Satıyorum 36 beden giysi ayakkabı monopoly/satılmıştır

blackanqel90

Önemli Olan Poz Değil, O Anki Mutluluktur..
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2013
2.974
1.379
hepsi az kullanılmış ürünlerdir.Değişim ve iade yoktur,isteyene en ince ayrıntısına kadar fotograf gönderebilirim. :KK66: Kargo alıcıya aittir. Satılan ürünler silinmektedir.Yogun çalıştıgımdan dolayı ancak akşamları cevap verebilirim.Herkeze hayırlı satışlar :halay::halay:

1.JPG 1.JPG

gecelik ve sabahlık takım hiç kullanılmadı yalnız etiketleri kesiktir. xs ve s uyumlu 15 Tl

2 (2).JPG
1-2 kez kullanıldı,hiç bir sorunu yok 39 numara 20 TL
2.JPG

diadermin karma cilt nemlendirici 5 TL
5 (2).JPG
dolgu topuk ayakkabı 39 yaza ama 38 uyumludur az giyildi.15 TL
5.JPG

Klinik ürünüdür,düzenli kullanuldıgında etkilidir.%10 luk kısmı ancak kullanıldı.
Ceres akne karşıtı krem, yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin parlak, yağlı görünümünü azaltır, akneli cilt düzensizliklerini önlemeye yardımcı olur. İçerğinde bulunan aktifler sayesinde, 5-Alfa- Redüktaz enzimini inhibe ederek, sebum salgısını kontrol altına alır, aknelerin giderilmesini ve akne oluşumunun engellenmesini destekler. Akneye bağlı oluşan leke kızarıklık ve tahrişi azaltarak, cildi nemlendirirken, pürüzsüz görünüm kazanmasına yardımcı olur. Uygulama şekli: Temiz cilde, günde 1 veya 2 kez ince bir tabaka halinde uygulanır. Ürün fiyatı: 79,00 TL dir ben 30 TL ye veriyorum

IMG_4766.JPG
siyah kahve renk dolgu topuk 39 yazıyor ama 38 uyumlu hediye geldi hiç giyilmedi 20 TL
IMG_4768.JPG
gümüş renk abiye ayakkabı,sadece kınamda giydim 39 no sorunsuz 20 TL

IMG_4772.JPG
beyaz leopar desenli bot 39 no 10 TL

IMG_4787.JPG IMG_4789.JPG

Dantel detaylı tayt s beden 5 TL
IMG_4780.JPG
mini şık elbise dantel detaylı 36 beden 10 TL
IMG_4781.JPG
Sateen ceket kolları dantel detaylı 1 2 kez giyildi 36 beden 10 TL

IMG_4782.JPG
penti plaj bluz 1 defa giyildi 15 TL
IMG_4783.JPG
belden oturtmalı gömlek s beden 5 TL
IMG_4784.JPG
S beden gecelik giyilmedi 5 TL
IMG_8168.JPG
monopoly herşeyi yeni 20 TL

2.JPG

diz boyu elbise 36 beden 5 TL

Eklentiler

• 1 (2).JPG
    1 (2).JPG
    51,1 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
index.php
index.php
index.php
mrb cnm bu ürünlerle takas düşünüyor musun???sondaki resimde bi ayağında metal detay yok..koptu mu acaba??

mrb cnm bu ürünlerle takas düşünüyor musun???sondaki resimde bi ayağında metal detay yok..koptu mu acaba??
36 beden ust ve 38-39 ayakkabıyla takas dusunebılırım.Metal detaylıyı bilinen bi siteden almıştım o şekilde geldi kopma degıl model öyleymiş bende sonradan farketmiştim :)

Cnm tel internetinden giriyoruM..Evdekki nette sorun var.. Resim ekleyeMiyorum şuan.benim konularıma bakar mısın?anlaşıcağımız düşünüyorum..şimdilik benim net düzelene kadar böyle..beğendiğin bişey bulamazsan resim ekleyemediğim daha 250 parça ürünüm var

Hatta beğendiğin veya ihtiyacın olan ürünler daha fazla olursa monopoliyide isterim :KK66:

X