satılık fiat bis..2.500 ytl..recep ivediğin arabası bende:-))

34gamze34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
25
2
42
Marka Tofaş - Fiat
Seri 126 Bis
Model 126
Yıl 1990
Km 60000
Renk Kırmızı
Motor Hacmi (cc) 1300 cm3' e kadar
Motor Gücü (hp) 100 beygire kadar
Yakıt Tipi Benzinli
Vites Manuel
Aktarma Arkadan İtiş
Kasa Tipi Coupe (2 kapı)

91 model fiat bis modifiye edildi..alarm..cd çalar..merkezi kilit..otomatik camlar..dünyadaki en sevimli dostunuz olacağına eminim..adı tortor dur..üst model alacağım için satıyorum..ondan vazgeçmek zor..dışarı çıkarsınız alkışlar ıslıklar:-))son derece sevimli..:ancak aracın muaynesi ve sigortası yoktur..alıcıya aittir..

Eklentiler

• $bis3.jpg
    $bis3.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 22.997
  • $bis2.jpg
    $bis2.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 6.188
  • $bis.jpg
    $bis.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 8.170
  • $bis4.jpg
    $bis4.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 5.387
Son düzenleme:
hayırlı günler canım aracın kaç sene muayenesi ve sigortası yapılmamıştır ve arabaya yapılan modifiyeler rusata işlenmiş mi birde 1.500 tl biraz falaz gibi geldi bana

hayırlı günler canım aracın kaç sene muayenesi ve sigortası yapılmamıştır ve arabaya yapılan modifiyeler rusata işlenmiş mi birde 1.500 tl biraz falaz gibi geldi bana

merhaba canım aracın muayne sigorta işlemleri 1000 ytl gibi tutuyor..bu alıcıya ait olan kızmı..modifiyedinin ruhsata işlenicek bi durumu yok..aracın fiyatı 1.500 ytl..bu aracı ben 3 yıl önce 2.500 ytl ye aldım..yaklaşık bi o kadarda masraf yaptım..o nedenle verdiğim fiyat verebileceğim son fiyattır..hayırlı günler..opuyorumnanaktan

Marka Tofaş - Fiat
Seri 126 Bis
Model 126
Yıl 1990
Km 60000
Renk Kırmızı
Motor Hacmi (cc) 1300 cm3' e kadar
Motor Gücü (hp) 100 beygire kadar
Yakıt Tipi Benzinli
Vites Manuel
Aktarma Arkadan İtiş
Kasa Tipi Coupe (2 kapı)

91 model fiat bis modifiye edildi..alarm..cd çalar..merkezi kilit..otomatik camlar..dünyadaki en sevimli dostunuz olacağına eminim..adı tortor dur..üst model alacağım için satıyorum..ondan vazgeçmek zor..dışarı çıkarsınız alkışlar ıslıklar:-))son derece sevimli..:ancak aracın muaynesi ve sigortası yoktur..alıcıya aittir..
Bayıldım keşke durmuş olsaydı

az önce merak edip sarı siteden fiyatına baktım da..
90 model bis olmuş 25-30 bin.
sanırım bir müddet daha sokağa çıktığımda alkış ve ıslak duyamayacağım..

X