wach auf, Sandmann, Träumst du...

Metallica - Nothing else matters , King nothing, sad but true , the day that never comes , Orion, harvester of sorrow, master of puppets, whiskey in the jar...

Cradle of filth - Nymphetamine fix , the death of love, foetus of a new day kicking , temptation, tonight in flames, Mr. Crowley, hallowed be thy name...

Skillet - salvation, not gonna die, rise, monster, sick of it, looking for angels, believe...

Disturbed - inside the fire, stupify, meaning of life, open your eyes, the vengeful one, warrior, you're mine, indestructible...

Metal defterini burda kapatayım iyisi mi de herkesin gözü korkmasın şimdi :KK66: :KK66: :KK70: :KK70:

Geri kalanını başka bir zaman yazarım artık. :) Müsait bir zamanda...

X