Scarlet s( altin igne yada radyo frekans) yaptiranlar lutfen bilgi;)

Ilayda82

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
10
4
41
Merhaba hanimlar..hafif cildimle erime var .aslinda ankarada dr devrim beye gittim cilt gevsekligi yok aslinda, elmacik kemigi dolgusu ile toparlanir dedi.ama scarlet s yi duydum ve cilt toparlamada cok iddialilar konustuklarim..yanliz hic yaptiran kisiyi nette paylasimda gormedim..yaptiran varmi? Yag dokusu iyice eriyecek diye korkuyorum..bilgisi olan lutfen cevap verirse sevinirim.

Ben göz altı ışık dolgusu yaptirdim. Teosyal. Sizinkini bilmiyorum ama bende %100 ise yaradi

Arkadaşım yaptırdı hiç bir etkisi olmadı. Dolgu daha iyi bana kalırsa

scarleti ben yaptirdim 2 sene once 1200 tl para odemistim . ben gozenekler daralsin diye yaptirmistim . ama tek seandta faydasi olmadi . 2 hafta da cildimin kirmiziligi gecmedi

Goz alti dolgusu tam olarak ne ise yariyor acaba ?
Yani goz cukurunu mu duzeltiyor yoksa kirisikliklara da iyi geliyor mu ?
Göz çukurunu tamamen dolduruyor . Dümdüz . Kırışıklıkların arasına da yapılıyor ve kırışıklıklar kayboluyor .
En büyük artısı işlem 5 dk sürüyor ve siz o koltuktan kalkıp aynaya baktığınızda 15 yaşında ki yüz hatlarına sahip olmuş oluyorsunuz .

Ben göz altı ışık dolgusu yaptirdim. Teosyal. Sizinkini bilmiyorum ama bende %100 ise yaradi
Merhaba ilk mesaj yazimimda yasaklandim site tarafindan sebebini acikcasi anlayamadim..bu yuzden cevaplari yeni goruyorum..goz alti isik dolgusunu bende 2.5 yil once yaptirdim.ama sol gozumde torbalanma olustu ve olede kaldi maalesef:KK43: ben hafif erime icin dr leri ziyaret ettim..elmacik kemigi dolgusu deniyor ama isin ilginc yani elmacik kemiklerim zaten cikik..cevap icin tesekkurler bu arada:)

Merhaba ilk mesaj yazimimda yasaklandim site tarafindan sebebini acikcasi anlayamadim..bu yuzden cevaplari yeni goruyorum..goz alti isik dolgusunu bende 2.5 yil once yaptirdim.ama sol gozumde torbalanma olustu ve olede kaldi maalesef:KK43: ben hafif erime icin dr leri ziyaret ettim..elmacik kemigi dolgusu deniyor ama isin ilginc yani elmacik kemiklerim zaten cikik..cevap icin tesekkurler bu arada:)
Torbalanma büyük risk hakikaten. Dolgu markasına bağlı diye okumustum bende ;(
Geçmiş olsun

nasıl bir şey o
Scarlet s yi bayadir arastiriyorum ama ilk basta mukemmel olarak piyasaya sunulan herseyin sonradan hep altindan birsey cikiyor:KK43: buyuzden korkuyirum acikcasi..sizde scarlet s de altin ignelerle ciltin en alt kismina rf veriliyor ve cilt sikilasip geriliyor cilti gerdigi iddia ediliyor...ama dolguda meshur 2 dr ye gittigimde ciltimin elastikiyetinin iyi oldugu ve hacimde eksilme oldugu icin dolgu gerektigini soylediler..bese dogal birseyler olsun ustiyorum..ve dolguyu yabanci sitelerdede cok arastirdim.ilerde cilt daha fazla sarktigi icin daha fazla dolgu icine konuyo buda kocaman yanaklarin olusmasina sebep oluyor:KK43:

Torbalanma büyük risk hakikaten. Dolgu markasına bağlı diye okumustum bende ;(
Geçmiş olsun
Tskler evet olabilir tabi ama biraz da sanki doktir hatasi cunku sag gozumde cokukluk vardi sol gozumde yoktu ama sol gozume fazla koydu sanki dolguyu..ve ilk gunden torbalanma oldu..sag gozde olusmadi orasi gayet iyidi..sag birturlu erimedide..

Arkadaşım yaptırdı hiç bir etkisi olmadı. Dolgu daha iyi bana kalırsa
Merhaba arkadasiniz scarlet mi scarlet s mi yaptirdi? Cilt germe icin ballerina mi yaptirdi? Yoksa lekeler ve scarlar icin mi yaptirdi? Kac seyans yaptirdi birde nereye yaptirdi ankaradaysaniz sayet? Burda yer yada dr adi vermek yasak sanki..Ozelden yazarsaniz nereye yaptirdigini sevinirim..tesekkurler..

Tskler evet olabilir tabi ama biraz da sanki doktir hatasi cunku sag gozumde cokukluk vardi sol gozumde yoktu ama sol gozume fazla koydu sanki dolguyu..ve ilk gunden torbalanma oldu..sag gozde olusmadi orasi gayet iyidi..sag birturlu erimedide..
Ilk an nasilsa oyle kaliyor zaten ;(

Merhaba Dr.un önersine uyarak altıniğne yaptırmaya karar verdim. Sanırım makinanın markası Vivace.Gidince tekrar bakarım.
Cildin yenilenecek, sarı görüntüsü gidecek ve sıkılaşacak dedi.
Olabilecek olumsuzluklardan korkmakla beraber, yaş itibari ile bişeyler yapma ihtiyacı duyuyorum. İlk seans çarşamba. Umarım iyi geçer, sonuçları paylaşırım.

Merhaba Dr.un önersine uyarak altıniğne yaptırmaya karar verdim. Sanırım makinanın markası Vivace.Gidince tekrar bakarım.
Cildin yenilenecek, sarı görüntüsü gidecek ve sıkılaşacak dedi.
Olabilecek olumsuzluklardan korkmakla beraber, yaş itibari ile bişeyler yapma ihtiyacı duyuyorum. İlk seans çarşamba. Umarım iyi geçer, sonuçları paylaşırım.
Altın iğne; İlk seansım güzel geçti,cildim hassas değilmiş yanma hissi ve görüntüsü 40-50 dakika sonra yoktu. 2. gün gözle görülmeyen pütürlük ve soyulmalar başladı. Kir gibi yüzeydeki deriyi parmak içimle biraz ovaladım ve daha parlak bir görüntü oluştu sanki. İlk katman gitti yani Dr. Sordum peeling yada kese mi yapsam diye. Aslında hiç dokunmamam gerekiyormuş. Bepantol sürmemi önerdi. 2. Sean 15 gün sonra. Umutluyummm

Birkaç kişi cildimin daha parlak olduğunu söyledi. 2. Seansı da yaptırsım. 2. Gün hafiften toz gibi soyuluyor. Ben gidişten memnunum.

X